| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Opryszczka
Autor Wiadomość
ilore Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 36
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2008 11:06   Opryszczka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wie ktos może jak pozbyc się opryszczki? A może wiecie jak jej zapobiegac?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2008 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://zdrowie.flink.pl/opryszczka.php
http://www.biomedical.pl/uroda/opryszczka-62.html
http://www.biomedical.pl/zdrowie/jak-skutecznie-walczyc-z-opryszczka-83.html


google nie gryzie. Naprawdę.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Tajemnicza
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2008 11:55   

Lec do apteki kup sobie jakas masc i smaruj smaruj smaruj Smile

Cena to ok 7 zl

Zapytaj farmaceutkę poprostu o cos na opryszczkę i powinna Ci doradzic


Btw Blanka w googlach mozna znalezc nie tylko mase informacji (sprawiajacych ze forum udzielajace odpowiedzi na pytania staje sie bezuzyteczne) ale rowniez inne fora Wink
Dziecionline (dziecibest) jest tak stare juz (dla mnie to prawie polowa zycia) ze juz poruszane tu byly wszelkie tematy pod roznym katem. Jesli zawsze bedziemy odsylac ludzi do googli, czy do archiwum - forum padnie
A juz i tak jest w niezbyt dobrej kondycji
Powrót do góry
Kimex Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 114
PostWysłany: Wto 13 Maj, 2008 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś jako dziecko borykałem się z problemem opryszczki a teraz każdy swój wyprysk (zimno czy też wczesne spierzchnięcie objawiające się w późniejszych etapach opryszczką) smaruje usta FLUCINAR (maść na sterydach - tylko na recepte ale lekarz powinien Tobie wypisać)

jedyna znana mi wada tego leku to to że przy bardzo długim stosowaniu i przy DUŻych ilościach zostawia plamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2008 14:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tajemnicza napisał/a:

Jesli zawsze bedziemy odsylac ludzi do googli, czy do archiwum - forum padnie
A juz i tak jest w niezbyt dobrej kondycji

Wydaje mi się, że forum jest w nieco lepszej kondycji niż Twoje nowe konto. Pisałaś, że zmieniłaś się, spoważniałaś, etc. Sądziłam, że faktycznie tak jest i tylko, dlatego konto nie "poleciało" od razu. Ty jednak nadal kochasz krecią robotą.
Tak, więc jak na razie pada, ale nie forum a Twoje konto.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
trochę odświeżę temat bo właśnie szukam informacji o opryszczce a dokładnie o sposobach jej leczenia, skutecznego leczenia. niestety szczepionki jeszcze nie ma Sad w serwisie www.bezopryszczki.pl wyczytałam cos o acyklowirze, czy ktoś coś wie w tym temacie? będę wdzięczna..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic na ten temat nie wiem. Proponuje wypróbować olejek z drzewa herbacianego (smarowac nim kilka razy dziennie miejsce które swędzi i zapowiada się, że wystapi opryszczka). Moje dwie kolezanki zawsze jak miały opryszczkę przez 5 dni chodziły z plastrami, a teraz wystarczy że posmaruja olejkiem kilka razy kiedy czują, że coś się zaczyna dziać i maja spokój ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |