| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
jak wy do tego podchodzicie???
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy prezerwatywa pęknie czy nie to zalezy od paru czynników ... jeśli sie je spełni to nie ma czym sie przejmować ... zresztą pisałam już o tym
A wiec

Data wazności jeśli prezerwatywa jest stara to nie ma co sie dziwić że może pęknąć

Sposób przechowywania przechowywanie na słońcu, za grzejnikiem (moj kolega kiedyś tam schował :>) osłabia jakość prezerwatywy ... dlatego zawsze powinno sie kupowac w aptece a nie w kiosku

Uszkodzenia mechaniczne Kto to to pisał o tych katoliczkach co po zamknięciu sklepu biorą szpileczki ? ... no wiec tak ... a pozatym samemu trzeba uważać żeby nie przebić paznokciem, biżuterią czy czym tam jesczze

Sposób zakłądania podczas zakłądania należy ścisnąć pojemniczek na końcu ... w prezerwatywie nie może być powietrze

sposób użycia No cóż ... nie należy od razu działać "ostro" ...

To chyba tyle Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

troszke sie po czytaniu tych postow uspokoilam (tzn przestalam sie az tak bac tej "wpadki")
czyli mowicie ze jesli prezerwatywa nie peknie ani sie nie zsunie (co napewno bedzie mozna zauwazyc???) to jest 100% pewnosc ze nie tyrzeba uzywac postinora ??? czy wrazie co uzyc jeszcze globulki?

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak,
jezeli nie peknie, nie spadnie, nie zalozycie za pozno. nie zdjemiecie za wczesnie - powinno byc ok (nie pisze, ze bedzie bo wszak to antura i biologia, a ztym to nigdy 100% pewnosci nie ma, ale w domysle o to chodzi);
a i zsuniecie NAPEWNO da sie zauwazyc Smile (pekniecia na ozcy nigdy nie widzialam, ale skoro moja kolezanka to przezyla i zauwazyla, wiec meimam, ze widoczne to to jest)
lepiej przytrzymac ja 'po wszytskim'

ale jesli to ma byc Twoj pierwszy raz i masz sie skupiac caly czas tylko na tym czy aby nie zajde w ciaze, zamiast cieszyc sie z doznan, to mozesz sobie zaplikowac globulke (chociaz jak juz keiyds pisalam - sensu w tym nei widze)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 10:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jednak mimo wszystko moge Ci poradzic uzycie globulki bo nawet jesli z prezerwatywa nic sie nie stanie to piana ktora sie wytworzy w srodku po rozpuszczeniu nawilzy Cie od srodka przez co moze to zmniejszyc ewentualne bóle bo nie bedziesz czula takiego tarcia Wink
Ale globulka to tak dla bezpieczenstwa bo jakby peklo i cos sie nie daj boze dostalo do srodka to globulka moze to zatrzymać. Ponad to sa do kupienia bez recepty i nie sa szkodliwe wiec mozna zastosowac. O podobnym działaniu jest tez krem (Delfen) który rowniez stosuje sie dopochwowo.

A tak w zasadzie mam jedno pytanie co do globulek. Bo one sie rozpuszczaja tworzac piane ale ta piana po jakims czasie zanika i co sie z nia dzieje? ona sie wchlania jakos?Razz bo ze srodka nic nie wycieka Wink a jesli w tej pianie znajda sie jakies plemniki i ta piana zniknie to co z plemnikami? Bo z tego co wiem to ta piana ich w zaden sposób nie zabija ani nic tyle tylko ze unieruchamia przez co dalej nei moga sie przedostać.
jesli cos wiesz na ten temat nidhog to bylabym wdzieczna Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no czy sie wchlania tp ja taka pewna nei jestem (chyba, ze stosowalas i faktycznie sie wchlania) jak dla mnie logicznym byloby to, ze jednak sie wydala razem z plemnikami, a jezeli sie nie wydala, to skoro plemniki sa porazone to i tak nie zaszkodza, wiec albo zostana wydalone albo zniszczone przez organizm kobiety (przez uklady chroniace blony sluzowe, komorki zerne etc) - jak wszytsko co obce i znajudujace sie nie w tym miejscu.
jak poiszer, nei stosowala, wiec top co powyzej to jedeynie moje domysly nie wiem na ile sluszne, ale zdaja sie byc logiczne Wink

natomiast pzred chwila wyczytalam, ze przy zakupie globulki czy raczej kremu nalezy sie wywiedziec, czy aby przypadkiem nie rozpuszcza prezerwatywy (z tego co zrozumialam krem - jako tlusty nei wplywa najlepiej na kondycje gumy)

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no taa to co w takim razie co robic? uzywac czego? prezerwatywy? czy globulek? hyh i co to ma pisac na opakowaniu - TEN KREM ROZPUSZCZA PREZERWATYWY?? hyhy

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

haha nie no napisali, ze globulki nei zawiweerja tluszczu, wiec takich atrakcji nie oferuja Smile
a po za tym pani w aptece poniekad po studiach chyba powinna wiedziec, globulek sie raczej w spozywczaku nei kupuje Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Użyj prezerwatywy i dodatkowo globulki jesli chcesz. Globulek sie samych nie uzywa, sa jedynie dodatkiem ktory czasami warto uzyc. Jesli sie bardzo boisz to weź globulkę i dobrze jest oczywiscie wyliczyc dni niepłodne i wlasnie na ten dzień to zaplanować.

A te cale kremy i inne srodki plemnikobójcze (lub nawilżające) nie beda uszkadzać gumy jesli są na bazie wody, bez zadnych tluszczy. Mysle ze globulka nie jest szkodliwa poniewaz b. czesto stosuje sie ja z prezerwatywą wiecj nie powinna uszkadzać. Ale zawsze dobrze sie spytac farmaceuty oraz przeczytac ulotke w opakowaniu.

Jesli chodzi o mnie to wlasnie stosowałam glubelkę i myslalam ze później bedzie sie ze mnie lać po niej Smile ale nic takiego nie bylo, nawet bielizna była całkiem czysta Wink wiec troche mnie to zastanawialo co sie z tym stało Razz Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh no to fajno:) ja juz bym kciala mniec to chyba za soba... niby ten pierwszy raz ma byc najlepszy, a...Razz tyle strachu Razz heh dziekowa wam ze mi pomagacie;P:***

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja pozwole sobie jeszcze wrocic do tego tematu... bo sobie tak mysle...
sporo sie teraz mowi o mlodych matkach (wiek ok. 16 lat) skoro mowicie ze niebezpieczenstwo zajscia w ciaze to tylko 3% jesli oczywiscie prezerwatywa peknie czy sie zsunie i mowicie, ze to jest widoczne podczas stosunq... to dlaczego mamy tyle mlodych mam? nie mogly isc do ginekologa po POSTINOR skoro widzialy ze cos jest nie tak:>
tyro se powiecie ze ja jakas niekumata jestem...Razz ale ja naprawde zanim sie zdecyduje musze rozpatrzyc wszystkie za i przeciw Smile pozdrawiam:*

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czemu ?
pierwszy rzyklad z brzegu - kalendarzyk,
drugi przyklad - brak kalendarzyka ino 'na oko'
trzeci przyklad- mialy to w pupie za przeproszeniem
czwarty - lykaja piguly, ale cosik im sie pomylio, nie wziely zaponmialy etc etc

no i poza jakakolwiek konkurencja - glupota

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:56   

piąty przykład - więrzyły w to, ze błona dziewicza je uratuje (sama znam taki)
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 22:55   

poprostu lepiej nie eksperymentować i zaopatrzyć się w gumkę Smile
Powrót do góry
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szosty przyklad- wierzyly w to ze podczas pierwszego stosunku nie mozna zajsc w3 ciaze..chyba sie mylily, no fakt zaopatrzyc sie w gumke i moze byc cosik do tego innego jak nop te cale globulki..

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 18:50   

znam dziewczyny które wciąż w takie bajki wierzą
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |