| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Anoreksja
Autor Wiadomość
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pon 12 Lis, 2007 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To tak jak u mnie, ja mam szybka przemiane materii i nigdy gruba nie bede ;d

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Ananda Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 5
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA mam bardzo szybka przemianae materi u mnie nie jest az tak zle .....Mam 165 wzrostu i waze 34 kg i niemoge perzytyc choc chce jej tyle zeby byc najedzona ale nie przytyje tylko rosne RATUNKU co mam robic

_________________
..Lecz czasem jest taki dzień....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wow. Ananda to strasznie mało xD Ja mam 165 cm i ważę 39 kg i też nie mogę przytyć xD Normalnie pożeram wszystko a i tak nic to nie daje : P To przez to, że mam szybką i dobrą przemianę materii : P I dobrze się z tym czuję ^^ A co do anoreksji - mój tata powiada - Facet, nie pies. Na kości nie poleci : P xD

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*


Ostatnio zmieniony przez violetLily dnia Nie 15 Lut, 2009 14:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwszej miesiączce wszystko się zmienia. Kształty itp. Każda dziewczyna trochę przytyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
A co do anoreksji - mój tata powiada - Facet, nie pies. Nie kości nie poleci : P xD

pewne rzeczy robi sie dla siebie a nie dla faceta ;p gratuluje laskom ktore wyglada dobrze tylko dla potencjalnego mezczyzny, ja lubie wygladac dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hymm. No wiesz Tremere, to było wlaśnie tylko w odniesieniu do facetów : P A to, że lubisz wyglądać dobrze dla siebie, to chyba logiczne jest dla każdej normalnej dziewczny : D ; )

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zdziwilabys sie, serio, ostatnio panuje wsrod dziewczyn moda na naturalnosc szeroko rozumiana ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh : P One może mają inne poczucie wartości powiedzenia "lubię dla siebie ładnie wyglądać" : D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nadal nie mogę zrozumieć co to znaczy "dla siebie dobrze wyglądać". Jeśli by nie było na tym świecie żadnych ludzi, to by mnie za cholere mój wygląd nie obchodził i nie interesował ;p tylko żeby było wygodnie... ahh przecież wiadomo że nie tylko facet, ale "jak cie widzą, tak cie piszą". I taka prawda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja, to całkiem inna sprawa : P ; ]

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 15:33 ]
Przede wszystkim nie próbujcie tyc na słodyczach! Bo to niedość, że nie pomoże, to jeszcze moze mieć swoje 'niezauwazalne' skutki. Ja też jestem chuda i mam szybka przemiane materii. Pogodziłam się z tym i jestem zadowolona ze swojego ciała ^^ Smile

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Fakt, że większość osób która mówi "ubieram się dla siebie" gada bzdury, oczywiście. Jest jednak niewielka liczba osób, które naprawdę opinia innych niezbyt obchodzi, a sami noszą się tak jak im wygodnie - przeważnie noszą się okropnie, paskudnie i obleśnie, bo skoro ich własny wygląd ich nie obchodzi - to czego innego można się spodziewać?

Jeśli ktoś w jakikolwiek sposób dobiera ubrania, stylizuje się, makijażuje, układa włosy czy robi inny badziew, to ubiera się (i wygląda...) nie dla siebie, a dla ludzi wokół, proste.

"Chcę się dobrze czuć", oznacza tutaj "chcę być w taki, a taki sposób postrzegana przez ludzi, bo mi to pasuje".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bzdura, gdybym chciala wygladac dla ludzi to zrezygnowalabym z wiekszosci rzeczy ktore nosze z prostego powodu - lubie drogie ubrania a ludzie niekoniecznie lubia je na mnie, tak to jest w polsce.
kiedys moja byla przyjaciolka stwierdzila ze na starcie mam minusa u ludzi dlatego ze mam na sobie ich miesieczna pensje, wiec zeby zyskac sympatie moglabym kupowac tansze ubrania ktore sie przeciez niczym nie roznia od oryginalu!
i tu wychodzi jedna prawda - ja ubieram sie dla siebie, wygladam dobrze, a duza roznice robi dla mnie czy mam na metce LV made in france czy LU made in china. i nie uwazam ze robie to dlatego by ludzie zaakceptowali mnie w swoich standardach, robie to dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale moja droga - Ty chcesz mieć minusa na starcie u ludzi. Sama wiesz jaka jesteś, bardzo rajcuje Cię jak ludzie Cię nie lubią. Czemu? Nie wiem, nie pytam, ale miałem jakieś takie przeczucie że zaraz pojawisz się w tym wątku.

W ten sposób każdy tłumaczy swój styl bycia. I praktycznie każdy ubiera się z myślą o innych, czy to w stylu brzydkim, ładnym, lubianym czy nie. Żyjesz w społeczeństwie i nie uciekniesz od tego, choćbyś nie wiem jak samodzielna, unikatowa, oryginalna i dojrzała nie chciała być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i nigdy nie probowalam od tego uciekac, ale to nie znaczy ze daje spoleczenstwu wlezc sobie na glowe i dawac soba kierowac.
kazdy woli byc lubiany, ale jezeli mam rezygnowac z siebie, ze swojej osobowosci, gustu i 109109310 innych punktow na rzecz sympatii innych to wole byc nielubiana, serio.
zreszta o czym ty mowisz, rajcuje mnie jak ludzie mnie nie lubia? niiieee, ja sie po prostu przyzwyczailam do bycia nielubiana, bo odkad siega pamiecia ktos nie lubil mnie a to z powodu roznicy religijnej, pochodzenia, czy stanu konta. nie wiesz jacy sa ludzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kazdy woli byc lubiany

Że co : )? Skądeś takie dziwaczne teorie wytrzasnęła?
Tak samo jak wielu, ale to bardzo wielu ludzi doszukuje się problemów tam gdzie ich nie ma tylko dlatego że wzrasta ich ego kiedy mają ogrom kłopotów, tak samo wielu ludzi "dowartościowuje" (Niezbyt dobre słowo, ale sam nie wiem jak to ująć) się będąc nielubianymi samotnikami.

Nie oskarżam Cię że siadasz sobie w domu, przeszukujesz szafę i myślisz "jak dobrać strój żebym się ludziom nie podobała...?", takie rzeczy dzieją się podświadomie, ale bądź co bądź - wracając do meritum rozmowy - praktycznie nikt nie robi tego dla siebie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |