| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
:(
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 15:36   :(

No tak jutro Sylwek.. zaprosiła mnie koleżanka ale mam problem... tzn. mama pozwolila mi isc ale tata? watpie ze sie zgdzoi juz raz bylam u kumpelki na sylwku ale dawno... ja mam juz dosyc nic nie moge robic.. wracaj do domu jak jeszcze jest widno! idz sie uczyc! i zadnego wynagrodzenia.. w grudniu wogle na dworze nie bylam.. nie mam czasu bo mam zwykla szkole i muzyczna ale jak wracam to jest 16 17 i juz nie moge bo ciemno!!! nie wiem co robic.. pewnie spedze sylwka z jedynka.... jak pieciolatki! Sad Crying or Very sad jak mam przekonac tate? dzisiaj bede z nim negocjowala i watpie ze sie zgodzi... czemu zycie jest takie durne? wiem ze rodzice sie o mnie boja.. rozumiem ale to przeciez raz do roku jest taka okazja.. ja juz nie wime Crying or Very sad
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj Aga ... naprawde nie ma co rozpaczać ... wiele osób spędzi sylwka w domu ... nie tylko pięciolatki
Ja np nigdzie nie ide ... zresztą już pisałam w jakimś topicu ... wszystko przez to że nie zorganizowałam tego zbyt dobrze ...
Nie masz co sie przejmować Smile zawsze tego sylwka możesz spędzić z nami na forum Smile
<lol> ... a tak wogole to pomysl sobie że następny bedzie lepszy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 16:06   

Dzieki za pocieszenie... ale ja nic nie moge rovic... nie mam zadnch praw Crying or Very sad
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka nie jesteś sama Wink
Ja też większość rzeczy mam zabronionych ... moi rodzice najchętniej zamknęli by mnie w szkole na wiecznej lekcji Wink <loL>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co ja mam powiedziec tez spedze go w domu z rodzinka...Mialam robic impreze ale nie robie bo polowa nie moze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 16:17   

Oł maj gad O_o. Ja rozumiem, że rodzice mogą być przeczuleni na naszym punkcie, ale to jak dla mnie lekka przesada Confused.
Na Twoim miejscu zacząłbym od błagania na kolanach Wink. No może nie zaczynać, ale jeśli pierwsza rozmowa nic nie da to chyba bym tak zrobił Rolling Eyes. I tak długo bym gadał, prosił, błagał aż by się rodzice zgodzili Wink.
Tak btw, to nie rozumiem takiego postępowania rodziców... jeśli wiedzą, że nie będziemy sami, to wszystko powinno być w porządku, nie? Poza tym taka imprezka raz na rok się zdarza tylko... terror Confused.
Cytat:
a tak wogole to pomysl sobie że następny bedzie lepszy

Heh, co z tego, że będzie lepszy, jeśli czekanie na coś takiego to najgorsza rzecz jaka może być. Sam czekam od pół roku na pewną rzecz a już nie wytrzymuję nerwowo. A jeśli pomyślę, że drugie pół mam czekać... aż się płakać chce Confused.
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja spędzam selwestra z rodzicami w górach , ale myśle że jak bym miala iść do jakiejś kumpeli to by mnie nie puścili ...

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 17:03   

Jedynym pocieszeniem jest to ze powiedzieli oboiecali ... ze w nastepnym roku bede miala cala chate do dyspozycji na sylwka i moge zapraszac wszystkich.. bo oni ida jakas zabawe... a w tym roku mama pracuje w sylwka i przypal Sad
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 16:16   

No widzisz jak sie ułożyło Smile (ostatni post) Ja też sylwka spędzam w domku z bratem Sad W następnym roku planuje jakis wypad do kumpelek Razz
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ołłł... Nie maltw się =]
Powiedz tacie, żeby ci zaufał. Nie jesteś już małą dziewczynką i znasz zasady.
Jesteś odpowiedzialna i poradzisz sobie^^. Powiedz też, że bardzo ci zależy i że sylwester jest tylko raz w roku. ;]

Ja spędzę tego Sylwestra u koleżanki razem z resztą kumpelek.^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 16:46   

Nie chce juz dyskutowac ... przyjda do mnie 2 kumpelki cos tam bedzie hehe Mr. Green
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No widzisz...A jednak Ci się udało. Ja w Sylwestra siedzę sama z rodzicami w domu Rolling Eyes
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 18:25   A ja 30.12. miałam urodziny! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sylwestra spędziłam z babcią i z psem Smile)))))))))) Oglądałyśmy se TV1 i było OK Pa!

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Amy Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lis 2004
Posty: 92
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja byłam u cioci... potem przyszła do mnie kumpelka, która tam mieszka no i było spoko. Ale tak spędzam sylwka już od początku... Za rok już nie chcę tam jechać Crying or Very sad

_________________
- I love!
- What...what...?
- Someone...
- What did You say...?
- ShUt Up JuSt ShUt Up!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm...ja to na sylwka wogole mialam kare szczescie ze mama mnie puscila o 12.00 przed blok zebym wypila ze znajomymi szampana...a wszyscy dobrze sie bawili a ja no coz sie dzialam i bawilam sie na imprezie z mamusia..heh za rok to sie nie powtorzy=]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |