| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
rObIe cOs cZeGo nIe PoWiNNaM
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 26 Maj, 2003 21:26   

Wiesz deg ? O błonie dziewicznej mówię prawde, bo moja koleżanka sobie przebiła i tak opisałam jak było Wink

A deg...czasem sam piszesz nie stworzone rzeczy i inni w to wierzą Wink






heh...
Przejdź na dół
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Wto 27 Maj, 2003 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na pytanie czy jestem normalna odpowiem ci NIE !!!!!!!!

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 27 Maj, 2003 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO: Ale ja nie neguję tego, że można przebić sobie błonę dziewiczą przy wkładaniu do pochwy różnych rzeczy. To jasne i logiczne. Zwalił mnie z nóg Twój cały tekst tekst i fakt, że największym dla Ciebie problemem przy nieumyślnym przebiciu błony jest ból i przyjemność Smile

Co masz na myśli piszać o "niestworzonych rzeczach"? To poważny zarzut, więc wyjaśnij go proszę. Nie lubię być niesłusznie oskarżany i narażony na utratę Waszego zaufania.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 23:04   

Iśka napisał/a:
Ja mam 13 lat i jeszcze nigdy się nie masturbowałam. Na forum prawie wszyscy mówią, że się masturbują, albo, że to jest NORMALNE !!! Confused Ja nigdy tak nie robię i nie chcę robić (nawet nie przyszło mi to do głowy... )
Czy to jest NORMALNE ??? Czy wszystkie dorastalące dziewczyny się masturbują ??? Rolling Eyes Shocked
Proszę o szybką odpowiedź...

Chłopcy podobno częściej się masturbują, ja jeszcze się nie masturbowałam tak jak ty i też nie mam zamiaru.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 16:43   

Deg

Ja nie napisałam że przebicie błony dziewicznej boli i jest przyjemne, tylko napisałam, że przebicie błony trochę boli i nie jest wcale przyjemne ! Deg ! Czytaj uważnie tekst, bo to co mówisz nie jest prawdą Evil or Very Mad i nie wprowadzaj mnie w błąd ! Confused
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 08 Cze, 2003 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO - nie zamierzam się z Tobą kłócić, bo po co?
Choć nadal nie wiem co w moich tekstach nie jest zgodne z prawdą i czym wprowadzam w błąd.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 09 Cze, 2003 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale wiecie jeżeli kogoś takie rozmowy o masturbacji obżydzają albo zniechęcają do dalszego czytania nich nie wchodzi na nie, po prostu niech sobie omija te z tekstami typu "pomocy masturbuje sie" czy jakieś podobne po prostu trzeba wchodzić tam gdzie się chce, a osoby którym jest od tego słabo po co się pakują na forum "dojrzewanie"? Question

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 14:50   

Deg

Jak Ty potrafisz człowieka wyprowadzić z równowagi ! Evil or Very Mad Wiem, że nie chcesz, aby głupio wyszło, że nie przeczytałeś uważnie tekstu, ale mów prawde ! Nie ściemniaj ! Sam siebie oszukujesz i chcesz zwalić na mnie, że ja źle napisałam !? Lepiej czytaj uważnie tekst, a ja nie jestem taka, żeby komuś ustąpić ! Jak nikomu nie popuszcze !
Powrót do góry
GoMati Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 37
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Więc tak:
deg - proszę przeczytaj tekst jeszcze raz i wskaż mi gdzie KleO napisała że przebicie błony jest przyjemne.
KleO - powiedz mi co deg zmyśla i wszyscy mu wierzą.

_________________
Drzewa płaczą i umierają ale ty tego nie słyszysz - Moro
Jesteś przeklęty? Cały świat jest przeklęty. - Mnich

Hayao Miyazaki - Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
Hej xxx!
Masturbacja to normalne zjawisko.
Troche muszę sprostować i uzupełnić odpowiedź Blanki.
Zwykle dziewczyny podczas masturbacji skupiają się na drażnieniu łechtaczki (palec, prysznic itp Wink ). Z pochwą, szczególnie u dziewic, trzeba bardziej uważać. Przede wszystkim - jeśli coś wkładasz do pochwy, musi być czyste, nie mieć ostrych krawędzi i nie może być za duże, aby nie uszkodzić delikatnych ścianek pochwy no i błony dziewiczej. Jeśli naprawdę lubisz pobudzanie pochwy - lepiej użyj do tego palca. Będzie bezpieczniej Wink.

Teraz do Blanki: Błona dziewicza a łechtaczka to dwie różne sprawy. Błona zasłania wejście do pochwy, czyli jest w dolnej części sromu. Łechtaczka wręcz przeciwnie - znajduje się na samej górze warg sromowych mniejszych (tych różowych, wewnętrznych). Dlatego też nie ma "błony z łechtaczką".


chyba mnie zle zrozumiales deg chodzilo mi oto aby nie wkladala przedmiotow do pochwy mo moze przebic blone dziewicza. i aby ograniczyla sie do lechtaczki...


wiem ze nie ma blony z lechtaczka Evil or Very Mad

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
ja nie jestem taka, żeby komuś ustąpić ! Jak nikomu nie popuszcze !
.
Ale ja taki jestem i ja ustąpię.
Forum zostało stworzone do rozwiązywania Waszych problemów, a nie do kłótni. Dlatego nie zamierzam się z nikim kłócić - niezbyt mnie to bawi.

Nie będziemy robić sądów - kto gdzie i dlaczego. Niech będzie, że ja nie przeczytałem tekstu, nie pisałem prawdy, ściemniałem, sam siebie oszukiwałem i chciałem zwalić na Ciebie. Nie ma problema. Lepiej już?

Blanka - masz rację - nie postawiłaś kropki na końcu zdania i Twoją wypowiedź przeczytałem jako "mozesz doprowadzic dio ifekcji i przebicia blony z lechtaczka". Twój post czytałem już po północy i linijki mi się poprzestawiały Wink. Sorki za zamieszanie z tą błoną.

Temat blokuję, bo daleko odeszliśmy od dojrzewania.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |