| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Co jest?? :)
Autor Wiadomość
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 15:53   Co jest?? :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takiego w klasie kolegę ktorego znam juz z 7 lat, ale tak powierzchownie bo tylko chodzil ze mną do podstawówki, teraz do gimnazjum:) A w moich złotych myślach(on to strasznie niedawno pisal) znajduję odpowiedzi typu: Kiedyś ci dam moje zdjęcie, Agatko; Ideał dziewczyny: Brunetka, około 1m62 wzrostu, brązowe oczy, ładne itp.(to jakby specjalnie o mnie!!). Zresztą przez całe lekcje sie na mnie gapi, a jezeli siedzi przedemną(na Histori, matmie i polskim) to znajduje preteksty zeby jak najczęściej sie odwracać, np. Facet od polaka oddal sprawdzaiany i mimo ze ja mialam grupę B(a on A) to calyczas się odwracał i przeglądał moją pracę chyba z 10 razy, a potem ja mu mowie:Ale ty masz A! A on jakby się skapnął dopiero "acha..", wszystko oczywiscie obrucilam w zart, jak zyykle Cool No i jeszcze jest straasznie dla mnie mily i uprzejmy i we wszystkim mi pomaga.. co o tym sądzić.. hmm... Rolling Eyes

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co masz o tym mysleć. Moze ci sie tylko tak wydaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może chłopak się po prostu zakochał w tobie!! A może mu się bardzo podobasz Wink

Pozdrawiam!

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też myslę że sie w Tobie zakochał..:> Pogadaj z nim:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grohówa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wpadałaś mu w oko Mr. Green

_________________
And yeah, yeah, God is great.
Yeah, yeah, God is good.
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah.
What if god was one of us,
just a slob like one of us,
just a stranger on the bus trying to make his way home?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1184334
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wiecie,co on dzisiaj do niej powiedział????Chodzę z nią do klasy(taa?Aguta moczy buta??He,he biggrin)Ona mu pożyczyła ćwiczenia,a on doniej-O!Super!Jesteś ko...dzięki:D

Hehe....wiadomo,co chciał powiedzieć..zresztą ja jej wierzę,bo byłam przy tym..Ty to masz szczęście,Aguto!!!!Dobrze wiesz,w kim się z klasy zakochałam... biggrin I ten ktoś też bardziej na Ciebie zwraca uwagęRazz

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 00:10   

Witam.
Cóż, w takim bądź razie najprawdopodobniej iskrzy z jego strony w Twoim kierunku. I to od dawna. Wink A co masz zrobić? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twojego celu i intencji Smile
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powtórzę tak jak inni: Jestem niemalże pewna,że wpadłaś mu w oko Wink Tylko teraz pytanie: Czy on Tobie też się podoba? Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

On mi się strasznie podoba!! Ale wiem że jest nieśmiły i do mnie nie podejdzie! A jeżeli to będzie kompletna jakaś ściema i co ja wtedy zrobię? A! I wiecie co zrobil ostatnio na matmie? Wziął ołówek(czy coś tam) i tak mnie po głowie jakby walnął, a Alex na to: Sposób okazywania miłosci..
A Marek nic na to tylko wrócił do ćwiczeń..
Kurczę, za dużo już tych oznaków.. Ja z nim często(oj, bardzoi często!) gadam na lekcjach i przerwach. Powiedziec mu to prosto z mostu? A co jak nie? Sad

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
kradziejka nzlg
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 22:21   

i kolejna milość
on nieśmiały i samotny
ona zakochana
ona wpadła mu w oko ale boi sie odezwać a z nią podobnie...

ulegacie stereotypom
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 06:44   

Witam.
Byle nie prosto z mostu! Zaskoczysz go, może spłoszysz i wszystko może paść, a było na dobrej drodze. Subtelnie skieruj rozmowę na tematy delikatne. Na jego miłość, którą dziewczynę lubi najbardziej, która mu się podoba, czy ma dziewczynę, która chciałby mieć...Oczywiście nie wszystkie pytania po kolei i nie tak od razu, ale właśnie takie uzyskaj odpowiedzi. Może go tym pobudzisz do odpowiedzi? Smile
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

podobasz mu sie... a jak jeszcze on tobie to uuuuuuuuuuuuu ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:55   

Mmm... ;> Ale skarb. ;> Buja się w Tobie, to pewne. biggrin
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem ten chłopak sie w tobie buja na 100% i jeszcze w dodatku on sie tobie podoba ... ale masz szczęście (ja tez bym tak chciała) nie zmarnuj takiej szansy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 19:40   

nie umiem z nim zacząć gadać o dziewczynach! On jest takim kolegą z którym zawsze na lekcjach żartujemy gadamy , śmiejemy się itp.(ostatnio śmieliśmy się z bomby UGI BUGI! :wink: ), a ja mu nagle wypale:jakie dziewczyny ci sie najbardziej z klasy podobaja?
:roll:
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |