| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
'Seks' przez komórke.Jak postępować?
Autor Wiadomość
Adzia11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 39
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 16:43   'Seks' przez komórke.Jak postępować? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za kilka dni będę masturbować się z pewnym facetem przez komórkę...Jak mam postępować?Czego będzie ode mnie oczekiwał?Ma ponad 20 lat. I nie piszcie zebym z tego zrezygnowała bo to już jest w pełni przemyślana decyzja.Proszę o 'normalne' odpowiedzi...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

*umiera ze śmiechu, podcinając żyły linijką*

Po pierwsze - forum jest dla dzieci. Młodzieży. Osoby powyżej 18 lat nie zaliczają się do tych kategorii. Aczkolwiek pomoc udzielimy wszystkim : )

"Jak mam postępować? Czego będzie ode mnie oczekiwał?"

Co do "jak mam postępować" - skąd mamy wiedzieć? To tak samo, jakby ktoś się pytał o "normalny seks". Postępuj...No, zwyczajnie.

Czego będzie oczekiwał - tlenionej blondynki przebranej w bikini z podobizną hefalumpa. A tak serio - skąd mamy wiedzieć? Chyba nikt nie uprawiał seksu przez komórkę z tym osobnikiem, z którym ty zamierzasz wykorzystać sieć Plus/Heyah/Orange do niecnych czynów.

A tak podsumowując - wydaje mi się, że to prowokacja : ))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Adzia11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 39
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chciałam normalne odpowiedzi ;/
Skoro uważasz ze to prowokacja to po co odpowiadasz?Chciałam się dowiedzieć bo mam 14 lat i nie wiem co mam robić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

13 lat..

Chyba za stara jestem na to forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adziu - odpowiedziałam po części normalnie : )

A jak nie wiesz, co masz robić - zerwij kontakty z tym mężczyzną, i po prostu...Nie rób xD
To by było najmądrzejsze, co możesz zrobić.

A ile ten facet ma lat? Możesz go zgłosić jako pedofila, hłehłehłe, o ile to on proponował, hłehłe. No, ech, fakt...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Adzia11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 39
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Problem jest taki ze ja go chyba kocham.Ma około 23 lat.Bardzo fajnie nam się razem rozmawia i nie chcę zrywac z nim kontaktu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kochasz, a nawet nie wiesz ile masz lat.

Jako forumowa emerytka powiem Ci, odpuść sobie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dołączając się do Nasty - uwierz, zerwij z nim kontakt. I jeśli ma tyle lat, i proponował ci seks, chociażby przez komórkę - to jest karalne przez prawo (pedofilia). Jeśli masz odwagę, zgłoś to na policję. Uratujesz wtedy więcej istnień : ) Jeśli nie - po prostu zostaw gościa, nie jest wart, jeśli proponuje seks czternastolatce.

I mówiąc ot tak - w wieku młodym miłość nie istnieje. Tylko jakieś przelotne zauroczenia. Gdzieś i kiedyś już to mówiłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeeee.... To mnie rozwaliło całkowicie. Myślę, że najlepiej zgłoś rodzicom i z nimi na policję. Bo to pedofilia...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:

I mówiąc ot tak - w wieku młodym miłość nie istnieje. Tylko jakieś przelotne zauroczenia. Gdzieś i kiedyś już to mówiłam.

w kazdym wieku milosc wyglada inaczej co nie znaczy ze nie istnieje :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miłość XXI wieku, zaprezentowana w tym temacie, jest przerażająca :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, on trochę inaczej to postrzega, chociaż jak dla mnie takie zachowanie jest dziwne niezależnie od wieku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - może to i prawda lub nie, ale ja uważam, że jak jakaś osoba, w moim wieku, czy też młodsza, może nawet i starsza o kilka lat, nie wie co to jest miłość. To są tylko zauroczenia. Nawet niektórzy dorośli nie potrafią kochać, jak się rozwodzą, etc. Jesteśmy za młodzi (i za głupi)żeby się tak serio-serio zakochać.

Bo w tym wieku, niestety, część dziewcząt i chłopców leci na kogoś tylko dlatego, że jest ładny, przystojny, czy coś w tym guście, lub dlatego, że jest lubiany/a wśród znajomych.
A takiego "lecenia" miłością raczej nazwać się nie da.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 23:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, a Twój chłopak na pewno będzie miał garb, pryszcze czy co tam jeszcze i będziesz uważała że jest brzydki, ale przecież ma taką piękną osobowość.
Miłość w wieku 13-lat jest równie silna jak ta późniejsza, jednak ewentualnie zmienia się częstotliwość zakochiwania się Smile chociaż tego też nie byłabym taka pewna.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 30 Kwi, 2010 07:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Naprawdę się zdziwisz jak w wieku 20 lat dojdziesz do wniosku że nic się nie zmieniło i to dalej są tylko te Twoje "zauroczenia" : )
Też gdzieś i kiedyś już to mówiłem - to miłość, jakkolwiek tego nie nazwiesz. Dzieci kochają, dorośli kochają, a poza tym wszyscy są dziećmi : )



Apropo tematu - Przepraszam, wyjdę na jakiegoś niedoinformowanego, ale co to jest "seks przez komórkę"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |