| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Rysiek Riedel
Autor Wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 21:31   

A czy elektro musi być znane/sławne? Te najlepsze elektronicze utwory są albo zapomniane, albo wydane w undergroundzie. A te teledyski to ja ich też nie lubię.
Przejdź na dół
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, ale skoro mówisz, że ty z undergroundu czy tam z for nie wychodzisz (grasz elektro, jakbyś zapomniał Rolling Eyes ) no to wiesz. Nie ma co "elektryków" porównywać do osób takich jak Rysiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 00:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Przepraszam teraz, ale że tak powiem, porównywanie muzyki takiej, jaką gra Chippy, co to tam - electro, czy jakieś tam coś tam takiego, do muzyki ogólnie Dżemu jest niezbyt dobrym pomysłem.

Jest to jak, o, porównanie Dody czy tam Lady Gagi do Anny Jantar albo Justina Biebera do Marka Grechuty - ukazując niezgodności.


z calym szacunkiem, bo Anna Jantar nie zyje wiec csii, ale Lady Gaga ma taki glos ze generalnie co druga polska piosenkarka moze jej lizac 4 litery :) I nie mowie tego jako fanka, bo jej muzyka ani mnie ziebi ani grzeje, ale doskonale widac po tym co gaga robi na koncertach ze ta electropierdziawa to odgorny wymog jej producentow.
najlepiej odnajduje sie w akustycznych i to slychac
ostatnio przypadkiem trafilam na to http://www.youtube.com/watch?v=7CUYvWTd6oA i na to http://www.youtube.com/watch?v=oP8SrlbpJ5A&feature=related i totalnie zmienilam o niej zdanie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 06:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale tak samo Justin Bieber ma bardzo duże umiejętności wokalne, czemu trudno zaprzeczyć. Co nie zmienia dla mnie faktu że tworzą muzykę niesłuchalną...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 09:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ta gaga to ma na serio głosik... Ale ja i tak wole sobie posłuchać Comy niż Gagi czy Biebera...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 09:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sama twierdzę, że Gaga ma głosik w porządku, ale jej muzyka jest na tyle elektroniczna (wokal także z deka przetwarzany), że na przykład jakby miała zaśpiewać oryginał (nie akustycznie), to by było troszkę ciężko jej.
Po prostu za dużo techniki, ot co : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Gaga śpiewała już w akompaniamencie fortepianu bez żadnych przesterów. Naprawdę dobrze śpiewa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak w akompaniamencie fortepianu, to zastrzeżeń nie mam : )
Ale mimo wszystko Gagi do Ryśka bym nie porównała : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pitrasia napisał/a:
Ta gaga to ma na serio głosik... Ale ja i tak wole sobie posłuchać Comy niż Gagi czy Biebera...

swietny przyklad, coma pieknie dala ... jezeli chodzi o ich ostatnia tworczosc :)

co do biebra - nie slyszalam jego solowych piosenek, ale slyszalam go w we are the world dla haiti i jak to czesto jest z mlodymi glosami slowik moze zamienic sie we wrone po mutacji ;)
co do gagi to akurat fakt jakos jej muzyka nigdy nie wpadala mi w ucho, wrecz przeciwnie, wkurzala mnie, juz pomine to ostatnie alejandro bo tego naprawde nie da sie sluchac ;) za to bardzo spodobala mi sie w wersji akustycznej, skojarzylo mi sie troche z regina spektor, ale to chyba najlepszy przyklad ze muzyka akustyczna sie po prostu nie sprzedaje a elektroniczna gaga ma wziecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Bieber ma ten minus że mutacja jeszcze przed nim, ale te konkursy co wygrywał, to wygrywał bo śpiewa dobrze. Nie trzeba go słuchać, ale warto docenić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Śpiewa dobrze. Zastanawia mnie też jedno. Czemu faceci go tak nienawidzą i czemu ma tyle anty fanów. Zresztą jak każdy. Czemu ludzie po prostu nie mogą siedzieć cicho tylko zaczynają gadać takie świństwa czasami...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 12:21   

Wyżej prawda , a co do Riagi - no ja sobie ironizuję a ty to na serio bierzesz Neutral

[ Dodano: Nie 04 Lip, 2010 12:29 ]
A, co do Biebera - poczekam, na razie nie jest dla mnie nikim ciekawym.
Powrót do góry
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powtarzam po raz drugi, że jako ironia to nie brzmiało. A tą "część ironiczną" w pełni zabrała jeszcze emotka ":]" która jak dla mnie oznacza, hm... Nie wiem, jak to wyjaśnić : P

Szkoda, że dopiero teraz informujesz, że to ironia, a nie po moim pierwszym poście Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 13:27   

Z tego co pamietam to pisalem to 3 razy biggrin
Powrót do góry
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2010 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie mogło brzmieć, bo on to napisał. A co do Riagi to też się zgodzę, bo sama ironii tam nie wyczułam.

[ Dodano: Nie 04 Lip, 2010 13:28 ]
Nie pisałeś....Chyba...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |