| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Dziewczęca Piłka Nożna

Czy dziewczyny powinny grać w piłkę nożną?
Tak a czemu nie
94%
 94%  [ 32 ]
Nie i już mówi dlaczego
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 18:02   

Ajć!
Jutro mecz z Gruszynami do tej pory niepokonanymi stworząkami dziewczyn grających w piłkę
Przejdź na dół
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wera: trzeba je wreszcie pokonac Wink napisz wynik jak bylo trzymam kciuku powodzenia !!!

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PEWNIE ŻE DZIEWCZYNY MOGĄ GRAC W NOGE!! Ja sama zawsze gram z chłopakami Smile Jestem nawet w ich drużynie gdy gramy z innymi ulicami z naszego miasta Smile

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kocham piłkę nożną i siatę,zawsze oglądam mecze,chyba,że tata przchodzi do pokoju i mi przełącza z kreskólwki na mecz,to wtedy jestem przez chwilę wkurzona,ale to mija....OCZYWIŚCIE<ŻE DZIEWCZYNY MOGĄ GRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kocham piłkę nożną i siatę,zawsze oglądam mecze,chyba,że tata przchodzi do pokoju i mi przełącza z kreskólwki na mecz,to wtedy jestem przez chwilę wkurzona,ale to mija....OCZYWIŚCIE<ŻE DZIEWCZYNY MOGĄ GRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorki,wysłałam dwa razy to samo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 07:13   

był wynik 11:9 dla nich... żartuje wygraliśmy
Powrót do góry
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u mnie...to znaczy koło mojej miejscowości na Rozbarku jest utworzony klub piłkarski w którym jest również grupa dziewcząt, wiem to stąd, że chłopacy ostatnio grali tam mecza i wisiało ogloszenie. Czyli wychodzi na to że my również możemy Smile Ja ostatnio grałam, byłam sama z chłopakami i strzeliłam 3 bramki...powiedzieli ze jak na dziewczyne to nieźle sobie radze. A uwielbiam oglądać mecze szczególnie naszej drużyny...rocznika 89 i 88 (chłopaków oczywiście) razem z Narvaną chodzimy chyba na każde mecze Very Happy

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natalia 11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 19 Sie 2003
Posty: 30
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i zgadzam się z tobą

Ja nawet lubie grać w piłke nożną ale wole vollyboll.(siatkówkę)

_________________
Natalia młoda nacia
1055414 mój nr gg .
Nadal Poszukuje Przyjaciela lub przyjacułki .
cHCIAŁAM powiedziec że ja to Nacia i skasujcie to konto !!!(nie to tato(nacia))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weronika:
Cytat:
był wynik 11:9 dla nich... żartuje wygraliśmy


Gratuluje wygranej tak trzymajcie Wink

Natalia 11:

Cytat:
i zgadzam się z tobą

Ja nawet lubie grać w piłke nożną ale wole vollyboll.(siatkówkę)

Musze powiedziec ze zazwyczaj wiele dziewczat woli siatkowke Smile , no ale jak widac nie wszystkie Very Happy Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sro 17 Gru, 2003 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musze Wam powiedzieć, ze u nas prawdopodobnie będą zakładać dziewczęcą druzyną biggrin a zaczęło sie to tak że którego dnia o rok młodsza koleżanka Ola oznajmiła mi iż będę grała na Silesi (to taki klub) w piłkę z chłopakami i jak chcę to też mam przyjść. No i ja oczywiścnie poszłam Później razem z Merry i Agą (koleżanki z klasy) rozmawiałyśmy z Kapinosem, naszym nauczycielem niemieckiego a zarazem trenerem na Silesi o tej właśnie sprawie, no i obiecał nam że zrobi wszystko co w jego mocy aby taka drużyna powstała, no i zobaczymy co z tego będzie.
Jak narazie to ja i Ola gramy same z chłopakami (no chyba, ze powstanie drużyna dziewczyn) tak naprawdę to prawie w ogóle nie potrafimy grać, ale oni też przeciez na początku nie potrafili. Po to chodzimy na treningi żeby się nauczyć (moja mam jest święcie przekonana że chodze na treningi siatkówki bo stwierdziła że piłka nożna do sport dla chłopaków Sad). Mamy super trenera, ma 20 lat i jest bratem pewnego Adama, musze o tym napisać Razz No i ten Adam baaardzo mi się podoba. Też trenuje ale w grupie o rok starszych. Dzięki temu ze chodze na te treningi zaczęłam z nim gadać no i może pójdę na sylwestra. A więc sport może również łączyć i pozwala poznawać nowe osoby biggrin

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W piłce dobra nie jestem...chyba.
Kiedy miałam 9 czy 10 lat na działce starsi chłopacy, starsze dziewczyny i jeden tata grali w nogę. Moja siostra(najmłodsza, była w moim wieku) stała na bramce. W jej drużynie był tylko ten tata i jeden starszy chłopak(co było nie sprawiedliwe bo chyba 7 była w tamtej drużynie Crying or Very sad ). W połwoie weszłam do nich(do druzyny mojej siostry) i grałam. Chwilę później moja siostra musiała iść. Przegrywalismy ok. 5:0. Wiecie ak sie bałam...? Jedna dziewczyna krzyknęła " No to jak *** jest na bramce to mamy wygraną w kieszeni!" a druga dokrzyknęła "Przegrana drużyna stawia drugiej lody!" Wygraliśmy. 9:10. Chociaż było trochę niesprawiedliwie bo oni oszukiwali. Nigdy więcej nie grałam. Myslałam,ze to takie chwilowe, los szcześcia i nic więcej się już nie zdarzy. Nie chciałam grać, choć mnie namawiali. Teraz w gimnazjum będę w klasie piłkarsiej. Tam dziewczyny chyba nie grają w noge. Jakby co to spróbuje... A dziewczyny niby dlaczego nie mają grać w nogę? Wink To jakaś różnica? Rozumiem...Dyskryminacja płci przeciwnej Wink Very Happy Razz Smile Twisted Evil Very Happy Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 09 Kwi, 2004 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No pewnie że dziewczyny powinny grać w piłkę nożną Wink
My przecież gramy Razz Bardzo lubię grać w tą grę Smile
Oczywiście chłopaki uważają się za jakiś nie wiadomo kogo
No ale w młodszych klasach my wygrałyśmy z 3 klasami <oczywiście grałyśmy z dziewczynami z tych klas>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2004 18:23   

Teraz mecz finałowy z Brzeżonkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2004 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio gdzieś słyszałam text, że dziewczyny nie powinny tylko kibicować chłopakom i kręcić tyłkami, ale dlaczego same nie mogą zacząć uprawiać sportu... W pełni zgadzam się z tymi słowami... A piłka nożna to taki sport, jak każdy inny... Smile

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |