| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przyjaciółka
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Cze, 2009 10:59   Przyjaciółka

Od 5 lat przyjaźnie się z Elą... ale ja mam dość tej przyjaźni ... z nią ciężko o czymkolwiek gadać bo ona jest jak dziecko , dla niej przyjaźni to chodzenie za rączki robienie wszystkiego razem i wyłączność na swoją przyjaciółkę czyli na mnie ale mimo to nie chcę zrywać tej przyjaźni ale to już nie jest to samo co kiedyś...a najgorsze jest to że poznałam taką Anie to znaczy znałam ją od dawna ale jakoś teraz o wiele bardziej ją lubię...można normalnie z nią gadać bo ona mnie rozumie i ma podobna sytuacje do mnie ....i gdy idę sobie z nią przez korytarz i gadam o czymś to elka robi się taka minę jak bym jej rodziców zabiła ...w ogóle obgaduje mnie i udaje że się zaprzyjaźniła z taką Aśką której nie na widzi bo zanim ta cała nasza przyjaźń się tak pogmatwała często przez nią płakała.....jak jesj zapytałam po co to robi to powiedziała że jak ona jest dla mnie nie ważna to ona nie chce się przyjaźnić z taka k...ą jak ja ....a ja jej nic nie robię zanim zaczełam się tak zachowywać to spędzała z nią tyle samo czasu co przed tym jak zaczełam przyjaźnić się z Anią ...dopiero teraz jest inaczej bo ja nie chcę się jej na rzucać ale mi jej brakuje ...Ania rozumie to wszytko i się nie dąsa że gadam ostatnio o Elce prawie na okrągło....mi zależy na nich obu z żadnej nie chcę zrezygnować bo obie są potrzebne mi na swój sposób ...ale ja Elce już chyba nie jestem...i tak ostatnio nie mam łatwo a ona jeszcze musi to wszytko komplikować ....ostatnio udaje że jest wszytko ok ale wiem co gada na mnie tej swojej Aśce i widziałam jak się śmieje z żartów Aśki na mój temat....to naprawdę była świetna przyjaźń choć Elka mało rozumie ja nie chcę jej stracić .....To wszystko stało się chyba prze ze mnie ale w innych przyjaźniach nie ma się jednej osoby na wyłączność...JA JUŻ ZUPEŁNIE NIE WIEM CO ROBIĆ.... Sad Ania mnie cały czas wspiera ale ona może mieć już tego dość ....jeśli zerwa z nią przyjaźń tak jak chce Elka to zostanę sama i stracę osobę które jest dla mnie bardzo ważna , a jeśli zapomnę o Elce..nie tego nie mogę zrobić bo tyle lat tyle tego wszytkiego ale nie wiem czy ta przyjaźń ma sens ....JA JUŻ NIE DAJĘ RADY
Przejdź na dół
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 11 Cze, 2009 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ogóle, gdybym usłyszała od swojej 'przyjaciółki' takie słowa, jakie Ty wymieniłaś, już bym się o nią nie ubiegała. Ona myśli, że może Tobą pomiatać! A to wcale nie jest normalne. Porozmawiaj z Nią na spokojnie. Powiedz co Ci przeszkadza w Jej zachowaniu, ale daj i jej pole do popisu niech grzecznie wymieni, dlaczego Cię tak traktuje. A może ona jest po prostu o Ciebie chorobliwie zazdrosna i chcę Cię jak najbliżej przy sobie utrzymać?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |