| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Dziewczęca Piłka Nożna

Czy dziewczyny powinny grać w piłkę nożną?
Tak a czemu nie
94%
 94%  [ 32 ]
Nie i już mówi dlaczego
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

J jestem w nodze najlepsza z całej drużyny i gram w ataku... oczywiście, zę dziewczyny mogą grać w piłkę nożną, np: ja gram w mojej drużynie lepiej niż wielu wysportowanych facetów

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja w przeciwieństwie do Was nie lubię piłki nożnej.
Kiedyś bardzo lubialam W-F , a teraz?! Nic tylko na w-fie jest piłka , piłka i jeszcze raz piłka nożna. Nikt z dziewczyn i ja również nie lubimy grać w nogę. A na kazej lekcji musimy w nią grać. 0 cwiczen tylko piłka nożna. Pani sobie siedzi , a my musimy grać. Jedna z mam mojej kolezanki zglosila to pani wychowawczyni ze tak nie może być ze dziewczyny ciągle mają grac w nogę. A pani w-fistka za to obnizyla tej dziewczynie o stopień ocenę na koniec roku . Totalny bezsens Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię / kocham grac w nogę ... Często zostaje po lekcji z kolezankami i gramy z chłopakami Wink . Tylko że oni trenują juz pare lat ... i grają w nizszym poziomie Wink .
Nina spytajcie się nauczycielki czy moze by cos nowego dała ... np. lekkoatletyke ... gimnastyke ... A jak się nei zgodzi to poprostu powiedzcie derektorce Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 14:43   

Jasne że mogą grać ale według mnie muszą się troche przygotować Laughing bo niektóre sobie myślą że przyjdą na boisko w dżinsach z torebką i w butach na obcasach bo już coś takiego widziałem Laughing więc muszą mieć buty które się nadają np. trampki szkolne i ubrać się luźnie Wink
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren.. nie wszystkie dziewczyny chodzą w butach na obcasach ..:>>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie. ja uważam ze w pilke jak najbardziej moga grac dziewczyny.w koncu jest równouprawnienie no nie Wink . a w piłke gram nawet nawet Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 19:12   

Ja w życiu w szpilkach nie chodziła, szczerze mówiąc ;P
W piłkę nożną nie lubię grać. Za dużo latania.
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 19:17   

Lubie grac w halówke na Wfie biggrin To taka miekka pila, ze dostaniesz nia w ryj to sie nic nie stanie, a w szostej klasie bylo bardzo smiesznie, bo mialam w klasie [cenzura] dziewczyny i jak kompnely pilka na sali, to poleciala pod sufit, albo chcac ja kopnac kopaly w powietrze skutecznie omijajac pilke Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My ostatnio grałyśmy w nogę na wf-ie. Ło Matko, co to było Mr. Green Myślałam,ze się pozabijamy,częściej siebie kopałyśmy niż tą piłkę Mr. Green

Ja co do dziewczyn garjących w nogę nic nie mam,kiedyś wychodziło mi to nawet dobrze niestety straciłam talent Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w podstawowce gralam prawie zawsze w noge a w gimnazjum nie gram w noge tylko w siatke i kosza. nudne mam w-f Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bambi siata i kooooosz =] To jest cos ! :]] Noga tez jest fajna:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh no fakt lubie siatke i kosz ale w noge tez bym pograla acha zapomnialam dodac ze na w-f ćwiczymy......BALET . o jejciu mam dosc wyginania sie jak jakas palantka Exclamation Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bleeeeeeeee... balet .. wspolczuję !! ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 13 Paź, 2004 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No,fakt,że balet jest trochę głupi,alke łżwiarstwo figurowe i synchroniczne-COOL!!!!!!!!!biggrinbiggrinbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 13 Paź, 2004 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
No,fakt,że balet jest trochę głupi,

No wiesz .. nie można powiedzieć ze balet jako dziedzina sportu jest glupi .. bo to nie jest czlowiek ... może być nieciekawy .. niefascynujący ( Mr. Green ) ale glupi to nie za bardzo =P
Ja też lubię jezdzic na lyzwach ... ale dopiero sie ucze =P ledwo co na nich stoję =P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |