| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Głosowanie :)

Na kogo zagłosowałeś bądź zagłosowałbyś w wyborach ?? :)
PiS
28%
 28%  [ 8 ]
PO
39%
 39%  [ 11 ]
LiD
10%
 10%  [ 3 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
Samoobrona
3%
 3%  [ 1 ]
INNE
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 12:08   Głosowanie :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pytanie do ankiety powyżej Razz

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julietta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 20
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście PO Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałbym poważny dylemat, czy nie głosować / oddać głos nieważny, czy zagłosować na UPR.

A co do partii umieszczonych w powyższej ankiecie - czy one się czymś w ogóle różnią, poza tym, że jedni liderzy mają ładniejsze pysie i rodziny w programach rozrywkowych, a drudzy nie?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julietta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 20
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
A co do partii umieszczonych w powyższej ankiecie - czy one się czymś w ogóle różnią, poza tym, że jedni liderzy mają ładniejsze pysie i rodziny w programach rozrywkowych, a drudzy nie?



Czy np. Kaczyńscy są urodziwi? A jednak wygrali!
Tusk też jakoś urodą nie razi, a jednak.
Choć muszę przyznać że jeśli chodzi o ich rodziny to faktycznie Smile, ale wierz że nie tylko oto chodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to o co chodzi? Czym się ta piękna, wspaniała Platforma różni od tego złowieszczego PiS (poza tym, że PO wysunęło debilny postulat finansowania in vitro)?

Czy któraś z tych partii jest przeciwna Traktatowi Reformującemu robiącemu z nas prowincję państwa Unia Europejska?

Czy któraś z tych partii chce urynkowić ubezpieczenia społeczne i zdrowotne?

Czy któraś z tych partii chce prywatyzacji szkolnictwa (a co za tym idzie - zakończenia idiotycznych kłótni o Gombrowicza, lekcje religii, wychowania seksualnego, itd.)?

Czy któraś z tych partii pozwoli dorosłym ludziom truć się tym na co mają ochotę?

Wymieniać dalej?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julietta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lis 2007
Posty: 20
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My sie chyba nie całkiem rozumiemy. Ja nie jestem po uszy zagrzebana w ideach Platformy i wierz mi, że patrzę dość realnie. Jednak nie zauważasz że PO czy PIS to niebo, a ziemia. Nie mówię już o lPR i Saomobronie. Każda partia ma idee taniego, bezpiecznego i wspaniałego państwa, ale każda robi to na wiele sposobów (jedni lepiej, inni gorzej). Teraz tylko pytanie-która partia według naszego zdania, robi to najlepiej, ma najlepsze plany. Szanuję twoje zdanie, ale radzę pójść na wybory, nie oddawać nieważnych głosów i lepiej zagłosowac na UPR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

julietta napisał/a:
Jednak nie zauważasz że PO czy PIS to niebo, a ziemia

Bo to nieprawda.

julietta napisał/a:
każda robi to na wiele sposobów

W tym rzecz, że między partiami w naszym parlamencie nie ma żadnych istotnych różnic. Jeśli twierdzisz, że są, wykaż je.

Zadałaś sobie chociaż trud przeczytania i przemyślenia tych kilku pytań powyżej? Jeśli nie znasz na któreś z nich odpowiedzi, to przykro mi, nie mamy o czym rozmawiać póki się nie dokształcisz.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja prawdę mówiąc głosuje na PiS Smile dlaczego?
Ponieważ podejmuja oni moim zdaniem BARDZIEJ rozsądne decyzje..
PO mówi o sprywatyzowaniu służby zdrowia.. wiecie o tym, że wtedy ludzie nie będa mieli za co się leczyć bo niestety jak mało zarabiasz toi też i mniej kasy idzie na ubezpieczenia jak dużo zarabiasz no to jest to korzystne..
Powinien być inny sposob zalatwienia tego problemu bo czy w te strone czy w te i tak zawsze bedzie na ten moment zle Smile
Ale mi sie rymnelo Smile

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Gru, 2007 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przecież PO nie chce prywatyzować ubezpieczeń zdrowotnych. Będą dzielić NFZ na kilkanaście firm, które nadal będą państwowe. Oczywiście niczego to nie naprawi, ale więcej krewnych i znajomych królika dostanie dyrektorskie stołki, a biurokracja będzie pochłaniała jeszcze większą część składek. I oczywiście nadal będzie przymus płacenia na to. A powinno się zlikwidować ZUS (który i tak padnie, co prognozuje b. prezes Rady Nadzorczej ZUS z nadania PiS, Robert Gwiazdowski) i pozwolić ludziom ubezpieczać się tam gdzie chcą.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 07:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek - Że też Ci się chce, naprawdę, respect : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm... wydaje mi się, że większość osób na forum, czyli te w wieku nastu lat głosują tak jak rodzice, więc ten temat nie do końca ma sens.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Słupek - Że też Ci się chce, naprawdę, respect : )

Nigdy nie przepuszczę okazji do dobrego flame'a.

Jednak myślałem, że jakoś wspomożesz koleżanki Sad

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czemu miałbym wspomagać? Nie od dziś wiadomo że telewizja zajęła się polityką nie z tej strony co trzeba, a że ludzie opierają swoje zdanie głównie na mediach, to potem takie bzdury wygadują, że PiS to syf, bo Kaczka chodzi koślawo, albo że na PO nie wolno głosować, bo będziemy mieli premiera seplenioka.

Ale z masą się nie wykłócisz, więc Ja już przestałem nawet podejmować temat : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

EJ, w regulaminie forum jest, że nie gadamy o polityce Smile) jakoś mi to tak z tym forum się kojarzy, że nie podejmujemy takich tematów, więc nie zmieniajcie tego, bo myślę że to dobre założenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiejś wzmianki w regulaminie i nie widzę. Zresztą, jak o Giertychu dyskutowaliśmy to Ci nie przeszkadzało, ale jak dyskusja zrobi się bardziej ogólna to narzekasz Smile

Poza tym, jak już klikacie w tej ankiecie, to wypada napisać na co i dlaczego.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |