| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Bielizna na pierwszy raz
Autor Wiadomość
kasia454 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 10:41   Bielizna na pierwszy raz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Postanowiliśmy z chłopakiem ze zaczniemy współżyć. Ma się to odbyć w sierpniu pod koniec miesiąca jak sie wszystko uda.
Chce się przygotiować i nie wiem jaką mam sobie kuić bieliznę. Koleżanki, te starsze polecaja mi bieliznę erotyczną, mówią ze to jest obowiązkowe.

Szukałam na internecie i znalazłam taką

***************
/nasty


kolekcje sa fajne ale nie potrafie się zdecydować Sad chce aby ta bielizna był ładna, troszkę erotyczna ale ogólnie spokojna. Bo to na pierwszy raz z moim chłpakiem .

Fajnie jakby ktoś sie wypowiedział.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie, ale dziecionline to raczej słabe miejsce na reklamę erotycznej bielizny, więc usuń to zanim ktoś Cię zbanuję Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2010 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze mówiłem że to całe wyolbrzymianie seksu nie prowadzi do niczego dobrego.

Naprawdę nie ma wielkiego znaczenia czy kupisz tą bieliznę, czy jej nie kupisz - jeśli to jego pierwszy raz to naga będziesz w przeciągu jakichś trzech sekund od rozpoczęcia gry wstępnej, po kolejnych trzech sekundach gra wstępna się skończy. Dwadzieścia sekund później skończy się sam seks.

Tak więc w moim mniemaniu specjalne kupowanie bielizny erotycznej "na pierwszy raz" to zbędny wydatek, bo ani Ty, ani Twój partner nie zwrócicie na nią żadnej uwagi : )

Poza tym - wierz mi że dla młodego chłopaka zwyczajne stringi są tak erotyczne, że "och ach" : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |