| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Kasowanie komentarzy z "Naszych zdjęć"

Za czy przeciw kasowaniu komentarzy?
Za!
37%
 37%  [ 9 ]
Przeciw!
62%
 62%  [ 15 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kradziejko obrażanie, wyśmiewanie i złośliwość wobec innych dotyczy całego forum. Takie posty kasuje się wszędzie i nie potrzebujecie na to zgody Użytkowników. To samo, jeśli z tematu robi się offtop. Dzielcie, kasujcie i z po problemie.
Myślę, że ludzie, którzy głosowali w ankiecie zrozumieli to tak jak ja. Kasowanie wszystkich komentarzy do zdjęć, (co równa się z zakazem komentowania).
Nie ma też żadnego problemu żeby wprowadzić zakaz zamieszczania fotek poza albumem. Dla mnie to na rękę, bo nie będzie niedziałających linków. W Fotografii będą tylko rozmowy o technikach, aparatach, etc. Ale to od Was zależy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 11:40   

nieee, nie tak, bo przeciez w dziale fotografia mozna umieszczac zdjęcia własnej roboty? to niczemu nie wadzi
problem dotyczy tylko tematu nasze zdjęcia chyba
a i jestem na tak za rozwiązaniem tylko z albumem.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 12:00   

oj kombinacje
wywalanie do offtopa nic nie zmienia, b jak juz mowilem:
- zanika dyskusja
-niektorzy nie wiedza, ze to tam wyladowalo
- zostaje usuniete
fotografia to zupelnie co innego
a taki offtop naprawde czasem potrafi nadac charakter forum ,a tego tu brak
nie mozna postepowac przez caly czas zgodnie z jakimis chorymi zasadami, taki maly offtop naprawde nikomu nie wadzi, wyzwiska byly by usuwane, a forum to tez by nie spowolnilo (w przeciwienstwie do nadmiaru dzialow)

a album tez nie spelnia funkcji bo
a) nawet wielu odwiedzajacych nie wie o jego istnieniu
b) nie mozna prowadzic takiej otwartej dyskusji
e nie wiem jak to wytlumaczyc, ale widac wyraznie po albumie, w ktorym komentarze to tylko suche i nieciekawe krotkie teksty. w czym Ci to, kradziejko, przeszkadza, ze ktos by tam pisal? moze usuniemy wszystko, zeby przypadkiem ktos nie napisal czegokolwiek niezgodnego z tematem?
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 17:25   

Cytat:
ale jak ktos ma zamiar napisac pod zdjeciem przedstawiającym kogos wyglądasz jak glupi gruby burak to nie moze napisac jestes nie w moim typie nie podoba mi sie to zdjęcie albo nie pisac nic?
[color=444444]po co pisać(czerwony) skoro najlepiej oddaje chęć wypowiedzi (purpurowy)[/color]
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 17:39   

Ant0n napisał/a:


a album tez nie spelnia funkcji bo
a) nawet wielu odwiedzajacych nie wie o jego istnieniu
b) nie mozna prowadzic takiej otwartej dyskusji
e nie wiem jak to wytlumaczyc, ale widac wyraznie po albumie, w ktorym komentarze to tylko suche i nieciekawe krotkie teksty. w czym Ci to, kradziejko, przeszkadza, ze ktos by tam pisal? moze usuniemy wszystko, zeby przypadkiem ktos nie napisal czegokolwiek niezgodnego z tematem?


w albumie mozna pisac max 512 znaków, zapewniam Cie ze to duzo nikomu jeszcze nie brakowało, pozatym to ma byc komentarz a nie wywód na temat problemów społecznych, z resztą co szkodzi pogadac z Bożeną, moze da sie to zwiększyc?
o istnieniu albumu bardzo łatwo sie dowiedziec jak sie napisze odnosnik do niego, istnieje zawsze w tym samym miejscu, w panelu tam gdzie sie loguje. mozna napisac ogloszenie itd cóż za problem? ZAINTERESOWANI sie zawsze dowiedzą i go znajdą
w albumie są emoty jest mozliwosc dyskutowania wiec nie wiem czemu posty tam są suche, a w naszych zdjęciach to jakie? mokre?Razz nie rozumiem tego argumentu, tak samo mozesz prowadzic dyskusje i zwaz ze nie ulegną one przedawnieniu
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 17:47   

Cytat:
w albumie mozna pisac max 512 znaków, zapewniam Cie ze to duzo nikomu jeszcze nie brakowało, pozatym to ma byc komentarz a nie wywód na temat problemów społecznych, z resztą co szkodzi pogadac z Bożeną, moze da sie to zwiększyc?
o istnieniu albumu bardzo łatwo sie dowiedziec jak sie napisze odnosnik do niego, istnieje zawsze w tym samym miejscu, w panelu tam gdzie sie loguje. mozna napisac ogloszenie itd cóż za problem? ZAINTERESOWANI sie zawsze dowiedzą i go znajdą
w albumie są emoty jest mozliwosc dyskutowania wiec nie wiem czemu posty tam są suche, a w naszych zdjęciach to jakie? mokre?Razz nie rozumiem tego argumentu, tak samo mozesz prowadzic dyskusje i zwaz ze nie ulegną one przedawnieniu
jak takaś mądra to spróbuj podysktuowac w albumie...bez opcji"nieprzeczytane posty"
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 17:52   

i jaki bedzie problem?
nie dyskutuje [nazywajmy offtopy jak chcemy] ani w naszych zdjeciach [no zdarzają sie wyjątki ale rzadko] wiec nie bede szła specjalnie do albumu aby to robic, chyba ze sie znajdzie wystarczająco wazny powód
Powrót do góry
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielkość komentarzy w albumie można zwiększyć. Jeśli jest taka potrzeba można założyć temat i tam prowadzić dyskusję na temat konkretnego zdjęcia czy zdjęć Użytkownika, (jeśli komentarze nie wystarczą). Można zakładać prywatne galerie i można zrobić tam więcej kategorii, jeśli trzeba. Teraz faktycznie jest bajzel. Niedziałające linki, w jednym temacie zdjęcia kilku osób, etc. Jeśli na forum wstawi się więcej fotek to strona chodzi jak traktor. Tu miałam przykładzik http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?p=126088#126088 Zanim fotki się wczytały szlag mógł człowieka trafić. A jeśli strona gdzie są zamieszczone zdjęcia zniknie to zostaną "puste" linki. Jakoś nikt nie pofatygował się do tej pory żeby zewnętrzne linki sprawdzić nie mówiąc już żeby po sobie sprzątnąć ( mówię o osobach zamieszczających takie linki nie o moderatorach).
Niestety album ma też złe strony. Nie każdy umie sobie poradzić ze wstawianiem tam zdjęć.
W każdym razie jeśli na coś się zdecydujecie to tak będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 18:10   

Kiedyś próbowałam wstawić zdjęcia do albumu to się poprostu nie dało bo jest za duża rozdzielczośc zdjeć;/
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do pustych linków, to niektóre osoby, które je zamieściły niestety rzadko wchodzą na forum i nie przejrzą swoich linków, a więc moderatorzy muszą je posprawdzać... Zakaz komentarzy zdjęć, który był pod tematem zniknął, a więc może po prostu niech już użytkownicy komentują te zdjęcia w temacie, a jakieś kłutnie czy niekulturalne posty będzie sie po prostu usuwać. Jeśli jeden moderator nie bedzie w stanie pilnować porzadku w tym temacie to przydzieli sie tam jeszcze kogoś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 18:26   

niewydaje mi sie
az trzy osoby dadza sobie rade
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 19:27   

nie wiem po jakiego uja jest album...jezeli mozna dac linka który nie zapych strony to po co dawac całe zdjęcie...???
a kogo obchodzi to że ktoś nie umie jak nie umie to sobie moze załozyć głupi temat i spytac si ejak to robic...o ile moderatorki nie sakasują tematu znaim ktos wogule odpowie

wskazcie choc jedna osobe która ma ambicje by komentowac zdjęcia w albumie i ba prowadzic tam dyskusje...to musiałby byc jakis idiota

wciąż mnie denerwuje pojęcie"offtop" to jest głupie same w sobie chocby daltego że albo sie prowadzi dyskusje a te czasem dla swej istoty odbiegaja od tematu by wyjaśnić sprawe związana z tematem, inaczej do jasnej cholery nie mozna prowadzić żadnej dyskusji....a już tym bardziej z 2 moderatorkami które maja gdzieś to co próbujemy im przekazac kulturalnie czy tez nie...co ciekawe tylko one i nikt inny zaden użytkownik co widac po głosowani chocby !

naprawde nie widze sensu w zdaniu "zaśmiecanie forum" śmietnik jest jak jest jakaś dyskusja i powycinane są jej fragmenty ...teraz badz mądry i sie domyśl co sie działo między dwoma nie w gruszke ni w pietruszke nie zbierznymi stwierdzeniami obok siebie...(obiema kulturalnymi) ale one okazjua sie mieć sensowne mniedzy soba interakcje tylko że brakuje 20 postów między nimi...prosze o wyjasnienie co znaczy "zaśmiecanie forum" zdefiniowanie tego oraz wytłumaczenie czemu i komu coś takiego szkodzi

jak mnie nie zrouzmieliście to nie odpowiadac, nie ma sensu sie kłopotać
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 02 Gru, 2005 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to przeciw

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sob 03 Gru, 2005 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej dla mnie offtop to jest rozmowa, która schodzi na zupełnie inny temat. Jeśli toczy się rozmowa o psach i nagle ktoś spyta: "Macie kota?" i dalsza dyskusja jest na temat kotów to jest offtop i część rozmowy o kotach powinna wylądować w odpowiednim miejcu. Nie zawsze to jest tak wyraźne i nie zawsze moderatorzy dobrze podzielą temat, ale chyba nikt nie może od nich wymagać żeby pytali o wszystko Użytkowników. Starają się robić swoje jak najlepiej. Jeśli jednak mają zrezygnować z dzielenia tematów, kasowania postów to, po co na forum mają być moderatorzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Ariamehr
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Gru, 2005 12:33   

Po to choćby by tępić trolle.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |