| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Jak najlepiej sie zabezpieczyc?????
Autor Wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg: w tym miejscu to ja tez cie musze przeprosic, jesli poczules sie zaatakowny...ale ja mam zle doswiadczenia ze stalymi forumowiczami, zlaszcza z takimi co mysle za wiek im na duzo pozwala, i poprales post nid Smile
i jest druga strona zazywania pigolek...suchosc pochwy wogole i podczas stosunku, i o ironio zdecydowanie mnejsza ochota na wspolzycie...wiec ja zrezygnowalam, po co mam sie zabezpieczac skoro nie mam przed czym....pewnie wiesz tez , ze kobety stosunkowo czesciej niz mezczyzni moga zlapac np. grzybice (basen,czy nawet glupie oslabienie organizmu) narzadow rodnych a co za tym idzie zakazanie partnera...wiec kobiety naprawde roznie, przeroznie reaguja na pigolki...bralam 7 lat i jednak spadek libido okazal sie za bardzo 'niekomfortowy'....wiec musialam sie zrzec lepszych doznan na rzecz checi wogole..Smile ale tak czy siak gdybym miala cos polecac to wlasnie pigolki (dla par stalych) i prezerwatywy (dla pozostalych )
i deg jesli posty sa nawet czysto teoretyczne ale praktyka jest taka sama, badz niewiele sie rozni to czemu mam cos dopisywac...Smile
i mam nadzije ze ewntualne napiecie na linii frigg-deg zostalo zlagodzone Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem jednym z bezpieczniejszych sposobów są gumki. Najlepiej, aby oboje partnerów je założyli. Dodatkowo warto obliczyć sobie, kiedy nastąpią w okresie dni płodne, zważając na fakt, że plemnik jest w stanie wyżyć w organiźmie kobiety do 48 godzin Smile Kiedy dokładnie są dni płodne kobiety można dowiedzieć się z podręczników do biologii, od gimnazjum wzwyż Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale dni plodne i nie plodne powinny wyliczac sobie jedynie juz dojrzale kobiety, poniewaz tylko u takich, to sie moze sprawdzac. Poza tym potrzeba do tego ogromnej samodysypliny, a stres lub inna rzecz potrafi nieco "pozmieniac" w tych dniach, wiec czesto to moze sie nie sprawdzac.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ryzyko przeskoku to 1-2 dni, należy poprawkę wziąć także na to, przepraszam pominięcie, ale tyczy to nie tylko kobiet dojrzałych. Dziewczyny, które mają od dłuższego czasu regularne cykle miesiączkowe , mogą już spokojnie sobie liczyć.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaaak, ale gumki to jak lizanie loda przez szybe tudziez jedzenie cukierka przez papierek Wink takie same doznania Wink
a co do przeskoku, niekoniecznie to musza byc dwa dni. swego czasu byly prowadzone badania na zgwalconych kobietach (tak wiem gwalt to extremalna forma stresu, ale zawsze stres) i znakomita wiekszosc z nich (nie chce sypac liczbami bo nie pamietam) miala owulacje wywolana stresem.
juz przemilczajac ten drobny szczegol, ze kobieta jest tak skonsruowana, ze w dniach plodnych ma za przeproszeniem najwieksza chec na chlopa (fizjologia jakby na to nie patrzec), w zwiazku z czym takie powstrzymywanie ani do przyjemnych ani do pewnych nie nalzey.(przytaczajac dega pozdrawiajacego Romusia)

hehe po za tym Keeveek co rozumiesz przez oboje partnerow ?Wink sugerujesz prezerwatywe + kapturek ? a w jakim celu ? czy moze sugerujesz stosunek homoseksualny ?

fakt faktem, jest jak napisala frigg, ze pigulki po epwnym czasie przestaja byc fajne - spadek libido jest zdecydowanie przykry, wiec czekam moze ktos cos madrzejszego wymysli, zeby bylo i milo i bezpiecznie Wink mimo wszytsko dla stalych zwiazkow pigulki sa najlepsiejsze, nie ma stresu, a libido tez nie tak od razu spada Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold


Ostatnio zmieniony przez nidhogg dnia Wto 30 Lis, 2004 19:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poza tym sprawa z kapturakmi jest o tyle skomplikowana ze trzeba umiec je zalozyc na szyjke macicy...a to wymaga i wiedzy o sobie jak i wprawy w samym zakladniu..wiec o ile prezarwtywe na czlonek jest stosunkowo latwo nalozyc (wszytko widac, penis jest prosty), tak na szyjke macicy cos zalozyc to juz lekka akrobacja..wiec ja odradzam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja znam 100%-owy sposob amerykanie i nie tylko sterylizuja i kastruja sie ale sa i tez wady tego

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tylko podwiazywanie nasieniowodow i jajowodow jest w polsce prawnie zabronione Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a poza tym, po kilkunastu latach prowadzi do problemow zdrowotnych w tych okolicach

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alien Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prezerwatywy są hyba najlepsze a co będzie jak pękną Shocked Shocked to więc dla tego tszeba ufać partnerowi/partnerce



HiV/aids
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż ... pwtarzam po raz kolejny ... prezerwatywa dobrze założona to bardzo małe prawdopodobieństwo pęlnięcia ... pisałam wczesniej o tym co sprawia najczęściej że pekają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Cóż ... pwtarzam po raz kolejny ... prezerwatywa dobrze założona to bardzo małe prawdopodobieństwo pęlnięcia ... pisałam wczesniej o tym co sprawia najczęściej że pekają


Rozumiem zę masz doświadczenia czysto teoretyczne ???....

Najlepszym sposobem jest stara dobra wstrzemięźliwość. biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rozumiem zę masz doświadczenia czysto teoretyczne ???....

Najlepszym sposobem jest stara dobra wstrzemięźliwość.


Pan Feanor :> oczwyiście że to tylko teoria ... ( a może nie ? ) Razz <loL>

Fakt ... wstrzemięźliwośc to jedyny naprawde 100% bezstresowy i bezpieczny środek anty anty Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak samo pewny jak podwiazanie jajników czy nasioeniowodo......

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pewny może tak ... ale bardziej bezstresowy, bezbolesny, bezkomplikacyjny :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |