| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Wolny czas z rodziną?
Autor Wiadomość
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Wto 07 Lip, 2009 19:51   Wolny czas z rodziną? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W mojej rodzinie panuje zwyczaj rodzinnych niedziel i odkąd pamiętam, rodzice zawsze starają się wtedy spędzać z nami czas. Przy niedzielnym śniadaniu i obiedzie, po południu zimą chodzimy do kina, albo na kręgielnię. W inne dni mogę spotykać się ze znajomymi itp, ale niedziela zawsze rodzinna. Czy to dziwne? Jak to jest u was w rodzinie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Wto 07 Lip, 2009 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie to nie jest dziwne. Rodzice poprostu chcą spędzić trochę czasu z bliskimi. Wspólne posiłki i ten czas to ważny element. Gdy jest się wolnym od pośpiechu można podzielić się wszystkim, poradzić. Poprostu jesteście ze sobą. Normalnie w tygodniu to pewnie nie macie tyle czasu na takie wspólne wypady, więc rodzice starają się wykorzystać ten dzień jak najlepiej. U mnie jest podobnie, ale najczęściej chodzimy do kawiarni lub siedzimy w domu; pijemy herbatkę, oglądamy filmy, jemy pizzę Smile

Mam nadzieję, że trochę ci to wyjaśniłam =]

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 07 Lip, 2009 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic dziwnego, jak z czasem sobie darują to zaczniesz za tym tęsknić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sro 08 Lip, 2009 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie...

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Sro 08 Lip, 2009 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie tylko, czy to dziwne, bo rodziny moich znajomych nie mają takich zwyczajów. Lubię spędzać czas z rodziną. Zwłaszcza, że tego wspólnego czasu zostało nam coraz mniej. Siostra wyszła za mąż, ma małe dzieci i już jest jakoś inaczej. Ale przyjeżdża i trzymamy się wszyscy razem. W ogóle to mój dom to taki dom otwarty i często moim znajomi przychodzą np. na wielkie grilowanie. I często mówią, że z ich rodzicami nie można sobie porozmawiać tak, jak z moimi Laughing Chyba jednak mam szczęście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sro 08 Lip, 2009 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naprawdę masz wieeelkie szczęście. I zapewniam cię; to nie jest dziwne. Ciesz się tym dopóki jeszcze tak jest Smile

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 08 Lip, 2009 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie nie ma takich zwyczajów tylko mamy raz w miesiącu(!) pizza Razz a tak śpimy w niedziele do 13 rano idziemy do kościoła (nienawidze) jemy ciężko strawny obiad że aż brzuch boli a potem śpimy znowu 1 godzine i każdy robi co to chce a wiec przyjemności tylko w domu nigdy poza teren mojego ogrodu

takie dziwne to ale cuś minie to raz dwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sro 08 Lip, 2009 23:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

współczuję ci....

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 09 Lip, 2009 01:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja bym sie cieszyla, moi rodzice splodzili mnie w wyniku przypadku i nawet ze soba nie rozmawiaja. pomijajac ze moj ojciec mieszka na zmiane w izraelu i londynie a matka w kopenhadze to hahha... powiedzmy ze wiem co to rodzinne obiady biggrin zazdroszcze ci, serio, zawsze chcialam usiasc z rodzina w jakies swieta czy soboty i razem cos zjesc czy cos. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Czw 09 Lip, 2009 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może jeszcze się uda....chociaż raz Smile tak jakoś bedziecie wszyscy w jednym miejscu i już...Wink

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Czw 09 Lip, 2009 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie, by moja mama albo tata wyprowadzili się do innego miasta do pracy, a co dopiero do innego kraju... I też nie było w domu jakiś kłótni, czy zakazów. Pozwalają mi naprawdę na dużo. Ale odkąd pamiętam- niedziela jest dla rodziny, często z zestawem +goście. Ale rodzinna Wink

Tremere, a z kim mieszkasz tu w Polsce? Widujesz swoich rodziców? Odwiedzasz ich czasem? Wydaje mi się, że jeśli sami ze sobą się nie dogadywali, to moze lepiej, że nie mieszkają razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 10 Lip, 2009 05:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mieszkam sama, jestem juz dorosla. :p ojca odwiedzam, matka czasami sama przyjezdza. ale to i tak nie zmienia faktu ze rodzina w tym przypadku to slowo na wyrost biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Lip, 2009 08:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Z czyjej winy rozpadła się rodzinka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 10 Lip, 2009 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie bylo nigdy rodziny bo moi rodzice nigdy nie byli razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pią 10 Lip, 2009 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ech...nie wszystko stracone ;] Ale możesz przynajmniej gdy jesteś z mamą albo tatą przygotować coś pysznego i pobyć trochę z nimi Smile Raz z mamą, raz z tatą. Może nie w całości, ale zawsze z kimś =]

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |