| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Harcerze to nudziarze(???)
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 28 Lut, 2004 22:49   Harcerze to nudziarze(???) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już trzy osoby się na mnie obrazikly,a w tym dwie stwierdziły,że jestem nudziarą,bo się trzymam zasad harcerskich,a w tym nie piję i nie palę....te dwie osoby,to "koleżanki: z klasy...ja po prostu nie lubię ludzi,którzy często piją....dorośli(po 18-tce)niech "chleją" ile chcą,ale sorry,to są dziewczyny po 13 lat!A,jeszcze się pokłóciłam z moim przyjacielem Sad On napisał dla żartów,że pewnie bylo samo chlanie i palenie(na zimowisku),a ja się na niego wkurzyłam,bo uznalam to za obrazę całego naszego hufca....A,jest jeden mały szczegół-to zdanie,które on napisal,wyglądało,jakby on to na poważnie napisał....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 29 Lut, 2004 15:15   harcerze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda....
Powinnaś się cieszyć że nie ulegasz tzw "modzie" nałogowej. To że inni coś robią nie oznacza że ty musisz. Jeśli nie chceż nie rób. Skoro rówieśnicy uważają cie za gorsza bo nie pijesz i nie palisz to są w błedzie. Powinni uważać Cię za lepszą.
MAsz silna wolę...to sie liczy

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 29 Lut, 2004 20:36   Re: harcerze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wsparcie....ale ta "koleżanka",z którą się pokłocilam,napisała coś takiego: "masz przej***** szmato... nie pokazuj sie lepiej w szkole... jestes najwiekszym ścierwem jakie w zyciu spotkałam!"Więc sorry.....tylko dlatego,że napisałam,że ją średnio lubię i ,że może nie zauważyla,ale nie ma 18 lat(wtedy rozmawiałyśmy o tym,jak się ostatnio upiła Evil or Very Mad )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 29 Lut, 2004 22:17   harcerstwo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda...nie przejmuj sie.
TO co powiedziała twoja kol. świadczy tylko o jej głupocie. To nie jest twój probelm tylko jej. Nawet jeśli uważa inaczej niż ty powinna uszanować TWoje zdanie...Ja cię podziwiam. MAsz silną wolnę. WIększośc osób w twoim wieku wyprawia takie numery ale nie ty. I nie powinno CIę obchodzic zdanie innych na Twój temat. Wirz mi. Żal mi twojej koleżanki.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Druh Paweł Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lip 2003
Posty: 49
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2004 06:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czuwaj!

Dziewczyny na waszym miejscu nie przejmował bym się złośliwymi komentarzami. Tak to jakoś w życiu jest, że ci którzy nic nie robią zwykle mają najwięcej do powiedzenia.
Ktoś kiedyś napisał książkę, której tytuł brzmi "Zasady nie są dla tchórzy".
My mamy zasady! Mamy Prawo Harcerskie, Prawo Zucha. Każdy z nas pragnie uczynić świat chociaż trochę lepszym niż był na początku. To jest piękna misja bez wzglądu do jakiej organizacji harcerskiej należymy. I nie jest nudziarstwem fakt, że potrafimy bawić się bez alkoholu i narkotyków, że nie klniemy i nie wyśmiewamy się z innych. Powiem inaczej, źle się dzieje, że młodzież a nawet dzieci uznały, że wypicie piwa czy zapalenie papierosa to nic złego. Źle się dzieje.
Dlatego błądźcie wytrwali w swych postanowieniach, a za parę lat, kiedy już będziecie dorośli zapytajcie tych co się z was naśmiewają, gdzie teraz jest ich "Luz"?

Bo taka jest nasza harcerska dola.

"Z miejsca na miejsce, z wiatrem wtór,
z lasu do lasu, z pól do pól,
wszędzie nas pędzi, wszędzie gna
harcerska dola radosna.

Nam trud nie straszny ani znój,
bo myśmy złu wydali bój.
i z nim do walki wciąż nas gna
harcerska dola radosna.

Nasza pogoda jasny wzrok
niechaj rozjaśnia ludziom mrok,
niechaj i innym szczęście da
harcerska dola radosna."


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Myśli Braterskiej i Imienin Zucha.
Druh Paweł

_________________
gg 4385694
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4385694
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2004 08:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czuwaj! Smile Dzięki i też wszystkiego najlepszego! Very Happy Wiesz,że w tym miesiącu mijają trzy lata,jak jestem w harcerstwie???? Very Happy Wink Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Mar, 2004 20:11   

Ja odeszlam z drużyny bo to wszystko nie ma sensu, hahahahahahaha już nie jestem leśnym gejem... już mnie nikt tak nie nazwie hahahaha
Powrót do góry
Pączuś

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 1
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja jednak znam i takich którzy piją palą itp.....wcale nie uważam to za złe ale jednak nei jest to fair w stosunku do prawa harcerskiego. No cóż ich sumienie , ich wola.....zadam wam jedno pytanie , czy wy wszyscy jestescie tak do konca czyści , ze ani razu nie spróbowaliscie piwa albo papierosa???

_________________
,,Ta konieczność istnienia trudna jest do zniesienia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panna_z_bagien

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 4
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2004 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyszło nam żyć w czasach totalnej antytolerancji i braku szacunku. Nie tylko w twojej szkole występują takie problemy...niestety. Własciwie jest więcej rzeczy, które młodzież dzielą niż łączą. Crying or Very sad
Dlatego powinniśmy wciągać w harcerstwo jak najwięcej młodych osób, których osobowość dopiero się kształtuje.

Co do samego alkoholu spotykam się nie raz z pytaniem: "Ale powiedz, czemu nie lubisz?" No cóż, ja potrafię się świetnie bawić i bez tego Very Happy

_________________
Pozdrowienia for all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 11:30   

Harcerze to wcale nie nudziarze. Chocuiaż sama nie należę do żadnego hufca to nie mam nic przeciwko harcerzom. Jeżeli komuś się podoba w harcerstwie to czemu miałby nie zostać harcerzem?? Nie rozumiem też ludzi którzy obrażają innych za to że są harcerzami. Moim zdaniem to trochę nie namiejscu... I tak jeszcze dodająć to ja też jestem przeciwko piciu i paleniu w wieku tak młodym (mam 14 lat) chociaż moi prawie wszyscy kumple i qpele palą lub/i piją...
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 22:58   

Ja odeszłam z harcerstwa... czemu, bo wszystkie prawa wzięły w łeb. Harcerze piją i palą. Pół chufca popadało w nałogi, a drużynowi i przyboczni nic sobie z tego nie robiło. Drugi hufiec w naszym mieście jest pogrążony w nałogach od kilku lat. Ja stwierdziłam, ze jeżeli też mam popadać w nałogi to lepiej nie mając nad sobą zakazu tego niż mając go, ale to nie znaczy, ze piję i palę. A co do harcerstwa to według mnie nadal jest to fajna rzeczi czasem tęsknię do drużyny i obozów. Ale moje zasady wzięły górę.
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż , my harcerze jesteśmy jak każdy inny (chłopacy piją , palą i są harcerzami)
oto Prawo Harcerskie ...

1. Harcerz sumiennie spełnia swoje obowiązki wynikające z Przyrzeczenia Harcerskiego .(Przyrzeczenie Harcerskie : Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłusznym / posłuszną Prawu Harcerskiemu)
2. Na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy.
3. Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim.
4. Harcerz w każdym widzi bliźniego, a za barata uważa każdego innego harcerza.
5. Harcerz postępuje po rycersku.
6. Harcerz miłuje przyrodę i stara się ją pozanć.
7. Harcerz jest karny i posłuszny rodzicom i wszystkim swoim przełożonym.
8. Harcerz jest zawsze pogodny.
9. Harcerz jest oszczędny i ofiarny.
10. Harcerz jest czysty w myśli, w mowie i uczynkach; nie pali tytoniu i nie pije napojów alkoholowych.

teraz napisze wam których punktów najczęściej się nie przestrzega : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9, 10 ... NIESTETY ALE TAKA JEST PRAWDA każdy z harcerzy łamie prawa harcerskie ... teraz tak myślę i sądze że ja nigdy nie przestrzegałam prawa (no może w pierszych dniach przyjęcia Confused )

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się z Tobą,Aśka....ja przestrzegam niektórych praw...np. 10 ,6,staram się 3 i 4 ...więc widzisz....Ale szcerze się Wam przyznam,że kiedyś brałam przy obiedzie po łyku od taty i mamy(piwa) ,ale teraz jest mi wstyd Very Happy Very Happy A tego wielkiego GGGGGGGGGGGGG jakim jest papieros NIGDY NIE WEZMĘ!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
A !Jeszce staram się przestrzegać pkt.8 prawa harcerskkiego...oczywiście nie zawsze mi to wychodzi:DbiggrinbiggrinbiggrinA harcerze,którzy piją i palą niech się do siebie nie przyznają.... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda nie ma sie czego wstydzic ... Jakbys wpadla w nalog to dopiero by było :p . Ale takie łyki to nic biggrin . Jak patrze na te Prawo Charcerskie .... Nie wytrzymalabym tak ;p Jak dobrze ze nie jestem charcerką biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Druh Paweł Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lip 2003
Posty: 49
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Bardzo mi przykro otwieracz, jeszcze jeden taki wybryk i papa!

Druh Paweł

_________________
gg 4385694
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4385694
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |