| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zakupy w sieci
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 08 Mar, 2009 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
mój tata kupował przez internet malucha i wyobrażcie sobie przyjechał po 2 godzinach zamówienia... Razz


Jak bym się chciała pozbyć malucha, też bym czym prędzej przywiozła. Zanim kupujący się rozmyśli Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Nie 08 Mar, 2009 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
mój tata kupował przez internet malucha i wyobrażcie sobie przyjechał po 2 godzinach zamówienia... Razz


Jak bym się chciała pozbyć malucha, też bym czym prędzej przywiozła. Zanim kupujący się rozmyśli Wink


haha

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 08 Mar, 2009 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
mój tata kupował przez internet malucha i wyobrażcie sobie przyjechał po 2 godzinach zamówienia... Razz


Jak bym się chciała pozbyć malucha, też bym czym prędzej przywiozła. Zanim kupujący się rozmyśli Wink



Masz piłe mechaniczną przetnij na pól i na złom Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 17:03   Re: Zakupy w sieci Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:

a jak robisz przez inetrnet to zamawiasz i czekasz aż przyjdzie paczka(poczta polska na 60% kradnie paczki a na 37% nie kradnie natomiast 1% paczka zginie 2% zostaniesz oszukany więc nie warto robić przez internet...


A widzisz, pamiętaj, że są sklepy, które umożliwiają korzystanie z przesyłek kurierskich Wink Ostatnio kupowałem parę książek, no i dostawę z firmy kurierskiej miałem następnego dnia, wszystko bez zarzutu...nic nie zginęłoWink Kumpel też jak ostatnio zamawiał sobie gdzies tam słuchawki, chyba na stronie tp, to tak samo dostarczyli mu kurierem. Ja myślę ze w tych sklepach tez mieli niezłe jazdy z pocztą dlatego teraz zwykle korzystają z przesyłek kurierskich Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 17:04   Re: Zakupy w sieci Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mareczek napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:

a jak robisz przez inetrnet to zamawiasz i czekasz aż przyjdzie paczka(poczta polska na 60% kradnie paczki a na 37% nie kradnie natomiast 1% paczka zginie 2% zostaniesz oszukany więc nie warto robić przez internet...


A widzisz, pamiętaj, że są sklepy, które umożliwiają korzystanie z przesyłek kurierskich Wink Ostatnio kupowałem parę książek, no i dostawę z firmy kurierskiej miałem następnego dnia, wszystko bez zarzutu...nic nie zginęłoWink Kumpel też jak ostatnio zamawiał sobie gdzies tam słuchawki, chyba na stronie tp, to tak samo dostarczyli mu kurierem. Ja myślę ze w tych sklepach tez mieli niezłe jazdy z pocztą dlatego teraz zwykle korzystają z przesyłek kurierskich Wink


chyba że tak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przecież oczywiśte jest to, że kurierem zawsze szybciej i napewno w lepszym stanie dotrze dana przesyłka. Ja telefon kurierem miałam dostarczony, choć za tą wygodę musiałam dopłacić.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do mnie przesyłki pocztowe dochodziły, ale to raczej dlatego, że zamawiałem głównie książki, a elektronikę, itd. tylko kurierem. Teraz różnice cenowe między tymi opcjami są mniejsze, więc jak mam taką możliwość to wybieram przesyłkę kurierską.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Do mnie przesyłki pocztowe dochodziły, ale to raczej dlatego, że zamawiałem głównie książki, a elektronikę, itd. tylko kurierem. Teraz różnice cenowe między tymi opcjami są mniejsze, więc jak mam taką możliwość to wybieram przesyłkę kurierską.

Dokładnie. Jeszcze rzeczy typu książki bądź ubrania pocztą da radę, ale już elektronika u mnie nie wchodzi w grę. Za bardzo się obawiam : P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam jedwab do włosów - w sklepie internetowym, ale mają też normalny sklep oraz salon fryzjersko / kosmetyczny. Więc niby nie powinno być problemów - zawsze zamawiam za pobraniem i sprawdzam, ale jak za złość nie wysyłali za pobraniem, a listonosz pod moją nieobecność zostawił paczkę u sąsiada. Potem okazało się, że jest rozcieńczony - jakimś spirytusem jak po zapachu sądzę.. Więc wiesz, różne rzeczy się zdarzają.. teraz zamawiam już tylko książki. No i karmę dla psa, ale to kurierem, więc nie ma problemu. W każdym razie warto uważać, a jak coś niepewnego, lepiej poszukać w swoim mieście i odebrać indywidualnie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Ja zamawiałam jedwab do włosów - w sklepie internetowym, ale mają też normalny sklep oraz salon fryzjersko / kosmetyczny. Więc niby nie powinno być problemów - zawsze zamawiam za pobraniem i sprawdzam, ale jak za złość nie wysyłali za pobraniem, a listonosz pod moją nieobecność zostawił paczkę u sąsiada. Potem okazało się, że jest rozcieńczony - jakimś spirytusem jak po zapachu sądzę.. Więc wiesz, różne rzeczy się zdarzają.. teraz zamawiam już tylko książki. No i karmę dla psa, ale to kurierem, więc nie ma problemu. W każdym razie warto uważać, a jak coś niepewnego, lepiej poszukać w swoim mieście i odebrać indywidualnie..

Tak, tak.. Ja też zawsze za pobraniem. No i jesli kupuję chociażby na allegro raczej wybieram produkty sprzedawane z firm/sklepów. To jest według mnnie pewniejsze.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak widać nie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Pon 09 Mar, 2009 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Dokładnie. Jeszcze rzeczy typu książki bądź ubrania pocztą da radę, ale już elektronika u mnie nie wchodzi w grę. Za bardzo się obawiam : P


Moim zdaniem nie ma czego, to ja już bardziej obawiałbym się, że jakies ubranie może na mnie nie pasować. No tak w ogóle ubrania to chyba jedna z niewielu rzeczy (obok żarcia) które wole jednak kupować tradycyjnie. Ogólnie coraz więcej można zrobić przez internet, moi rodzice np większość rachunków płacą przez internet, neostradę ojciec przedłużał przez internet, samochód ubezpieczał tą samą drogą...i jeszcze można by pewnie tak wymieniać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 10 Mar, 2009 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego, że listonosz może tą paczuszkę rzucić, niepatrząc na to co tam jest. Jak tak parę razy ktoś tym rzuci, to kto wie, co dojdzie do Ciebie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Wto 10 Mar, 2009 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Dlatego, że listonosz może tą paczuszkę rzucić, niepatrząc na to co tam jest. Jak tak parę razy ktoś tym rzuci, to kto wie, co dojdzie do Ciebie..


Ok, chyba mnie tym przekonałaś Wink No to wracamy do punktu wyjścia, że najlepsza jest przesyłka kurierska Smile jak kupujesz drogi sprzęt elektroniczny, to już tych kilku zł więcej za kuriera się nie "odczuwa" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 10 Mar, 2009 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ta.. a kurier myślisz, że jest delikatny? Wink Ale chyba łatwiej wywalczyć swoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |