| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Czy widzial was ktos jak sie masturbujecie?
Autor Wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miłą historyczkę - no zazdroszczę
dyrektorka-super
szkoda że przekonalam sie że z nauczycielem nie wygrasz na własnej skórze. To chyba zależy od podejścia do ucznia.

U mnie jest taka historyczka, która jak bierze do odpowiedzi to pyta z jednego roku wstecz, jak jej to powiedzieliśmy to ona powiedziala że ma takie prawo! A jakie my mamy prawa, Chyba tylko same obowiązki Mad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście się nie masturbuję - jakoś narazie czuję do tego obrzydzenie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 15:05   

No cóż jednych to dotyka prędzej a innych później, są też tacy[jak ty Nina], których to w ogóle nie dotyka
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie nie masturbuje ale obrzydzenia do tego nie czuje. Ale Kinga podziwiam Cie szczerze za to co zrobiłaś bo było to szczytne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Dzięki Akacja
Wiec wiecie lepiej jest walczyć ... gdybym nie zrobiłą tego co zrobiłam wtedy facetka zapewne dalej mnożyłaby epitety co do mojej osoby itp ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga i masz rację...też bym to na Twoim miejscu zrobiła! Wink
Ja miałam troche podobną sytuacje do Kingi.. Byłam u odpowiedzi z niemieckiego..nie uczyłam się wczesniej i nic nie umialam.. Nauczycielka spytała się mnie po kim to odziedziczyłam? Ja się spytalam co..ona powiedziała że głupotę.. Zdenerowowałam się i powiedzialam że u mnie w rodzinie nie ma głupich osób, może u niej są. Wzięłam plecak i wyszłam z klasy ;]]]] potem poszlam do dyrektorki ale jej nie było... i na nast. dzien do niej poszłam i wszystko powiedziałam..nauczycielka niezly ochrzan dostala ;]]]]
P.S to było w 5 klasie biggrin pod koniec..nauczycielom już wtedy odbijalo ;p A..i zaopmnialam dodać że ta głupota była dla zartow..ale ja tej nauczycielki nigdy nie lubiałam więc znalazłam pretekst aby isc do dyrektorkii biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:07   

Lol...
Kinga - podziwiam za odwagę Wink
Ja dostałam ostatnio +3 z kartkówki, ponieważ "pisałam językiem niehistorycznym" :-/ Ale przemilczałam to. Do tego moja babka (z historii, co one mają do siebie?) na 1 lekcji w tym roku pytała 30 osób z całej pierwszej klasy Shocked Było 29 jedynek i 1 dop.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:28   

Jak koleżanka do mnie mówi coś na historii, gryzie mnie i takie tam, to ja nie wytrzymuję i mówię jej to, co myślę. Ona jeszcze z tego nie wyrosła. Zawsze babka się na mnie patrzy, rozszerza tak oczy, że człowieka można zegnąć i mówi: 'Spokój dziewczyny'. Ale jakim wzrokiem! I tak się z tego śmiejemy, ale ogólnie jest miła Smile
Za to od majzy mam porąbaną nauczycielkę. W pierwszej klasie gim. nas uczyła chyba przez tydzień lub 2, ponieważ była w ciąży. Chodzę teraz do II gimnazjum i zaczęła nas spowrotem uczyć 25 pażdziernika Shocked
Zamiast mówić na mnie 'Natalia', mówi na mnie 'Edyta' Shocked
Jak coś powiem, uśmiechnę się lub jak nawet rozmawiam na temat matematyki, to popatrzy na mnie z nienawiścią i wciska mi kity, drze się i jeszcze mówi, żebym nie pyskowała. Raz powiedziała do Beaty, z którą siedzę 'Anka' (jej siostra chodziła tam do gimnazjum i babka od matmy ją uczyła), a ja mówię 'To jest Beata', a babka nie usłyszała i mata się: 'Co powiedziałaś?', a ja: 'Nic', a babka: 'No powiedz!', a ja: 'Nic', a potem mi mówi: 'Nie rób takich głupich min, nie wtrącaj się do rozmowy między mną a Beatą i nie przeszkadzaj koleżance, a po lekcji masz zostać'. Idiotka jakaś! No to zostałam i mi mówiła, że jak mam coś do powiedzenia, to niech podejdę do stolika Shocked
Na którejś tam lekcji Beata powiedziała szeptem i babka chyba to usłyszała: 'Ta baba jest jakaś głupia'. Zaczęłyśmy się śmiać, a babka zamiast patrzeć na Beatę, która to powiedziała, patrzyła z nienawiścią na mnie. Porąbana jakaś, jak ją mogli przyjąć do tej szkoły, aby nas uczyła. Również całkiem niedawno Beata coś do mnie mówiła, a babka do mnie 'Natalia, nie rozmawiaj!', a ja na to: 'Ja nie rozmawiam', a babka: 'Nie pyskuj do mnie'. No jak można darować takiej hadrze! No nie! Ja już myślałam, że się zabiję Confused
Ona jest jakaś nienormalna.

A co do masturbacji... ja natomiast obrzydzenia nie czuję, ale po prostu nie mam ochoty do niej i tyle.
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 11:15   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem po co powstał ten temat Razz Czyżby autor chciał się dodatkowo w ten sposób rozładować? a tak btw. nie piszcie o SOBIE w 3.os, dobra? Nie piszcie MOJA koleżanka, tylko JA. Tak będzie bardziej szczerze i milo Razz

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
a tak btw. nie piszcie o SOBIE w 3.os, dobra? Nie piszcie MOJA koleżanka, tylko JA. Tak będzie bardziej szczerze i milo Razz

To co jak ktos widział jak się kolezanka masturbowała to ma pisac "I ja się masturbowałam i weszła moja -> kolezanka" <-(w tym wypadku JA) Chyba lepiej pisać prawdę, co?
Tak propo.. Witaj na forum biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 13:30   Re: ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
a tak btw. nie piszcie o SOBIE w 3.os, dobra? Nie piszcie MOJA koleżanka, tylko JA. Tak będzie bardziej szczerze i milo Razz


To prawda,nieraz ludzie wstydzą sie powiedzieć o tym na forum,chociaż nie wiem,czego się tu wstydzić. Ale niektóre osoby jak piszą "kolega" yto naprawde mają na myśl "kolegę" Wink
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obrzydliwi jesteście ^^ O grze w ciasteczko rozmawiać biggrin To podbono kawalerski temat tabu :]

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mialem jeszcze czegos takiego zeby mnie ktos zlapal ale ten gosciu musial byc wyrozumialy ze nie rozgadal

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 16:13   

Pan_Feanor napisał/a:
Obrzydliwi jesteście ^^ O grze w ciasteczko rozmawiać biggrin To podbono kawalerski temat tabu :]

Ta a czy ja jestem facetem? Zapytaj Wierzby, powie, ze nie... panna 100% chociaż głębiej sprawdzić nie dam Razz ale to taki temat tabu, ze z kolegami bardzo miło się na niego gada
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czyli wiesz czym jest gra w "ciasteczko" Smile.....
Polecam zagrać w męskim gronie (smacznego) ^_^.... (sesesese ale ze mnie perwers)

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |