| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Jak go poderwać?
Autor Wiadomość
Elly
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 21:19   Jak go poderwać?

Elo! Od dłuższego czasu myślę o pewnym chłopaku. Na początku nie podobał mi się aż tak bardzo. Traktowałam go jak normalnego kolegę... ale ostatnio....on.... się do mnie tak ładnie uśmiecha. Ja zawsze staram odwzajemniać się jego usmiech.... tak bardzo chciałabym mu uświadomić, że to coś więcej niż przyjaźń. Jestem przekonana, że podobam mu się i że on coś do mnie czuje (nie uśmiecha się do innych dziewczyn). Wygląda na trochę nieśmiałego... hmmm....
Mówiąć zwięźlej.... JAK GO PODERWAĆ?
Błagam o pomoc.........
Elly
:love1:
Przejdź na dół
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm... Na razie nie mogę Ci pomóc. Napisz, jak często go widzisz, czy chodzi z Tobą do szkoły, czy do klasy... Czy znacie się z podwórka? Czy rozmawiacie ze sobą? Wiesz coś o nim?
Napisz troszkę więcej, a postaramy się Ci coś doradzić.

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 23:49   

Witam.
Częste spojrzenia w oczy, uśmiechy, bardzo częste rozmowy, nawet pozornie o niczym. Wink Kiedy tak nieśmiało się do Ciebie uśmiechnie, daj znać, że chcesz się dowiedzieć co ten uśmiech miał znaczyć.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak jak napisała Keśka musisz nam napisać co i jak ... a my postaramy się Ci pomóc ... bo najpierw musimy wiedzieć to i owo ( czy często ze zobą gadacie czy mówicie sobie tylko "cześć" itp. itd. ) , wiesz do mnie chłopacy też się uśmiechają i jakoś z żadnym nie chodze ... chociaż wiem że te uśmiechy to oznaka sympatji ... Wink

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Elly
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 17:38   A więc...

Chodzimy razem do klasy. Dośc często rozmawiamy, ale nasze rozmowy są krótkie. Wiem o nim tylko trochę.... dzisiaj rozmawiałm z nim... krótko, ale nasza rozmowa była bardzo miła...
Powrót do góry
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się zdaje, że nie powinnaś nic robić. Jeśli rozmawiacie ze sobą, chodzicie do tej samej klasy, a do tego On się do Ciebie uśmiecha - wszystko jest na dobrej drodze! Napisz też, jakie inne oznaki jego sympatii do Ciebie zauważyłaś. Jeśli Ty mu się podobasz, a On Tobie - nie powinnaś się mieszać do spraw ludzkich uczuć. To one zdecydują, co będzie dalej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
Elly
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:24   dzięki...

Bardzo dziękuję... masz rację, nic nie będę robić... ;) On się do mnie dzisiaj tak ładnie usmiechnął i popatrzył mi w oczy ;)....
Jak jutro wrócę ze szkoły to Wam napisze jak było...
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli chcesz możesz poprosić kogoś, kto wypyta go o to kto mu się podoba itp. ...

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 14:16   

[Na***ienie mode on]
Awwww
aska napisał/a:
chłopacy

CHŁOPCY!Chłopacy to najmniej poprawna forma tego rzeczownika.
[Na***ienie mode off]

Edit: Cenzura (KoT)
Powrót do góry
Elly
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 19:49   heh...

Dzisiaj były 3 krótkie rozmowy... i to co zawsze ;) A! dowiedziałm się jaki ma znak zodiaku ;) Dzięki Aska, ale wolę nie wysyłać innych, aby się wypytywali jego o różne rzeczy, bo ja chciałbym zachowac w tajemnicy to, że się w nim zakochałam ;)
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzicie do jednej klasy, a to już +.
Rozmawiaj z nim jak najwięcej, przcież to twój kolega z klasy.
Kiedy np. grupą z klasy (po lekcjach) będziecie gdzieś iść zaproponuj mu, aby poszedł z wami Smile
Ja zawsze wiem czy ktoś mnie podrywa czy nie... Ty też napewno to wyczułaś Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Elly
Gość
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 14:26   =)

Wczoraj zdobyłam też jego numer komórki. Puściłam mu sygnałka i on mi od razu odpuślił. Więcej mu nie puszczałam, bo nie chciałam być natarczywa. Następnego puszcze mu w poniedziałek po lekcjach. tak bardzo go kocham... jak sobie o nim myślę to serce bije mi szybko... aż mnie coś w środku ściska... przechodza mnie ciarki... boshe... ja tak go kocham, że tego się nie da opisać.... :kwiat2:
Powrót do góry
Elly
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 13:30   

Cześc... robiłam sobie dzisiaj starą wróżbę i wyszło mi, że za 3 dni będzimy razem. To wypada w środę... czy ja mam w to wierzyć? Wiem, że to głupota, ale ja bym chciała, aby to była prawda... pomocy.... ;(
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym na Twoim miejscu nie wierzyła...nigdy nie wierzylam w zadne wróżby..horoskopy itp Smile
Takie wysyłanie sygnałow to do niczego nowego Cię nie doprowadzi Smile Nie lepiej wyslac milego sms-a ? biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 15:46   

Witam.
Możliwość zawsze jest. Ale nie możesz siedzieć bezczynnie, wróżbom nie wierz, bo się przejedziesz Smile
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |