| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Czy lubicie swoich nauczycieli??
Autor Wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odkąd jestem w II gimn. coraz bardziej utwierdzam sie, ze nie lubie żadnego z nauczycieli, nikt nie żartuje, lekcje są sztywne, nie wiem może to przez zachowanie mojej klasy, która wyrzuca kosze na śmieci przez okno z 2 piętra i podpala zapałki na lekcjach Confused
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O!Podopalanie zapałek na lekcjach! No widzisz u mnie też są miłośnicy takiej zabawy! Tylko u nas palą na lekcjach kartki...Gasząc je po minucie Neutral Nauczyciele dostaą szałuConfused

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 13:57   

U mnie w sql była kiedyś taka akcja że kolo zapalił papierosa na lekcji i wyszedł z sali Rolling Eyes
Heh u mnie w klasie na lekcji to najwyżej sie biją lub TNĄ się cyrklem lub nożyczkami =/
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W pierwsze klasie o malo ich ze szkoly nie wywalili za zachowanie i nadal sie nie poprawili. U mnie w klasie chłopacy są bardzo dziecinni, z nikim normalnie nie można porozmawiac:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2005 17:17   ui Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas najgorsza jest pani od polaka.Chciała żebysmy napisali list a jak był za krótki-pała.Nie ma koperty-pała.Nie na temat-pała.I tak ciągle.Moja koleżanka napisała super prace , a ponieważ byla za krótka to postawiła jej 2.MadMad
KOSZMAR!!!!
Pani od informy jest troche lepsza ale nie bardzo.My sie meczyłyśmy jak nikt w klasie a jak zamiast Julius Verne napisałyśmy Jules Verne to pani nam dała 5 chociaż prace pisałyśmy na 6Sad

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Guśka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Cze 2005
Posty: 21
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię panią od matmy i wychowawczynie Mr. Green bo jak sie ją poprosi to nie robi klasówek i podwyża zachowanie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol czemu ty wyciągasz same stare tematy i to w dodatku o szkole Confused dziewczyno wakacje masz

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na jakims forum widzialam ze forum szkola na wakacje zamkneli.. teraz juz pozno, ale po co wspominac szkole teraz, mamy wakacje ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kitsune Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Lip 2006
Posty: 5
PostWysłany: Czw 27 Lip, 2006 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam tematy o szkole zwłaszcza w wakacje. Ja nienawidze sie uczyć ale do szkoły lubie chodzić biggrin
Moje ulubione nauczycielki:
Pani od Polskiego - kit że stawia oceny słabe przynajmniej mi, ale robi to uczciwie. Poza lekcjami jest to zarąbista 'koleżanka' Piszemy sobie Smski czasem i jest fajnie jako że mam status najbardziej szalonej dziewczyny w szkole Razz

Panie z biblioteki - lubie i mówie na nie ciocie. Nie stawiają większego oporu na to i chyba się przyzwyczaiły biggrin

pani od plastyki - stara sie utrzymać mój temperament, zawsze miła i pomocna

pani psycholog - niby nie nauczycielka ale w szkole biggrin lubie bo gada sie z nią na luzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3538843
Adrian1312 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 30
PostWysłany: Pią 12 Sty, 2007 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię wszystkich nauczycieli a szczególnie panią od matmy Smile Smile Puke Puke
jest najgorsza

[ Dodano: Pią 12 Sty, 2007 12:17 ]
ale do szkoły lubie chodzić bo tam som koledzy i dziewczyny Love Love Love i na przerwie mozna pogonić ale jak jest lekcja to jest nudno Study Study Study

_________________
Miłość jest jak wiatr nie widzisz jej ale czujesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7213140
Łukasz Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 40
PostWysłany: Pią 12 Sty, 2007 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adrianie1312. Szkoła jest nudna ale jest potrzebna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3019018
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 12 Sty, 2007 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łukasz napisał/a:
Adrianie1312. Szkoła jest nudna ale jest potrzebna


Nie jest nudna. Tylko nieuki tak uważają, bo niby co mają widzieć pozytywnego w szkole, jeśli przychodzą tam tylko po to żeby przyjść.

BTW tematu, moje nastawienie do nauczycieli jest raczej obojętne. Najbardziej lubię panią od matmy.... a reszta jest skorumpowana hehe ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrian1312 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 30
PostWysłany: Wto 16 Sty, 2007 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lukasz wiem że jest potrzebna ale co za głupek ją wymiślił jak by go znalazł to bym mu dał moje zadania do odrobienia a jak bym go znalazł to ....................... ....................................................Rambo..............!!!!!!! Rambo Rambo Rambo

_________________
Miłość jest jak wiatr nie widzisz jej ale czujesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7213140
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 16 Sty, 2007 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zadania z 3 klasy podstawówki, o cholera, ale trudne.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrian1312 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 30
PostWysłany: Sro 17 Sty, 2007 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o trudne np. liceum

_________________
Miłość jest jak wiatr nie widzisz jej ale czujesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7213140
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |