| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czy wierzycie w DUCHY?
Autor Wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Hymm.. Pomijając już dziwne kule na fotkach, kiedyś przydarzyło mi się coś niezwykłego. Mieszkałam w dużym i starym domu, który wybudował mój nieżyjacy już dziadek. Dom był duży, a więc i pomieszczeń było sporo. Któregoś razu zachciało mi się przenieść do innego pokoju, bo skoro warunki były dogodne, to czego nie? Rodzice też nie mieli nic przeciwko temu. Był tylko jeden problem. W wybranym przez siebie pokoju stało stare łóżko, na którym 20 lat temu umarła moja babcia. Czułam niechęć do tego tapczapnu, więc poprosiłam rodziców, o wyniesienie, albo chociaż przeniesienie tego łóżka do innego pokoju. Z racji tej, że w innych pokojach nie było miejsca, starą wersalkę porozbijano na części i wyniesiono do tak zwanej przechowalni. Po paru dniach, od pozbycia się łóżka z domu, zdążyłam się już przenieść ze wszystkimi rzeczami do wybranego pomieszczenia i jednocześnie poczułam ulgę z pozbycia się tego tapczanu. Do ozdób dołączyłam, zebrane wcześniej kolorowe liście klonu w wazoniku. Nie zdążyliśmy jeszcze z rodzicami przenieść łóżka do tego pokoju więc musiałam spać ostatni raz w poprzednim. Rano kiedy weszłam do mojego przyszłego pokoju od razu przyciagnął moją uwagę zapach przepięknych perfum, rozpylonych nad liściami. Woń od razu skojarzyła mi się z nowymi perfumami mamy, kupionych kilka dni wcześniej. Jeszcze ich nie zdążyła urzyć. Od razu pobiegłam po mamę, aby pozwoliła mi otworzyć te perfumy i upewnić się czy to napewno ten zapach. Kiedy ujrzałam buteleczkę, oniemiałam. Nie zdażyłam jeszcze powąchać wieczka, bo uwagę przykuła mi ilość perfum. Buteleczka była prawie pusta. Zaznaczam, że to te same perfumy jakie można było poczuć na lisciach. Perfumy także nie byly otwierane, pudełko otaczała folia. I co o tym sądzicie?



Podobno jest tak jak osoba która umiera w danym pokoju to w tym pokoju znajduje sie dusza i byś może ta babcia która bardzo Cię kochała i zrobiła Ci prezent.... A z foliami to poprostu zostawiła Ci ślad.A tym śladem była poprostu MIŁOŚĆ
To jest moja teoria i wierze w to. Żebyś nie miała pretencji że ja powiedziałem nieprawde...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też w ten sposób sobię to tłumacze ^^ : ] . Po prostu to jest dla mnie niezywkłe...

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A kochała Ciebie i widziała?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie mialam dopisac, że przecież ona umarła 20 lat temu ^. Myślę, że to wyrzucenie łóżka było po prostu dobrym wyborem, bo potem każdy z rodziny czul tak jakby ulgę. Może babcia chciala w ten sposób "podziękować" za to pozbycie się tapczanu..

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciała podziękować podpieprzając perfumy? Złośliwa starucha Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciała podziękować, dając WYRAŹNY znak ^ . I nie obrażaj mojej babci ^^

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Właśnie mialam dopisac, że przecież ona umarła 20 lat temu ^. Myślę, że to wyrzucenie łóżka było po prostu dobrym wyborem, bo potem każdy z rodziny czul tak jakby ulgę. Może babcia chciala w ten sposób "podziękować" za to pozbycie się tapczanu..


Możliwe a masz zdjęcie tego łózka jak nie to opsz to łóżko(było drewniane??? Plastikowe???)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No Słupek... Proszę, troszkę kultury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez wierzylam w duchy jak mialam 11 lat, potem pojawily sie powazniejsze problemy w zyciu niz to czy mam ducha w domu czy nie. a teraz? jestem racjonalistka ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon, nie mam, a co? ; D Coś byś z tego "wyczytał" ? ; )

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Simon, nie mam, a co? ; D Coś byś z tego "wyczytał" ? ; )


Pytam tak ogólnie o wygląd może twojej babci ci nie podobało łóżko i zostawiła ci ten prezent.....

Albo twój tata specjalnie posypał te liście i żebyś wierzyła te duchy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, niemożliwe, bo mój tata za granicą był. ; ] A mama jeszcze bardziej w to nie mogła uwierzyć. : P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Heh, niemożliwe, bo mój tata za granicą był. ; ] A mama jeszcze bardziej w to nie mogła uwierzyć. : P


A kto z tobą wywalał łózko chyba nie sama...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ha, tylko, że tak się złożyło, iż następnego dnia po wyrzucenia łóżka, mój tata wyjechał : D . Tak akurat się złożyło ; ] (Powtórzenie występuje specjalnie^) Wyjazd był od dawna zaplanowany. Czuję, że chcesz poszukać jakiejś dziury w całym, bo tak drążysz ^ ; P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzę w Latającego Ektoplazmatycznego Słonia. Wspiera mnie w trudnych chwilach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |