| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
samookaleczanie
Autor Wiadomość
sysia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Cze 2004
Posty: 7
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 13:44   samookaleczanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam duzy problem. ja sie krzywdze sprawiam sobie bol. naszczesci nie tak drastycznie to znaczy nie tne sie zyletkami itp. ja najszesciej drapie sie az do krwi. nikt o tym nie wie ni niechce zeby sie dowiedzial. pomozcie co mam robic.

_________________
W pocałunku nie musi być prawdy muszą być w nim nasze marzenia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1285997
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe ... ja tez sie drapie do krwi. .. ale jak mnie komar ugryzie =P . Robisz zle i glupio ... J mamy Ci pomoc ? 10 osob napisze zebys tego nie robiła .. a Ty moze to "olejesz" :> . Poprostu NIE rób tak ... to głupota ... samemu się kaleczyc ..Są 2 opcje ... rob tak dalej .. ( zła ) ... nie rob tak ( dobra ) wybierz ktorą chcesz :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem co czujesz, sama robiłam tak kilka razy, w momentach całkowitej załamki psychicznej, znam też dużo osób które robiły to (również w takich momentach) możecie myśleć że to jest bez sensu, ale naprawde pomoga, na te kilka godzin ale pomaga nie wiem czemu sama to zrobiła te kilka razy, może wtedy czułam się silniejsza, może po prostu chciałam zapomnieć o tym co dzieje się dookoła.

Mówisz że nie chcesz żeby inni się dowiedzieli, jednak jest to baaaaardzo trudne. Jeżeli tniesz/drapiesz się na rękach bardzo bardzo łatwo da się to zauważyć, jeżeli na innych częściach ciała to podczas badań okresowych albo na basenie/wf-ie każdy również będzie mógł to ujrzeć, polecałabym Ci bardziej rozmowe z psychologiem szkolnym na przykdła, albo z zaufaną osobą, jeśli boisz się isć do psychologa porozmawiaj z ulubioną nauczielką, nauczycielem, może wybierz się na rozmowę z pychologiem z innje szkoły, albo z jakiejś placówki. Naprawdę, na dłuższą metę to nie ma sensu, wiem bo moja koleżanka ma całe ręce w bliznach, to ejst okropne. Mam nadzieję że sobie poradzisz.. pozdrawiam =*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do psychologa w takiej sprawie ? Przeciez ileż to przestać się drapac ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina a gdybym Ci powiedziała, że to jest bardzo trudne? W niektórych przypadkach tego się prawie wypersfadować nie da, to jest bardzo poważny problem! nie można czegoś takeigo bagatelizować, to jest bardzo poważna sprawa! łatwo Ci powiedzieć, nie rób tak, tak samo jakby Tobie (to jest tylko przykład nie bierz tego do siebie) powiedział "przestań sie masturbować" (ale dałam przykład ja nie moge Confused sory ale nie umialam wymyśleć nic innego) albo coś innego, to naprawde bardzo poważna sprawa. Tak jak dla narkomanów czy alkocholików organizuje się spotkania, tak samo dla ludzi samookaleczjących się organizuje się takie spotkania, to naprawde coś poważnego!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 14:37   

Szczerze mówiąc, to i ja w ciężkich chwilach samookaleczałam się :/ Nie cięłam się żyletką jak fanatyczka, bez przesady, ale jednak. Dobra, nieważne Razz Po prostu przestań, albo wybierz się do lekarza.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Panienka acha Wink . Wiem że to był przyklad ale nie mastrubuje sie =P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja też kiedyś się samookaleczałam. Kiedy tylko miałąm doła wyjmowałam szkło i...zawsze rysowałam coś na dłoni,lub kreski na palcach...A potem...potem żałowałam. I w końcu przestałam. Mama znalazła szkło i wyrzuciła...Ale o tym co sobie robiłam nigdy się nie dowiedziała. Z resztą nie było tego dużo...Może z 3,4 razy. A robiłam to przez...chłopaka=/ Na ktorego teraz bym nawet nie spojrzała. I teraz uważam,że to było bez sensu i (mam nadzieję) nigdy już tego nie zrobię. Tak, ja jestem za Wierzbą. To nie jest tak,że wstajesz 1 stycznia mówisz sobie "już nigdy" i problem rozwiązany...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sobie odrywalem skore ze stóp Mr. Green
Poprsotu z nudow.Smile
Ale tak mnie bolaly stopy ze przestalem ;p
Mialem wtedy moze 10 lat Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 22:23   

Ja sobie kiedyś wbijałam spinacze do palce, było to raz czy dwa
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 22:33   

Myslalam, ze jestem jebnieta, nikt z mojej klasy sie nie cial, ani nigdy nie myslal o samobojstwie, ale na szczescie widze, ze nie jestem wyjatkiem. Kiedys wzielam po klotni z rodzicami cyrkiel i... zrobiło mi się od razu lepiej. Potem poszła piniezka, żyletka nie, nigdy nie cięłam się do krwi, ale blizny zostały. Rodzice je zauważyli i... nie, nie chcę o tym pamiętać. Mimo, że minęło od tego kilka miesięcy, czasem matka podwija mi rękaw i wszystko zaczyna się od nowa, mimo, że to już dawno skończone. To jest straszne, nie mam teraz jak wyładować złości, pamiętnik nic nie pomaga, zwłaszcza, że w takich chwilach zazwyczaj wszystko mam zakazane i choćbym chciała pójść na deskę wyładować złość - nie mogę. Zaciskam zęby, czasem pinezka jest znowu centymetr od mojej ręki... ale mówię: nie. Nie chce znów przechodzić tego samego. Wytrzymam, choćbym miała zwariować z niewyładowanego stresu. Ale czasem tęsknię za tym pięknym przeżyciem.
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 00:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o wlasnie. A propo wbijania czegos w palce. To ja wbijalem sobie szpilki tak by uzyskac ladny krwotok i latalem za kolezankami z krawym paluchem a one " ŁIIIII !!" Mr. Green
Nena - Jesli chcesz sie wyladowac to ja polecam poboksowac w cos. Chocby w sciane ;p
( nie polecam biggrin Raz gdy sie wkurzylem i z calej sily walnolem w sciane to pozniej lazilem z obolala lapa przez kilka dni Smile )
Ale najlepiej jest chocby zasadzic kopa poduszcze. Najlepiej takiej duzej i ciezkiej.
Badz w rekawicach bokserskich ponawalc w sciane. Nadgarstek boli gdy sie mocno walnie.
Rowneio dobrze mozna powalic w worek treningowy ( najlepsze wyjscie Smile ).

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 13:55   

Zgadzam się z Pułkownikiem.
Nena, czy ból sprawia ci przyjemność? To chyba najgorsze uczucie. Neutral
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 14:19   

Ja teraz gdy jestem zła i gdy ktoś jest to zakładam słuchawki i slucham jaknajmocniejszej muzyki, czasem wystarcza mi Metallica "St.Anger", a czasem słucham Children of Bodom
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 18:31   

Nie. Bol daje ulge. To okropne ciac sie od tak, dla sportu. Ale do wyladowania stresu czy smutku naprawde pomaga. Co nie znaczy, ze polacam ten sposob.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |