| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Czy popieracie homoseksualizm?
Autor Wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 20:25   

nie tak to wyjaśniłem... u zadnego zwierzecia nie wystepuje homoseksualizm...pieprza sie samce z samcami bo sie musza wyzyc ale nigdy nie rezygnuja z samic...nigdy u zwierzat nie ma czegos takiego jak oreintacja seksualna...instynkt...to jest jak masturbacja tylko wykonana na kims zywym bo zwierzak nie ejst wstanie wymodzic ze to ma robic reka...
bogowie czy aby mnie zrozumiec musze byc tak cholernie dosłowny...to paskudne co wygaduje, nie ma w naturze czegos takiego co jest normalne czyli non invitia natura i jest wstanie całkowicie zrezygnować z instynktu prokreacji...koniec
po jakiego wacława bronicie tych których porównujecie do zwierząt...do wartatów do odmieńców...do ludzi normalnych ...wy ich porównujecie do ludzi normalnych to jak z gory ich sprzedac na nienormalnych czytaj innych...to za taka obrone mozna podziękować
nie wiem macie w tym interes..jestescie homoseksualistami..wydaje sie wam ze ejstescie tolerancujni...chcecie za takich uchodzic...to mżonki
logicznie rzecz biorąc nie mozecie zajmowac jakiegokolwiek stanowiska...dlaczego nie broni sie tu jakis homoseksualita co moze powiedziec "ja" żywy i prawdziwy ...wy mnie obrazacie...interweniujecie w moje prawo do istneinia, podważacie je ? dlaczego robia to inni...zupelnie nie zwiazani z taka osoba? chcecie uchodzic za amerykanskich...to podniesie wasza opinie ogólną?
skąd wogule pomysł ze to naturalne?
to jak nie wiem popierać jakaś rewolucje gdzies tam...ale kogo obchodzi takie poparcie co mozecie o nich wiedziec skad wiecie ze taka rewolucja jest tak zaklamana w sobie ze jej członkowie nawet o tym nie wiedza? skad wiecie czy nie istnieje druga strona medalu...właściwa? czesto przegrana...trzeba przyznać...epoka dezinformacji

a tak wogule? co daje tolerancja pomijając fakt ze jesli sie nie ejst bezposrednio zaangazowanym to to nie ma mocy, co daje tolerancja...jesli spotkasz drugiego człowieka..ktory nie ejst tolerancyjny wobec ciebie a ty wobec niego jestes...?

zaczyna mnie drażnić ta dyskucja...bo musze sie męczyc z wymyślaniem nowych argumentów zijając ciągle te same...krótko

nie popieram homoseksualizmu, w sposób taki że nigdy przednigy niechicłąbym mieć z nim konataktu...nawet o nim słyszeć...chyba ze jakoby o jakimś micie...czy w komediach...niby oznacza to eksterminacje osób...ale nie...poprostu uważam ze swiat bez takich hmm ludzi byłby ładniejszy
czy zaprzeczam ich istenieniu...nie...ale gdzies daleko, nie w kontakcie codziennym, to jest jedna z tych rzeczy których istnienie sie toleruje do czasu az sie to spotka
Przejdź na dół
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 01:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeee... mojego psa kiedys chciał przelecieć inny pies:P
A tak na marginesie: Kiedyś miałem jamnika (suczke) która chciała ,,zgwałcić" innego psa... Robiła takie ruchy jakby sie miala czymś posługiwać Razz ale nie udałem się do weterynarza Smile
Co do homoseksualistow - to sa to normalni ludzie i robia to co chca. Wiele osob uwaza ze jest to choroba a moim zdaniem chyba tego sie nie da wyleczyc. Inni jeszcze twierdzą że to idze drogą genów. a jeszcze inni przez złe wychowanie przez rodzicow. Był bardzo fajny odcinek Rozmów w toku na ten temat ,,To jest Szok!" chyba.. nie pamietam dokładnie tytułu Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 01:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pigmej Ty fajo biggrin Widze ze juz cale mmj sie tu zbiera ;] Niedlugo zapanujemy nad tymi zwalonymi dziecmi biggrin :*

_________________
http://wape951.com/images/musicfile/yellowcard_logo.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 01:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh pewnie Wink
Jeszcze co do homoseksualizmu: Moga sobie robic co chca, ale gorzej z tym jak sie zaczna domagac praw do adopotowania dziecka i jego wychowywania..

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sluby niech sobie biora, ale chyba zadne dziecko nie chcialo by miec 2 tatusiow..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wlasnie. Moga tam byc razem ale zadnego dziecka. Zreszta watpie czy oni sami by chcieli miec te dziecie Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chcieliby chcieli w to nie watpie ;p

_________________
http://wape951.com/images/musicfile/yellowcard_logo.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ty skad to wiesz ? Rolling Eyes

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 15:36   

Wiele sie o tym mowi. Z reszta sami homoseksualisci daza do tego..
Powrót do góry
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pisało o tm duzo kiedyś w ,,Przekroju" i w ,,Wprost" ale nie wiem czy media są znowu takie obeznane Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pigmej pewnie stad ze homoseksualisci walczac caly czas o to aby dostac prawo do adopcji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 10:08   

Pigmej napisał/a:
Eeee... mojego psa kiedys chciał przelecieć inny pies:P

Ty sie nie śmiej, mój jest gejem [przynajmniej dzieci se nie narobi, o]. Razz
Powrót do góry
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 12:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moj na dodatek okazal sie pedofilem Wink Piszczy w oknie jak dzieci biegaja na dworze biggrin

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 12:13   

Pigmej napisał/a:
Moj na dodatek okazal sie pedofilem Wink Piszczy w oknie jak dzieci biegaja na dworze biggrin

Lecz go ziółkami. Smile Ja już zaczęłam mojego leczyć. :]

joke ;]
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko jescze zalezy jakimi ziolkami .. bo piesek kumpla raz mu wszamal jaranie:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |