| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Jaki zespół , piosenkarza lub piosenkarkę lubisz najbardziej

Ulubiony piosenkarz zespół lub poisenkarka
Sugababes
4%
 4%  [ 4 ]
Linkin Park
14%
 14%  [ 14 ]
Alizee
2%
 2%  [ 2 ]
Usher
1%
 1%  [ 1 ]
Metalica
13%
 13%  [ 13 ]
Outkast
1%
 1%  [ 1 ]
Inny
54%
 54%  [ 52 ]
Wszystkie
1%
 1%  [ 1 ]
Żaden
8%
 8%  [ 8 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się nie chce wymieniać zespoly itp. bo tego jest b. dużo..
Ale mam pytanie...widzieliscie piosenke takiej niemki(niestety nie pamietam jak sie nazywała) ta piosenka niedawno w niemczech jest sławna...i w teledysku występuje chyba Alicja Bachleda Curus..widział ktos ?biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 14:32   

Tavion napisał/a:
Szczerze mówiąc, to ja czasami słucham muzyki klasycznej... bo jest relaksująca Wink

Z klasycznej tylko Czajkowski, gdzies miałą płyte, ale mi sie zapodziała...
A co do zespołów, któe słucham to podam tylko te które częściej słucham, co tego też jest dużo.
Manowar (zaczęłam niedawno), Metallica (co chyba widać), Battlelore, Within Temtation, Nirvana, Nightwish, Children of Bodom
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

ps - manowar sux donkey balls


Mi sie podobaja Smile. Owszem teksty maja plytkie jak kaluza i tylko po to by byly ale poprostu lubie ich sluchac Wink
A jesli Tavion chodzi o jaka inna muzyke poza hh i metal to moze byc Frank Zappa od czasu do czasu ;p. A bardzo czesto Jacek Kaczmarski. ( jakby ktos chcial posluchac to w poniedzialek na dwojce o 23:55 bedzie koncert Smile Polecam )
A tak pozatym to prosilbym o nie uzywanie wulgaryzmow w swoich postach. Mimo ze w obcym jezyku to i tak to forum odwiedzaja dzieci i niejedno z nich zna jezyk angielski no chyba ze rajcuje sie taka wizja - Czlonkowie zespolu Manowar robiacy to co napisales ;P Ale w to juz wole nie wnikac ...

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 05:38   

Witam.
Ja również lubię słuchać Manowara, szczególnie mi pasuje do sesji, gdy gram barbarzyńcą. Wtedy nawet teksty pasują. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 08:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

manowar jest nawet znosny muzycznie, ale teksty sa przezalosne. A to teksty sa wazniejsze od muzyki, przynajmniej dla mnie.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 11:01   

altruista napisał/a:
manowar jest nawet znosny muzycznie, ale teksty sa przezalosne. A to teksty sa wazniejsze od muzyki, przynajmniej dla mnie.

Akurat stroną tekstową się jeszcze nie przejęłam, chociaż interesuje mnie ona także w zespołach... Ale w którejś piosence mają w refrenie "And justice for all..." no wiecie o co mi chodzi
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Owszem teksty sa wazne ale chodzi mi w tym zespole o strone muzyczna Wink A jesli szukalbym intelektualnej podniety to poczytalbym wiersze badz jakas dobra ksiazke wiec niewidze powodu aby tepic manowar. Poprostu graja muzyke zgrywaja twardzieli i wielkich buntownikow w tekstach wypisuja glupoty ale gdyby wybaczyc im te drobne grzeszki to pozostaje kawal dobrej muzyki i o nia mi chodzi Smile
"And justice for all.." ee ja tu nic nadzwyczajnego nie widze. Poprostu pobozne zyczenie takie jak skladaja kandydatki na miss swiata ;P.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 13:14   

Pułkowniku o czym myśli Elfka w każdej chwili gdy tylko uda jej się myśleć? Rusz głową, pomyśl o płytach biggrin
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Pułkowniku o czym myśli Elfka w każdej chwili gdy tylko uda jej się myśleć? Rusz głową, pomyśl o płytach


Naprawde nic mi do glowy nie przychodzi Mr. Green Jestem troche niekumaty ;p]
Mysle o plytach i nic mi do glowki nie przychodzi.Sad Niestety jestem gupi i musisz mi odpowiedziec na to pytanie ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 14:16   

Metallica "And justice for all..." niestety nie pamietam daty wydania, ale 1989 chyba o ile się mylę, z tej płyty pochodzi pierwszy teledysk "One"
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Metallica?Smile) Ale mowa byla o Manowar Razz
No ale kto by zrozumial kobiety?Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 15:48   

altruista napisał/a:
manowar jest nawet znosny muzycznie, ale teksty sa przezalosne. A to teksty sa wazniejsze od muzyki, przynajmniej dla mnie.


Zgadzam się z tobą Wink Tyle, że teraz głównie porywa ludzi rytm i muzyka, nie zwracają uwagi na słowa. Smile
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:28   

Witam.
Pułkowniku: Elfce chodzi o tekst refrenu jednego z utworów Manowar'a - "And justice for all...", a "And justice for all" to tytuł jednego z utworów Metallici. To jej właśnie nie pasuje. Wink Jak już mówiłem, mi Manowar do sesji pasuje. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:49   

A tak a pro po to gdzie mogę znaleźć teksty manowaru z tłumaczeniem, bo bym chciała se przeglądnąć skoro są takie żałosne
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdzie sa polskie tlumaczenia - nie mam pojecia, nie szukalem nigdy. Za to teksty sa dostepne po wpisaniu 'manowar lyrics' w arcytajemniczym miejscu zwanym google.com

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |