| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Prorocze sny?
Autor Wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 4 razy
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 20:27   Prorocze sny? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Więc tak. Czasami zdarza mi się, że śnię, o czymś, co się potem dzieje. Ale to nie jest tak, że widzę np. że dostane piątkę, tylko to jest taki ukryty przekaz. Czyli nie dzieje się to co dokładnie mi się śniło. Parę miesięcy temu śniło mi się, ze spadł śnieg, i bardzo późno wyszłam na pole ( było całkiem ciemno w tym śnie na moim podwórku) a parę dni później spadł straszny śnieg. (w dzień nauczyciela) . Co o tym myślicie? Deja vu, bo to nie jest tak, że ja mam wrażenie, że to już było, tylko mówię, z wiedziałam, że tak będzie, bo coś takiego mi się miej więcej przyśniło. Question
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Numer Gadu-Gadu
7416497
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Byl temat o tym,opisz to i powiedz jak najbardziej pamietasz z snu co sie wydarzylo w zyciu realnym,a jesli chcesz porozmawiac o tym z osobami bardziej obeznanymi w tym,to zapraszam na nasze forum,napisz na PW do mnie to ci go podam Smile

Numer Gadu-Gadu
393033
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 39 razy
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo to faktycznie dziwne że w listopadzie czy grudniu pada śnieg...

-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 07:20   

A najdziwniejsze jest to ze u mnie padał w październiku.
Powrót do góry
Dyskutant
Dyskutant

PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 i Chippy chyba się trochę zamieszaliście. To nie było w listopadzie, czy w grudniu. To było zaraz przed dniem nauczyciela. Mniej więcej dwa dni przed świętem edukacji narodowej miałam ten sen, a w święto edukacji narodowej spadł śnieg. I to mi się częściej zdarza, tylko to był przykład. Kiedyś też mi się śniło, że moja prawie cała klasa nie miała szczoteczek do fluoryzacji zębów i tak się stało, że w tym samym dniu była fluoryzacja. I to nie jest Deja vu bo mi się śniło, że poszliśmy z panią fluoryzować, a ona w realu kazała nam po lekcjach do siebie do gabinetu przyjść. Smile

Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 20:04   

Akurat mózg ma większą pamięć niż możesz sobie teraz "przypominać" w jakichś stanach snu czy np. podczas hipnozy(ktora jest niczym innym niż po prostu mocnym skupieniem). To że masz co 4 tygodnie fluoryzacje i mialas tak przedtem to mogło ci się śnić. Często tak mam i to nie jest żadne proroctwo bo proroctwo to nie to co można przewidziec ;].
Powrót do góry
Dyskutant
Dyskutant

PostWysłany: Pią 11 Gru, 2009 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy. Chodzi o to, że to była pierwsza fluoryzacja po wakacjach, a ja nawet nie wiem co ile są u nas fluoryzację.

[ Dodano: Sob 03 Gru, 2011 17:23 ]
Wracając po latach do tematu (gdy już nikt tego nie czyta). To ostatnio przyśniła mi się jedna dziewczyna z GSM, i okazało się, że w realu wygląda tak samo jak w moi śnie (choć jej nigdy nie widziałam...)

Numer Gadu-Gadu
7416497
Odpowiedz do tematu