| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
smart shopping- bardzo mi się podoba :)
Autor Wiadomość
magdalen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 8
PostWysłany: Czw 21 Sty, 2010 13:49   smart shopping- bardzo mi się podoba :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tyle w mediach się słyszy o smart shoppingu, a tak na prawdę oprócz tego że powiemy co to jest nie znamy jego zasad itp. Poszukałam i znalazłam ciekawy serwis poświęcony w całości zakupom i wszystkiemu co z nimi związane.. A czy dla was robienie mądrych zakupów ma znaczenie?? smart shopping
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 21 Sty, 2010 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

magdalen napisał/a:
Tyle w mediach się słyszy o smart shoppingu

Ale więcej gadają o smart shopach :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 8
PostWysłany: Pią 22 Sty, 2010 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niby tak bo to temat bardzo kontrowersyjny Smile mnie to zbytnio nie interesuje- opinię mam taką że wszystko jest dla ludzi Smile mimo to robienie zakupów "z głową" w czasach w jakich żyjemy jest ważne. dlatego się edukuje żeby nie łapać się na chwyty marketingowców bo czuję się oszukana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Pią 22 Sty, 2010 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedno z moich postanowień noworocznych to robienie mądrzejszych zakupów, bo czasem przerażam sama siebie, ile w życiu wydałam na rzeczy kompletnie niepotrzebne i ile potrzebnych mogłabym teraz ze tę sumę mieć... trzeba poczytać Smile

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 22 Sty, 2010 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla zakupoholiczki nasty nie istnieje coś takiego ;p

Choć .. czasem przydałoby się troszkę rozsądku. Dobrze, że chociaż jego namiastkę stanowi męski rozum.. Co bardziej sprowadzi kobietę na ziemię niż godzinne gadanie w stylu 'po co Ci 30 para butów'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 25 Sty, 2010 08:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te rady nie są zbyt odkrywcze...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 8
PostWysłany: Pon 25 Sty, 2010 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 niby nie są to nowe rzeczy ale warto posiadać taką wiedzę, bo nigdy nie wiesz czy czy się nie przyda Smile nie tylko o prawach konsumenckich ale tez o tym jak nie dać się robić w konia przez sprytne reklamy i "promocje". uważam że te rady przydają się na co dzień gdy stoimy przed wyborem nawet głupiego masła Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 02 Lut, 2010 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ludzie łapią sie na przeceny typu 39.99, bo ładniej wygląda niż 40.00.... wizualnie robi wielką różnicę, łatwo oszukać czyjś mózg w ten sposób...

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 8
PostWysłany: Sro 03 Lut, 2010 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoveHerMadly napisał/a:
a ludzie łapią sie na przeceny typu 39.99, bo ładniej wygląda niż 40.00.... wizualnie robi wielką różnicę, łatwo oszukać czyjś mózg w ten sposób...


dlatego podoba mi się ten serwisik bo maja tam rady jak unikać łapania się w te pułapeczki marketingowców. wystarczy, że raz przeczytam i mam świadomość że ktoś chce mnie oszukać byle by coś sprzedać. typowe reklamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 03 Lut, 2010 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wystarczy czasem się zastanowić - czy dana rzecz jest warta danej ceny, starając się nie brać pod uwagę skreślonych cen - które często mogą być zmyślone, albo wyolbrzymione.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 8
PostWysłany: Czw 04 Lut, 2010 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie zawsze samo zastanowienie wystarcza. może nam się wydawać, że to kusząca propozycja sprzedawcy i kupujemy. okazuje się, że zareagowaliśmy za szybko bo za trzy dni cena opuszczana jest w dół o kilka złoty. wartości produktów na sklepowych półkach to niestety ceny z kosmosu.. uważam, że dobrze jest wcześniej się rozeznać a potem podjąć decyzję w którym sklepie i za ile kupujemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 04 Lut, 2010 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uważam, że dobrze jest wcześniej się rozeznać a potem podjąć decyzję w którym sklepie i za ile kupujemy.

Inaczej mówiąc - trzeba myśleć. Ale to akurat odnosi się do każdej decyzji w życiu : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 8
PostWysłany: Pią 05 Lut, 2010 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

się zgadzam, że trzeba myśleć. jednak warto zastanowić się w domu, na ulicy a nie w sklepie na szybko podejować decyzje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 05 Lut, 2010 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ze mną w ten sposób nie porozmawiasz - Ja idę do sklepu coś kupić, więc wiem co chcę kupić. Wy, w sensie kobiety idziecie do sklepu, bo idziecie do sklepu. Kupowanie to tylko część zabawy : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 05 Lut, 2010 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No bez przesady, rozejrzeć to może się każdy, to nie znaczy że nie mamy co robić tylko chodzić po sklepach. To że faceci ubierają pierwszy lepszy ciuch i jazda do szkoły/pracy, to nie znaczy że kobiety też muszą tak robić. A żeby kupić coś ładnego, trzeba pooglądać, bo nie sztuka kupić cokolwiek, żeby spełniało tylko rozmiar i część garderoby.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |