| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Szkolne Koło Caritas
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 17:25   Szkolne Koło Caritas Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc tak...
Najpierw się pochwalę... jestem zastępcą przewodniczącego Szkolnego Koła Caritas... przewodniczącą jest moja przyjaciółka... (zawsze działamy razem Very Happy)...

Przez najbliższe 2 lata będziemy organizować różne składki itp...

Mamy sekretarza (kolega z naszej klasy) i sekretarkę (koleżanka z naszej klasy) oraz wielu innych pomocników (też z naszej klasy Very Happy)...

Mamy coś ciekawego zorganizować... I zastanawiam się co ?

Ja myślałam, że może zebrać pieniądze na wyjazd dla biednych dzieci z naszej szkoły... I pojechać np: do Wrocławia, do Zoo... te dzieciaki napewno tam nie były, a ja byłam i wiem jak jest pięknie ! Very Happy...

A może Wy podacie mi jakieś pomysły ??? Proszę ! Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 17:59   Re: Szkolne Koło Caritas Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
No więc tak...
Ja myślałam, że może zebrać pieniądze na wyjazd dla biednych dzieci z naszej szkoły... I pojechać np: do Wrocławia, do Zoo... te dzieciaki napewno tam nie były, a ja byłam i wiem jak jest pięknie ! Very Happy...

Z tym zoo myśle, że to jest bardzo dobry pomysł! ;]
Możecie też zbierać pieniędze np. na schroniska dla zwierząt ( u nas w szkole była taka składka w postaci czegos takiego: były naklejki ze zwierzetami i kazda naklejka kosztowala 2 zł - wiem ze to duzo ...ale jak ktos daje pieniądze na jakoms zbiorke to nieraz nawet i wiecej a nic z tego nie ma - a tu jest chodziaz naklejka Smile) nie wiem czy to mają byc składki tylko na żecz szkoły i uczniów..jesli nie to z tym schroniskiem to mysle ze tez dobra rzecz...Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A skąd takie naklejki wziąć ? Very Happy Confused

Aha... to koło jest tylko i wyłącznie szkolne Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 07:51   

Albo:
Zbierzcie pieniądze i dajcie do Polskiego Czerwonego Krzyża wtedy dzieci kupią sobie ubranka jedzenie i picie.
Powrót do góry
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wycieczka superr pomysl napewno sie uciesza Very Happy
Ale teraz jest poczatek roku mogli byscie zebrac troszke kasy i na jakes artykuly szkolne przeznaczyc dla najbardziej potrzebujacych Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, na artykuły szkolne była zbiórka (zebraliśmy naprawdę duuużo !) pod koniec zeszłego roku, tak żeby te dzieciaki od początku miały podręczniki itp...
No tak, wycieczka to dobry pomysł (ale jestem inteligentna, nie Razz ) ale można go zrealizować dopiero pod koniec roku ! A tu mamy 2 września !!!

Proszę, poradzcie mi co mam zrobić !? Rolling Eyes

Liczę na waszą pomysłowość Very Happy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm.. jak artykuly szkolne juz sa to jest spoko domyslam sie ze obiady na stolowce najbiednijsi mja za free czyli ta wycieczka to najlepszy pomysl a moze odlozyc kaski troszki na wakacje jak kazdy bedzie wyjezdzal i oni wtedy by byli zadowoleni ze oni tez maja wakacje nie wiem czy to dobry pomysl ale taka moja podpowiedz a decyzja tylko i wylacznie waszego kółka Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
A skąd takie naklejki wziąć ? Very Happy Confused

NAklejki niestety trzeba kupić!! Ale koszty sie wam zwróca z częsci pieniędzy które uzbieracie. A, pozatym nie musza byc naklejki!! JAkieś znaczki...czy cos nie wiem Sad
A i Kamix mial dobry pomysl:
Zbierac na to zeby biedne dzieci z waszej szkoly mogly gdzies wyjechac na ferie czy wakacje...A! i w mikołajki zawsze w szkole jest organizowane tak ze kazdy losuje osobe ktorej ma prezent kupic i czesto biedne dzieci nie chca brac w tym udzialu i nic nie dostają. MOżna uzbierac na jakis prezent! maskotke czy cos...chodziaz jakis drobiazg!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościowa : twuj pomysl tez mi sie podoba Wink

P.S: widze ze na forum wszyscy maja dobre serce i tak trzymac nie wiadomo czy i my kiedys nie znajdziemy sie w trudnej sytuacji finasowej dlatego pomagajmy puki mozemy puzniej ktos moze pomuc nam Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mikołajki to obowiązek ! Dzięki Gościówa za taki pomysł Very Happy !

Z wakacjami będzie gorzej... bo u nas 40% dzieci pochodzi ze wszi i jest biedna Sad ... to smutne... wiem, i dlatego trzeba im jakoś pomóc... Dla wszystkich nie możemy zorganizować wakacji (za dużo ich jest), ale może jakąś wycieczką (oprócz Wrocławia- jeżeli ta do Wrocławia się odbędzie Smile )... już sama nie wiem...

Jutro ja, koleżanka, sekretarz i sekretarka mamy na dużej przerwie się skontaktować z opiekunem Caritasu i zobaczymy czy nasze pomysły są realne Smile... Więc jutro powiem coś więcej Smile...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok napisz na forum bo jestem tym bardzo zainteresowany Wink Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Nie 07 Wrz, 2003 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka podjelyscie juz ta decyzje ?? Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 08 Wrz, 2003 07:35   

no właha
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 08 Wrz, 2003 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorrka, ale nie miałam czasu biggrin...

Tak ... podjęliśmy...
Okazało się, że nasze pomysły są realne, nawet realniejsze niż nam się zdawało Laughing . Pani opiekująca się Caritasem Szkolnym jest bardzo miła Very Happy. Poprosiła nas, żebyśmy wymyślili hymn naszego Szkolnego Koła Caritas (to ma być jakaś pieśń religijna) oraz patrona...
Hmmm... ale ja nie mogę nic wymyślić... Confused Pomocy !

I mamy jeszcze wymyśleć jakąś akcję na październik (nie Mikołajki, bo mikołajki będą w grudniu)... Ja tak sobie myślała, może by te dzieciaki gdzieś zabrać ? Sama nie wiem Smile... U nas blisko jest stadnina koni... ale czy te dzieciaki nie będą się bały wsiąść na konia ? Smile
Wypowiedzcie się w tych sprawach ! Proszę !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 08 Wrz, 2003 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jutro sie wypowiem co i jak jaki hymnn polecam i jakiego patrona ok ??
o dzis musze zmykac zakowac i spac Wink Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |