| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy! Aaaaaaangielski...
Autor Wiadomość
Marcinek- Koral
Gość
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 17:31   Pomocy! Aaaaaaangielski...

Ludzie ratujcie...
Cała moja klasa dostała karne wypracowanie z Angielskiego, bo niby byliśmy nie grzeczni i wyprowadziliśmy panią z równowagi...
Gadało tylko kilka osób, a cierpieć muszą wszyscy grr...
Ale przejdźmy do rzeczy... Musimy napisać wypracowanie (po angielsku), jak należy się zachowywać na lekcjach Angielskiego... Ma ono być na co najmniej jedną stronę z zeszytu, a ja nie umiem tego napisać, więc prosiłbym, żeby ktoś, kto w miare, lub dobrze zna Angielski mi to zrobił... błagam.... Tylko proszę nie używać zbyt wyszukanych słów, żeby się nie wydało, że to nie ja pisałem Wink. Z góry dzięki Smile... Liczę na was Smile
Przejdź na dół
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym ci pomogła, ale ucze się Niemieckiego.

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 07:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...mam piatki z angliczka, ale...co ja Ci pomogę? Weź słownik zeszyt i długopis w łape i pisz! Ja tak robie... Razz

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Marcinek-Koral
Gość
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 22:14   

Wiedziałem, że tak będzie, nikt mi nie pomógł Razz Ale jakoś sobie sam poradziłem Wink.
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 09 Gru, 2003 18:23   angielski Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, ze nikt Ci nie pomógł ale zobaczyłam ten post dopiero teraz...wiem że za późno ale może kiedys ci sie to przyda:

My English lesson:

My class must quiet on English lessons, becouse (sorka że poprawiam ale chyba powinno być BEACUSE Kinga) we must learn.
My teacher say: English lessons are very important.
It's true. English is student's future.
In this world many peoples can English.
We must listen English teacher and we must look on.
Maby, in future I say: thank you my teacher!!! =)

Nie wiem czy wszystko jest tu poprawnie napisane bo nie jestem jakąś ekspertką, ale mam nadzieje, że nie będzie za dużo byków a teraz przetłumaczenie na polski:

Moja lekcja angielskiego:

Moja klasa musi być cicho na lekcjach angielskiego, ponieważ musimy się uczyć. Mój nauczyciel mówi: lekcje angielskiego są bardzo wazne. To prawda. Język angielski to przyszłośc studentów. W dzisiejszym świecie dużo ludzi umie angielski. Musimy słuchac nauczyciela angielskiego i musimy uważać. Może, w przyszłości powiem: dziekuje ci mój nauczycielu!! =)

mam nadzieję że chodziaż troszke pomogłam...ale niestety na więcej mnie nie stać..;] pzdrawiam!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
CuteBunny


Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 8
PostWysłany: Wto 09 Gru, 2003 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojoj, ja też żałuję, że nie widziałam wcześniej :( Niestety dopiero dzisiaj się zarejestrowałam na tym forum ^__^;

Gościówa, fajny pomysł na wypracowanie! Tylko jest trochę błędów. Poprawiona wersja (trochę zmian stylistycznych i poprawiona gramatyka):


My English lesson:

We should be quiet during English lessons, because we should learn.
My teacher says: English lessons are very important.
It is true. English is our future.
In this world many people know English.
We must listen to our English teacher and study carefully.
Maybe in future I will say: Thank you my teacher!

Pozdrawiam cieplutko! ^o^

_________________
CuteBunny (^ y ^)
http://www.cuteshop.tk ~ Sklep z misiami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 10 Gru, 2003 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CuteBunny napisał/a:
Ojoj, ja też żałuję, że nie widziałam wcześniej Sad Niestety dopiero dzisiaj się zarejestrowałam na tym forum ^__^;

Gościówa, fajny pomysł na wypracowanie! Tylko jest trochę błędów. Poprawiona wersja (trochę zmian stylistycznych i poprawiona gramatyka):


My English lesson:

We should be quiet during English lessons, because we should learn.
My teacher says: English lessons are very important.
It is true. English is our future.
In this world many people know English.
We must listen to our English teacher and study carefully.
Maybe in future I will say: Thank you my teacher!

Pozdrawiam cieplutko! ^o^


Dzienki Razz Wiedziałam że są błędy heh Wink ciekawe jakim cudem miałam w tamtym roku 6 z anglika na koniec Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |