| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Peja przed sądem
Autor Wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 14:47   Peja przed sądem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Myśle że to was zaciekawi. Jeden ze sławnych raperów 27 letni Ryszard A. znany pod pseudonimem Peja. Został oskarżony o pobicie innego muzyka. Prokuratura twierdzi że do pobicia doszło zeszłego roku w listopadzie w jednym z klubów muzycznych w Łodzi gdzie występował Peja. Ryszard A. udeżył w twarz dziewczynę innego muzyka który również występował w klubie. Następnie muzyk stanął w obronie swojej dziewczyny i został uderzony przez Peję butelką z piwem w głowę a następnie krzesłem. Ryszard A. niepoczówa się do winy. Mówi że to on został uderzony przez mężczyznę, który go teraz oskarża. Mówi że unika takich sytuacji ponieważ ma prawomocny wyrok w zawieszeniu za udział w bójce i nie chce ryzykować odwieszenia tego wyroku. Za pobicie grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.


Wiadomosci z serwisu http://www.kamixomania.glt.pl jezeli chcecie włączcie sie i tam do dyskusji na ten temat Razz

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście Peji nie lubię, dla mnie to taki Hip-hop dla szpanu, nie to co Tymon, K.A.S.T.A itd...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E peja jest nawet dobry ale nie wiem co ludzie widzą w kawałku głucha noc a ja juz ten bit słyszałem no z rok chyba przed teledyskime +- bo miałem kaset jest na nie wiele lepszych kawałków ale ludzie sie pojarali tym i zaczeli kupywac płytki i jaki to peja dobry a ten nowy teledysk Ski Składu feta. Fu Dzień Zagłady jest naprawde cool spox bardzo mi sie podoba jest spox a i tak stara klasyka zadzi Pfk Wink tylko nie lubie tego jak znowu ludzie mowiom ze pfk to tylko jestem bogiem i chwile ulotne jest wiele lajtowych kawałków Wink

_________________
Tim reaktywacja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcinek- Koral
Gość
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 17:34   

Eeee.... peja to moim zdaniem masówka.....Robiona dla kasy...
Powrót do góry
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No 90% robi to dal mamony taki real niektórzy sie przyznają a nir któży nie

_________________
Tim reaktywacja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BAD_BOY


Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 16
PostWysłany: Sob 25 Paź, 2003 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja slyszlaem ze Nagły Atak Spawacza (rulez!) sklepal Peje i jego koleżków! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veks
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:44   

Coś ci się dziecko pomyliło... Nagły atak spawacza i Peja trzymaja sie razem. To Wall-e z K.A.S.T.Ą i P.D.G chcieli zbić Peje, ale w końcu im nie wlali :-D
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:48   

To jest temat przed roku - 03'
Patrz na datę, zanim napiszesz posta, bo wychodzą niezłe kaszany.
Powrót do góry
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szkoda tylko ze nagły atak spawacza nagrywałz peją ANTY coś nie wierze ze go sklepali. a ze peja pobil kogoś to trudno, zdarza się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
Gość
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 18:49   

Ryszard O. a nie A., jak juz cos piszecie to pizczie sensownie kidz, a co do sprawy ja mu wierze, a koleszko jak sie sadzal to dostal, proste - takie jest zycie
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zamykam temat, bo go co chwil ę ktoś unowocześnie... Ludzie przecież to temat z października 2003 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |