| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Za mało ważę?
Autor Wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 07:41   Za mało ważę? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Generalnie mam do was pytanko, bo mam 150 cm wzrostu waże 34 kg i mam 13 lat. Nie pojawiły się u mnie żadne objawy dojrzewania (przynajmniej nie zauważyłam). W kalkulatorze BMI wyszło mi że za mało ważę i jestem wychudzona. Z tym że ja nie umiem przytyć. Znacie może jakieś fajne sposoby na tycie?
Acha i jeszcze jedno, czy to nie jest dziwne że w wieku 13 lat nie mam żadnych objawów dojrzewania? Wszystkie osoby w moim wieku są wyższe i noszą staniki, a ja nie mogę, bo nie mam na co. Obwód pod piersiami mam 64 a na 67.
Tylko błagam nie mówcie że każdy dorasta w swoim tempie bo się tego za dużo nasłuchałam, mi się wydaje że jest coś nie tak, ale pytam jeszcze was.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 07:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy dojrzewa w swoim tempie ; )

Trzeba tak powiedzieć, bo to prawda : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 10:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie jak zaczniesz dojrzewać twoja waga troszkę się ruszy.. A BMI nie warto wierzyć.. ja najlepiej wyglądam przy BMI 17.. i wcale nie jestem wychudzona, bo nie mam sylwetki szkieleta, wręcz przeciwnie.. oddałabym chętnie duży tyłek i za duże piersi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 19:08   

Jej przecież to normalna waga ja mam 160 wzrostu i 35 kg i co ....normalka ...mam BMI 13 a powinno byc 19-20 i niedowage 12 kg i sie nie przejmuje ..a każdy dojrzewa w swojim tempie..chciała cys mieć 150 cm i wazyc 60 kg żeby tluszcz wyłaził ci ze wszytkich stron...ja mam dodatkowo drobne kości więc raczej nigdy nie będzie po mnie widać że jestm gruba ...ciesz się ...a na piersi i calą reszte jest czas..zaczneisz sie matrwić po 16 ...ciesz się okres i te sprawy to nic fajnego
Powrót do góry
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie bój się sama zobaczysz że gdy będziesz rosnąć będziesz czuła że musisz zjeść więcej. Ja trzy lata temu miałem brzuszek teraz w ogóle nie mam mam ładnie ukształtowaną klatkę, nie bój się każdy w swoim wieku formuje swój organizm- ale dziwnie zabrzmiało hehe xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 21:07   

krystian603 napisał/a:
Nie bój się sama zobaczysz że gdy będziesz rosnąć będziesz czuła


wypowiedz mądra ale ja się z tym fragmetem nie zgodze nigdy nie czulam takiej potrzeby a ja mam 14 lat.....
Powrót do góry
madziara12645 Płeć:Kobieta

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 9
PostWysłany: Pon 01 Cze, 2009 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też tyle waże i mam 13 jestem w prawie dokładnej sytuacji jak ty (tylko wzrost 160cm)
nie umiem przytyc też sie czasem tym martwie, nie raz nawet sie mnie o to czepiają ale ja uważam że każdy niech lepiej wejrzy na siebie a później niech ocenia bo nikt idealny nie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 06 Cze, 2009 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że wskaźnik BMI jest dla osób powyżej 18 lat. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Cze, 2009 17:57   

ok ,dzięki Nikita...to można sprawdzić jak jest prawidłowa wago przy wzroście i wadze kiedys widziałam taką stronę ....jak ma się 13 lat to powinno się ważyć 49 kilo
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 06 Cze, 2009 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale przecież to zależy od budowy ciała i wzrostu. Nie da się określić, ile powinnaś ważyć w wieku 13 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Nie 07 Cze, 2009 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale są wskaźniki BMI do wzrostu a nie powyżej 18 lat

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 07 Cze, 2009 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Są siatki centylowe.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się Smile tak czasem jest xD

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."


Ostatnio zmieniony przez quara99 dnia Sro 17 Cze, 2009 16:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 14:50   

No wiesz quara ro tez zależy od budowy ciała bo ja mam 161 albo 163 (pewnie teraz urosłam) i waże 37 kilko i wydaję się chuda ale moja przyjaciółka ( już chyba nie przyjaciółka Sad ) to waży 34 kilko a ma 147 cm ( jest najniższa w kasie) i tez wydaje się chuda ale ma owiele większe BMI u mnie to jeszcze mam chyde kość więc wydaje się jeszcze chudsza
Powrót do góry
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorki ale edytowałam mój post....trochę inna treść xD ale z tobą się zgadzam. zależy tez od wzrostu. jeśli ktoś ma 145 czy 140 i 35 kilo to nie jest tak źle ;P gorzej jakby miała 165 i 35 kilo :/

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |