| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
ściąganie

Czy kiedykolwiek ściągałeś na jakimś teście
tak zawsze tak robię
17%
 17%  [ 20 ]
zdarza się czasami
47%
 47%  [ 55 ]
tak
22%
 22%  [ 26 ]
nie
13%
 13%  [ 16 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 117

Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:31   

Ja mam dobry sposób Smile
Jeszcze w podstawówce go stosowałam Wink
Pisalam na zwykłej kartce ściągę, a następnie na niej siadałm. Odchylałam nogi, cztałam i przepisywałam Razz
Raz babka od geografii mnie przyłapała (w tym roku) i jej niestety ściągę musiałam oddać Evil or Very Mad
Potem babka mi wydzierała kartkę z ręki, a ja jej nie dałam i jeszcze tak przez 2 minuty, bo coś cały czas dopisywałam, a potem jak mi wzięła, to napisała: 'nie do oceny'. Ale zlitowała się i wystawiła ocenkę, spoko Razz
Przejdź na dół
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja czasami "zapuszczam pawia" do mojej genialnej koleżanki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:43   

Ja tam ściągam ile się da. Razz
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ściągam jak mogę Twisted Evil
Pamiętam jeden test z przyry w 5 klasie... Rolling Eyes Był złożony z 4 kartek a4 ale nie spiętych z sobą. Twisted Evil Wymieniałyśmy się kartkami z przyjaciółkami i jedna ściągała z 1, druga z 2, trzecia z 3 a czwarta wszystko wiedziała i pisała nam odpowiedzi na gumce która międziy nami wędrowała. Laughing To było świetne. Na dodatek w środku testu była przerwa obiadowa i nauczycielka poszła na obiad ale zabrała nam testy. Każdy wziął podręcznik i pisał sobie na rękach, gumce itd. Chyba nie było wtedy osoby która by nie ściągała. Wink Ten test powinien przejść chyba do księgi Guinessa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam ściągać w czwartej klasie (dużo materiału) ściągi pisałam na małych karteczkach i naklejałam na nieprzezroczystą (!)linijkę-niezawodny sposób. Teraz jestem od ściągania praktycznie uzależniona. Jak raz się uda to jest fajnie i później jeszcze i jeszcze..... . Teraz nie ma takiej klasówy lub kartkówki z :angola bioli hiry fizy-żebym nie miała ściągi Razz . Dzisiaj też ściągałam (na 2 przedmiotach ) nie złapali mnie. Very Happy Najpierw na 2 stronach kartki mającej ok. 3,5 cm wszystko co potrzebne piszę a jak jest test zakrywam ręką. Jak baba nie patrzy odkrywam i zrzynam. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja pierwszy raz sciagnelam w 6 podstawowie. Pozniej tak mi sie to spodobalo, ze zamaist sie uczyc to sciagalam za kazdym razem. Niestety po pol roku mnie nakryto i jakos pozniej przestalam. W gimnazjum znowu zaczelam, pozniej znowu przestalam i tak w kolko

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 15:48   

A ja mam blaszany piornik i na nim zawsze naklejam sciąge zrobioną na kompie czcionką 3 i jest ok!nikt mnie nie złapał jeszce!
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najgorzej jest kiedy nauczyciel nawet nie daje szansy ściągnąć. Np. na chemii-baba potrafi godzinę przestać na klasówce i gapi się. Co z tego że mam ściągę jak nie mogę z niej korzystać! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 17:33   

nasza baba od chemii jest straszna...Zresztą nie ma fajnej kobity od chemii.
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo często ściągam, oj bardzo... Ostatni raz dzisiaj na sprawdzianie z fizyki Smile Byl temat teoretyczny do opisania więc książka na ławkę za plecy kolegi i przepisujemy Twisted Evil Twisted Evil A wypróbowane metody? Zawsze chowam do piórnika (albo pod piórnik). W 12 letniej karierze nie wpadlem jeszcze nigdy biggrinbiggrin
Generalnie nie ściągam tylko z historii i WOSu. Ale tylko z szacunku dla nauczycielki.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
nasza baba od chemii jest straszna...Zresztą nie ma fajnej kobity od chemii.

oj nie zgodze sie Razz moja babka jest bardzo fajniutka, normalnie mozna sciagac na luzie. Nawet kiedys robilam spr wspolnie z moja kumpela, normalnie szeptem do siebie gadajac Smile baba nas czasem upominala i nic sobie z tego nie robila

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 13:03   

To chyba normalka że ściągam biggrin Ale tylko czasami - jak jest łatwy test to po co ściągać Razz Mnie jeszcze nigdy nikt na przyłapał a ściągałam wiele razy Razz
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 10:09   

Mi sie kilka razy zdarzyło, ale zazwyczaj staram sie uczyć Razz Poza tym niestety wszystkie sprawdziany i kartkówki dostajemy w dwóch grupach(A,B lub I,II) więc niewiele można odgapić,ale czasem nawet jak zerkne to coś mnie tchnie i napisze dobrze Smile
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja chyba raz w zyciu sciagalam le jak bedzie trudny test to oczywiscie zasiegne takiej pomocy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 13:32   

No ja czasami ściagam.. np kiedy nie rozumiem tematu albo się nie nauczyłam Wink ale staram sie tak nie robic Mr. Green
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |