| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Niewiem jak to nazwac =P
Autor Wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 12:15   Niewiem jak to nazwac =P Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No a więc mam takie pytanie...
1. od czego może często leciec krew z nosa??(napewno nie dłubie w nosie, i nie dostałam piłką)
2. Od czego na paznokciach mam takie białe plamki ?
Siora mi powiedziała ze to z głupoty (co bylo baardzo smieszne.. Rolling Eyes ) potem że z braku witamin... Ona mnei zawsze sciemnia dlatego wogule jej nie uwierzyłam... i proszę Was abysccie mi odpowiedzieli Wink Odpowiedzi że z głupoty nie uznaje ;p
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 12:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o te biale plamki na paznokciach, to to nazywa sie kwitnieniem paznokci, mam tak czasem, powstaje glownie z braki witamin czy minerałow, jesli chcesz zeby Ci to zniknęło to mozesz przyjmowac jakieś kapsułki czy tabletki z witaminami, lub zacząć więcej wcinać warzyw i owoców Wink
A krew z nosa moze leciec jak jestes przeziębiona, naczynka masz słabe i Ci pękają(jak bardzo mocno dmuchasz przy smarkaniu tez moze Ci krew polecieć bo Ci naczynka popękają) lub jak masz jakies kłopoty z krzepliwością krwi, kiedys pani od polskiego powiedziala ze na krew z nosa dobry jest rutinoscorbin, moze warto spróbowac Wink dokladnie nie wiem jakie moga byc przyczyny krwotoków z nosa, ale jesli bedzie sie to czesto powtarzac i nie przejdzie to wybierz sie z tym do lekarza.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 14:06   

Co do plamek to chyba świadczy o tym brak wapnia, jeśli się nie mylę, moja koleżanka tak ma. Krew z nosa też może byc powodem niedoboru witamin i soli mineralnych. Proponuje dużo owoców, warzyw i mleka.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Acha.. dziękuje za odpowiedzi Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do plamek,odpowiedziano Ci już,a krwotoki...hmm....możesz mieć jakąś nadwrażliwość...np.moim koleżankom krew leci z nosa,jak jest gorąco,w lecie..tobie może lecieć od mrozów???biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie.. napewno to nie jest związane z zmianą pogody... W tamtym roku wogule mi nie leciala... w wiosne nie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To może Ci pękła jakaś zyłka???biggrinbiggrinbiggrin:DNie wiem....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żyłka w nosie ?:ppp
Mysle ze to z braku witamin.. ale nadrabiam to;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. w nosie są żyłki i naczynia krwionośne i jak pękną to leci krew z nosa ja mam te żyłki mocne, ale mój brat nie i jak sie jego lekko uderzy( nie nie lekko - raz go przywaliłam z buta Very Happy ) to mu cieknie krew z nosa
2.brak jakichś witamin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Krew z nosa-moja kuzynka i mój kuzyn(rodzeństwo) mają tak,ze jak wypiją więcej niż szklanke coli to leci im krew z nosa. Jak już ktoś powiedział może być to też spowodowane brakiem witamin.
2. Plamki na paznokciach-brak witamin lub zwykłe uderzenie. Np. jeśli przytrzaśniesz sobie palec drzwiami to po paru godzinach lub dniach może własnie od tego zaczną się robić się białe plamki(ja tak mam ostatnio zamykałam szatnię jedną ręką,drugą trzymałam tam gdzie drzwi si.e zamykają,wiem,ze jestem mądra Rolling Eyes ).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po coli nie leci mi krew(naszczescie;p) ...a wiesz dokładnie jakicj witamin brak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj witaminy k -zapewnia ona krzepliwość krwi

jeśli leci Ci krew z nosa może być to spowodowane wieloma czynnikami, np. ciśnieniem, temperaturą i wieku wieku innym, idx do lekarza i poproś o przepisanie witaminy k (w ampułkach jak sie nie myle) bo nei apmeitam czy nie ejst ona przypadkiem tylko na recepte. Zazywaj tez tamletki multiwitaminowe czy jak wspominane np. na poje pluszss

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te białe plamki na paznokciach robią się od braku fosforu! Też takie miałam Rolling Eyes Jedz więcej ryb!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chesterka napisał/a:
Jedz więcej ryb!!! Very Happy

O nie...;p ryb napewno nie tkne =P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Oj z tymi rybami to tak różnie jest Smile
Ja np ryb nie jem za bardzo
A wiecie że ryby są organizmami które najbardziej kumulują w sobie metale cięzkie ?
No właśnie a my taką rybkę zjadamy z tym ołowiem i innymi metalami
I ta rybka w naszym żołądku rozkłada się i zostawia po sobie energię ... oraz ... oraz metale które niestety nie są wydalane w żaden sposób ... a napewno nie są nam potrzebne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |