| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kim chcieli byście zostac w przyszłości z zawodu??
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk - To w co wierzę, nie ma znaczenia, bo nie ma wpływu na to co wiem.
Wierzę w cuda, mimo że wiem że to tylko zbiegi okoliczności, szczęście lub przypadek. Wierzyc mogę w co chcę, ale moja wiedza to całkiem co innego. A moja wiedza mówi jasno - mylisz się.

A jeśli chodzi o lewitację - jedyna znana możliwość "wylewitowania" przedmiotu to umieszczenie go w bardzo silnym polu magnetycznym. Innych możliwości nie stwierdzono. W ten sposób lewitowały m.in. słynne żaby (ale zabijcie mnie nie przypomnę sobie czyje to były żaby).

Zauważ że wszystkie swoje teorie opierasz na własnych doświadczeniach. Na tym co widziałeś, słyszałeś, lub robiłeś. Podaj mi zasady, według których takie rzeczy sa mozliwe. Jak, bez działania żadnej siły przedmiot może unosić się w powietrzu. Gdzie w człowieku jest dusza, i skąd w ogóle wiemy o jej istnieniu, skoro żadnymi znanymi metodami nie można stwierdzić jej istnienia? I tak dalej, i tak dalej...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok przyjacielu,po malu:

Cytat:
Zauważ że wszystkie swoje teorie opierasz na własnych doświadczeniach


Duzo,a nie wszystko.Robi wielka roznice.


Cytat:
Jak, bez działania żadnej siły przedmiot może unosić się w powietrzu


Shaunri,blagam cie przyjacielu czytaj dokladnie to co pisze,tu masz dowod na to zes zle przeczytal:

Cytat:
Starszy brat mojego kumpla,ktory wlasnie zajmuje sie takimi dziedzinami jak psionika,przy nas lewitowal,zakladajac ze umie poruszyc przedmiot sila umyslu


Wyraznie widac ze "sila umyslu" porusza sie przedmiot.

Cytat:
Gdzie w człowieku jest dusza, i skąd w ogóle wiemy o jej istnieniu, skoro żadnymi znanymi metodami nie można stwierdzić jej istnienia?


Fakt ze trudno to komu kolwiek udowodnic,tylko prosze cie odpowiedz mi czy poza nauka istnieja dla ciebie jakies materialne dowody jak np. naoczny swiadek (w innym temacie pisalem ze duch mojego dziadka byl w kuchni,a jeszcze lepsze jest to ze kubki przesuwal) a co do sily przesuwania przedmiotow przez istoty niematerialne to niestety nie wiem jak to wytlumaczyc,jednak zapewniam cie za widzialem i jego poswiate i kubki ktore z polki na polke.


Pozniej,czy wierzysz w to czy nie,to juz kwestia twojego rozumowania,moze sie kiedys spotkamy w realu (szczerze to mam nadzieje,lubie rozmawiac w cztery oczy z takimi osobami jak ty) i ci udowodnic ze jednak duchy istnieja (jak bys mogl sie skontaktowac np ze zmarlym dziadkiem ktory przyszedl z zaswiatow)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Pozniej,czy wierzysz w to czy nie,to juz kwestia twojego rozumowania,moze sie kiedys spotkamy w realu (szczerze to mam nadzieje,lubie rozmawiac w cztery oczy z takimi osobami jak ty) i ci udowodnic ze jednak duchy istnieja (jak bys mogl sie skontaktowac np ze zmarlym dziadkiem ktory przyszedl z zaswiatow)

A nie możesz podlecieć astralnie? Szybciej by było biggrin

A te latające folie to prawie jak siatka z American Beauty
http://www.youtube.com/watch?v=xu8_8TJC9E8
Powinieneś dostać angaż w sequelu.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Slupek,nie mysl ze jaja sobie robie,powaznie mowie.To nie byla siatka tylko zwykla szmata,a jesli chcesz zebym podlecial astralnie to powiedz o ktorej,jesli uda mi sie wejsc w OOBE to owszem podlece Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za dnia raczej nie ma mnie w domu. Spróbuj jakoś między tą godziną, a 5-6 rano Razz

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za dnia rownierz cie nie odwiedze,szczegolnie ze zaliczylem niecale jedno wyjscie,i nie wiem czy mi dzisiaj wyjdzie bo zdaje sie ze sasiad urzadzil sobie impreze Smile (zaznaczam ze zeby moc osiagnac OOBE potrzeba calkowitego wyciszenia)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 23:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zasadnicze pytanie - w jaki sposób udowodnisz mi, że faktyczne u mnie byłeś? ;] Proponuję byś wypisał tutaj tytuły 3 książek leżących przy moim łóżku.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Albo najlepiej napisz jakies zdanie (ktorego nie powiesz nikomu) i postawisz go na biurki,jesli mi sie uda i go odczytam to go tu podam Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 06:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co to za różnica - zdanie czy książki?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 07:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwykle gdy osoby dowodza ze maja OOBE udowadniaja to przeczytajac "kod" zapisany przez kogos,dlatego to zaproponowalem Smile
P.S.-Probowalem mimo ze sasiad ostro jechal impreza,ale nic z tego,maks. 30 sekundowe skupienie pozniej nagla zmiana gry muzyki i koniec Neutral

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 07:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk - Odpadam, jesteś nieresocjalizowalny : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Próbuj dalej, o ile Słupek nie ruszy tych książek gdzie indziej, to dasz radę ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja,nie martw sie,zanim tu wylapie jakas noc zeby moc spokojnie sprobowac wejsc w OOBE to chyba musialbym bombe zrzucic zeby cicho tu bylo,i tak cwicze i szczerze mowiac to coraz mniejsze przeszkody to stawia Smile
Shaunri-Nie martw sie taki uzalezniony od tego to ja nie jestem Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej moze opisz to tutaj:
http://forum.dziecionline.pl/viewforum.php?f=117

to dobry dzial
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Czw 10 Gru, 2009 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja chcę zostać Informatykiem lub informatykiem może ejszcze być informatyl lub programista (to w gruncie rzeczy to samo)

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |