| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Prorocze sny
Autor Wiadomość
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pią 31 Sie, 2007 11:43   Prorocze sny Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

brak

_________________


Ostatnio zmieniony przez cornelia.j.m dnia Wto 16 Paź, 2007 19:23, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 31 Sie, 2007 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi sie przydazyl proroczy sen pod inna postacia. Ze.. (co to bylo...) .. chodzilo chyba o to, ze snilo mi sie ze sie poklocilam z przyjaciolka. Nastepnego dnia w szkole klotnia przebiegla dokladnie tak samo jak mi sie snilo.. sceneria tez ta sama.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 31 Sie, 2007 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja nie biorę narkotyków.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 01 Wrz, 2007 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiele rzeczy się ludziom śni, i jest jakieś tam prawdopodobieństwo że się zdarzy - na 1000 snów załóżmy zapamiętanych, jeden będzie miał odzwierciedlenie w rzeczywistości i tyle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pon 03 Wrz, 2007 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak ale keidys snilo mi sie ze kumpela zerwala ze swoim chlopakiem, bo w rzeczywistosci prawdopodobnie sie na to zanosilo i rano wstalam a kumpela mowi ze zerwala z chlopakiem...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Wto 30 Paź, 2007 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby się moje sny miały spełniać to bym straciła rodziców na III wojnie światowej, a później była milionerką biggrin To drugie mogło by się spełnić biggrin. Nie no ale mi się tak pare razy stało. Wydaje mi się to tylko przypadek ;P

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Violett Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 28
PostWysłany: Nie 17 Lut, 2008 10:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wow! Wy to fajnie macie...

_________________
Śmiech to zdrowie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Nie 17 Lut, 2008 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Violett napisał/a:
Wow! Wy to fajnie macie...

Jak już odnowiłaś to się wypowiem Rolling Eyes
Fakt nie ma znowu pierwszego postu ale domyślam się pytania.
Takie "prorocze sny" to tylko przypadek. Przynajmniej tak nam się wydaje. Nie wiemy czy magia istnieje. Dlatego także nie wiemy czy mamy zdolność władania taką magią. Aczkolwiek ja uważam że to tylko przypadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 29 Lut, 2008 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie to kiedy mam deja vu, to wydaje mi się na początku, że po śmierci wszystko jest odpoczątku, ale później zaczynam sobie przypominać, że to jednak mi się śniło w jakiś urywkach, więc tak sny są prorocze według mnie, ale nie zawsze Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Olek0000 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 5
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2008 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
A ja nie biorę narkotyków.


To nie jest od narkotyków! Mi się często zdarzają sny prorocze i już jakoś się do tego przyzwyczaiłem, chociaż nieraz wiem ze mialem taki sen to go nie pamietam! Potrafię również zapanować nad snem tzn. śni mi się coś złego to i tak sie tym nie przejmuje bo wiem ze to tylko sen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2008 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro miałeś i nie pamiętasz, to skąd wiesz, że się sprawdził?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2008 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olek0000 napisał/a:
Potrafię również zapanować nad snem tzn. śni mi się coś złego to i tak sie tym nie przejmuje bo wiem ze to tylko sen!

No cóż ja tego próbowałam wiele razy, a i tak w śnie o tym nie pamiętam i nie umiem zapanować nad tym!

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
sledzislaw Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 27
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2008 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi sie przysnily numery z totolotka, na drugi dzien puscilem kupon.....miała byc szóstka....a nie wygralem nic biggrin nie ma czegos takiego jak sny prorocze, nie wierze w to...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2008 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nic nie wygrałeś hehehe biggrin

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja wierze w takie sny czasem takie miewam ale to trwa tylko sekundę np. sniło mi się że brat oszalał następnego dnia mu odbijało i 1 sekundzie było tak jak w śnie albo przechodziłem coś w grze czego nigdy nie zrobiłe i następnego dnia owszem przeszedłem i znów 1 sekunda ze snu wzięta i miewam to często lecz się tym nie przejmuję

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |