| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakochałam się!!! HELP!!!
Autor Wiadomość
lemo2207 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 2
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 08:53   Zakochałam się!!! HELP!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Was!!!
Mam 12 lat i bedąc na koloniach zakochałam się w takim jedynm chłopaku z naszej kolonii.
Na początku wydawał mi się dziwny ale w drugiej połowie zaczęłam się nim interesować.
Gdy mu o tym powiedziałam on powiedział że też mu się trochę podobam (nie ukrywam zdziwienia bo nie jestem zbyt ładna- Talia). Ale nie zapytał się mnie czy chcę z nim chodzić tylko mojej kolężanki z pokoju(Ona tego nie przyjęła). Nie czułam do niego żalu ale gdy do niego piszę na nk to on nic nie odpisuje. Do niego mam ok.15km i nadal go kocham, ciągle o nim myślę.

Co mam zrobić???
HELP!!!
P.S. On ma 12 lat
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6035489
ertla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 9
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy przypadkiem nie jesteś za młoda na związek? Wiesz 12 lat to leka przesada... może 14? 13 ale 12 to nawet nie jesteś dojrzała do związku. A jeżeli mieszka daleko od ciebie to już w ogóle nie ma mowy. Ja nie chce być nie miła... tylko mówię fakty. Poczekaj kilka lat to na pewno znajdziesz kogoś : ) A i jeżeli ciągle o nim myślisz to powiedz mu to xP a może nie był na nk od pewnego czasu? Na pewno nie długo ci odpisze! Trzymam kciuki nawet jeżeli MOIM zdaniem jesteś za młoda ;P

Eviltwin1 Wiesz takie dzieci tak dzieci nie są dojrzałe dlatego bo ten związek przetrwa 3/4 dni. Co myślisz że ona jest do tego dojrzała? Ok może chociaż pierw pójdzie do gimnazjum a nie myśli o związku w tym wieku. Jeżeli mieszka CAŁE 15 kilometrów od niego to ehh... Rolling Eyes no chyba że ma prawo jazdy i samochód Wink

_________________
: >


Ostatnio zmieniony przez ertla dnia Pon 31 Sie, 2009 14:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejna osoba, która sądzi, że "związek" 12-latków jest nie do przyjęcia.
A więc uświadamiam : każdy może się zakochać w praktycznie każdym wieku!
Pomyśl - mówisz, że 12 lat - nie. 13 już tak. Wiele się psychicznie zmieni taki chłopak/dziewczyna? To nawet nie ma prawa się nazywać związkiem, jednak jest to zauroczenie, lemo, nie powiem ci, co zrobić, ale z mojej strony masz mocny doping. Jeśli on ci się naprawdę podoba, życzę ci, byście ze sobą "chodzili".
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym wieku to przecież nie jest miłość!!!!!!!! Miłość 'występuje' u ludzi dojrzałych emocjonalnie,a nie u dzieci. To jest po prostu zwykłe zauroczenie. A co do problemu lemo2207, Może on odpisze, a może nie. Nie ma się czym przejmować, moim zdanie to tylko chwilowe zauroczenie, które nie długo się skończy. Dlatego głowa do góry. Very Happy

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż, miłość jest przez każdego inaczej rozumiana, według mnie tak jak dojrzewa się emocjonalnie, tak i miłość dojrzewa, ale to nie znaczy że miłość 12 - latka jest bezwartościowa!

A co masz zrobić. Cóż, skoro on nie odpisuje, to chyba nie masz już nic do zrobienia. Widocznie nie jest zainteresowany. Radzę go nie zasypywać wiadomościami bo tylko popsujesz sprawę. Poczekaj, może on teraz zrobi jakiś krok, Ty już swoje zrobiłaś.

Cóż, nie zawsze druga strona odwzajemnia uczucie, chociaż łatwo powiedzieć że trzeba się z tym pogodzić, ale rozumiem że to trudne..,

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Wto 01 Wrz, 2009 00:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma prawo kochac i byc w zwiazku w kazdym wieku Wink To co ze 12 lat ??Neutral
Zgadzam sie z kolezanka, musisz czekac az on odpisze lub zrobi jakis krok... a jak nic nie zrobi to zapomnij o Nim nie byl Ciebie wart... pzdr Smile

_________________
Wanting to be someone else is a waste of the person you are...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 01 Wrz, 2009 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale to nie znaczy że miłość 12 - latka jest bezwartościowa!
Kazdy ma prawo kochac i byc w zwiazku w kazdym wieku

Abstrahując od tematu wątku, to cieszę się że po kilku latach na tym forum przyszło mi zobaczyć nareszcie takie posty, naprawdę : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gestapo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 14
PostWysłany: Czw 03 Wrz, 2009 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Will96 napisał/a:
W tym wieku to przecież nie jest miłość!!!!!!!! Miłość 'występuje' u ludzi dojrzałych emocjonalnie,a nie u dzieci. To jest po prostu zwykłe zauroczenie. A co do problemu lemo2207, Może on odpisze, a może nie. Nie ma się czym przejmować, moim zdanie to tylko chwilowe zauroczenie, które nie długo się skończy. Dlatego głowa do góry. Very Happy


Ale lemo2277 nie mówiła nic o miłości, jedynie że się zakochała. Czyli jak Ty powiedziałeś - zauroczyła.

Trzeba rozróżniać zakochanie od miłości, bo to i to ma trochę inne znaczenie Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 03 Wrz, 2009 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trzeba rozróżniać zakochanie od miłości, bo to i to ma trochę inne znaczenie Wink

Bzdura roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |