| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
samookaleczanie
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
Ja mam dwie koleżanki, które się okaleczają. Cyrklem wyrzynały sobie na ciele swoje imię, albo inicjały. Neutral To okropne


I to mnie tak bardzo denerwuje. Osoby które się okaleczają prawdopodobnie mają problemy z psychiką,a niektórzy robią to bo "to modne" Rolling Eyes . "Wypisują" sobie na ciele swoje imicjały,kwiatki rysują..."O,teraz wszyscy zobaczą jaka to jestem biedna,może popełnię samobójstwo,będzie większa sensacja wtedy ta matematyczka zobaczy i będzie jej głupio,że mi postawiła pałkę!" Neutral Sorry za to,ale ja naprawdę tak to odbieram. Osoby,które mają problemy z psychiką po prostu chwytają szkło/nóż i robią kreski czy coś a nie jakieś kwiatki,imicjały Rolling Eyes Niech one się zastanowią co robią...
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 21:37   

biggrin podobno kupowanie też jest poważne...jeśli wiesz że zagraża to po Wacława pakujesz dupsko w to, z retszta jak dla mnie to błahe...słuszleiście Panie i Panowie o sile woli? o wewnentrzynym przekonaniu samego siebie...sa takcy co z raka sie leczyli sila umyslu, sama sila umysly wy sie kaleczycie ubrzydzacie...ale przyczyna lezy oczywiscie jak odbieracie zycie codzienne...nieakceptacja w towarzystwie jest dla mózgu jak uderzenie pięścią w głowe a takie udezenie zabija do 30 tys szarych komorek...tak dalej pozwalajcie sie ranic znajomym a zostaniecie zawodowymi bokserami tyle ze na ringu własnej wyobraźni
pisze tylko dlatego ze istnieje szansa jedna na milion ze ktos mnie poslucha, ja potrafie tylko zniechecac moze i Was zniechecilem do strat poniewaz to sa jedynie straty...sluszeliscie o psychologii ucieczki albo o dekadentyzmie?
nie róbcie głupot jako pędraki bo zwielokrotnicie je gdy zakwitniecie
ha, jest dwoch otwieraczy na forum na raz biggrin ja jestem drugim
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiem tylko ze pieknym uczuciem jest poczuc przesuniety nadgarstek i 2zlamane kosci (sam wyprubowalem) w sumie bolalo na maxa ale bylem dumny ze przez miesiac po operacji nie musze chodzic do szkoly Smile yeah
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Coupe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 15
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Samookaleczanie mnie odraża ,kiedy sobie wyobrażę ,że miałbym siębie samookaleczyć przechodzą mnie ciarki. Brrr....nie lubię igieł Surprised uważam ,że są lepsze sposoby odreagowania np. sport-bieganie ,rower ,basen ,a nie samookaleczanie. Ale to zjawisko jest niestety dość powszechne (przynajmniej w moim mniemaniu) u mnie z klasy z tego co wiem okaleczają się 3 koleżanki...,może dziewczyny są bardziej wrażliwe na swoje problemy...(ale na pewo nie wszystkie dziewczyny). Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:56   

no i te dziewczyny maja wieksze szanse -ewolucja-np Krzyzacy(Danusia a Jagienka czy jak sie tam zwały) .... polecam joge tai chi szermierke na mnie działa bo okaleczam inncyh nie siebie biggrin a i jest zmaganie przeniesione z psychiki na fizyke proste czyz nie?
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 22:36   

Ciąłem się dawniej żeby odreagować i mówcie co chcecie, na prawdę pomagało... Żyleta w łape krecha na ręce i jestes juz spokojny... Cała agresja, frustracja i tym podobne odchodzą wraz z bólem Wink Teraz nie praktukuje i nawet nie zamierzam, bylem glupi i tyle, aktualnei wole pojsc wywrzeszczec sie albo pobiegac...
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy takich problemów ni miałem. Jestem maniakiem(nietrudno zgadnąć czego) i to właśnie przez to sie wyładowywuję. Ewentualnie klnę albo co. Nie wiem. Co macie zrobić? Udać sie do psychologa, porozmawiać o tym z kimś zaufanym. Nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 20:35   

Tez kiedys praktykowalem takie dziwactwa. Teraz moja kobieta mi nie pozwala. Moze to chore, ale lubie jakos rany ciete (oczywiscie bez przesady, nie tak, zeby sie wykrwawic). Dziwne.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 07:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masochizm?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 09:33   

Fuj.
Mam koleżankę, która pewnego wieczoru zrobiła sobie kilka głębokich ran po czym krew zebrała do słoika i oczywiście musiała mi ją pokazać... Confused To jest poprostu straszne. Neutral
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
masochizm?


w.g mnie w pewnym stopniu tak.. człowiek normalny, ktory nie nawidzi bólu i widoku krwi nie bedzie tego ot tak robił dla przyjemnosci...

hm 'woda, żyletka, kran.. mam zaje*isty plan'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. ja osobiscie mialam kontakt osobisty z samookaleczeniem (be jestem) ale masochistką to ja chyba nie jestem

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 00:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie to bawiłem się żyletką i nawet fajny efekt wyszedł Razz Sam nie wiem czy jestem masochista Razz
P.S Z tą żyletką to tylko kilka razy Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 10:20   

looooool pigmej a idz stad ;]
Powrót do góry
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
looooool pigmej a idz stad ;]
nie Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |