| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Konklawe
Autor Wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 13:57   

frigg napisał/a:
Gabra napisał/a:



frigg napisał/a:
tego ze nie nalezy wybaczac...


e? Razz

a pozatym moze ja mam to we krwi,moze nie,ale mam prawo sie czegos bac,nielubiec,nienawidzic,kochac ...


gabra jak ty ironi nie umiesz zrozumiec to jak masz rozumiec nauki JPII?? Confused


nie jestem na tyle głupia. to 'e? Razz' to własnie chodzilo o ironie
a to ze jestem głupia-wiem.
trudno sie mowi.
Przejdź na dół
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno jest taka przypowieść fatimska, że po papieżu polaku zostanie wybrany papież koloru czarnego, a po nim będzie koniec świata. Nie wiem, może to są plotki. Ale nie chce mi się za bardzo w to wierzyć Wink Już w 2000 roku miałbyć konieć świata, i co ? Dalej jesteśmy i żyjemy Smile Co do Konklawe chciałabym aby papieżem nie został włoch. Nie wiem dlaczego :-) A czy biały czy czarny to jest mi obojetne ;P Podobno Ratzinger, czy jak tam mu na nazwisko ma największe szanse. Ale zawsze jest tak, że wchodzą na Konklawe papieżami, a wychodzą kardynałami Wink Heh...Pozory mylą =] Zbytnio nie ufam prasie, co będzie to będzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nikita nie przypowiesc fatimska tylko przepowiednia nostradamusa..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
nikita nie przypowiesc fatimska tylko przepowiednia nostradamusa..


Najpierw mówili, że to przypowieść fatimska, pozniej, że niejakiego nostradamusa, i w końcu już sama nie wiem '_' ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm gabra myslam ze samogloska 'e' swadczy raczej o niezrozumieniu czegos..widac inne szkoly ironii mamy...ale dobra nie o to w tym temacie chodzi wszak...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 15:31   

Razz
dzis mowili ze konklawe dzis sie raczej nie zakonczy.ponoc za 2 dni..ale niewiadomo nic.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie slyszalam zeby to byla przypowiesc fatimska, pozatym watpie zeby kosciol rozglaszal cos o koncu swiata.. cos chyba niedoslyszalas albo ktos cos namieszal..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
nie slyszalam zeby to byla przypowiesc fatimska, pozatym watpie zeby kosciol rozglaszal cos o koncu swiata.. cos chyba niedoslyszalas albo ktos cos namieszal..

Oficjalne stanowisko Kościoła co do końca świata jest takie jak w Ewangelii: "nie znacie dnia ani godziny".

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
Podobno jest taka przypowieść fatimska, że po papieżu polaku zostanie wybrany papież koloru czarnego, a po nim będzie koniec świata.

Fatimska?To mu JPII powiedziała CHYBA Matka Teresa! Ale to w 50% ...

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Podobno jest taka przypowieść fatimska, że po papieżu polaku zostanie wybrany papież koloru czarnego, a po nim będzie koniec świata.

Fatimska?To mu JPII powiedziała CHYBA Matka Teresa! Ale to w 50% ...


Matka Terasa ? Jak przypowieść fatimska to Siostra Łucja z Fatimy, już nieżyjąca zresztą Wink
Nasty-Girl - Ja to przeczytałam w Gazecie Wyborczej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ja nie wiem.. w kazdym razie od dawna mowi sie ze to przepowiednia nostradamusa..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie = = ...

CO do tajemnic fatimskiej to były 3 wogole to było tak

W Fatimie trojgu pastuszków objawiła się Matka Boża
Byli to Łucja Franciszek i Hiacynta

Pierwsza i druga część "tajemnicy" dotyczą przede wszystkim straszliwej wizji piekła kultu Niepokalanego Serca Maryi i drugiej wojny światowej oraz zapowiadają ogromne szkody jakie Rosja miała wyrządzić ludzkości przez odejście od wiary i wprowadzenie komunistycznego totalitaryzmu
Zostału opublikowane wiele lat temu


Najwięcej dywagacji i emocji budział trzecia część orędzia matki Bożej
tak zwana "trzecia tajemnica fatimska"
Charakter objawień budził przypuszczenia że może ona dotyczyć czasów ostatecznych. Przez lata krążyły różne pogłoski oraz wersje "trzeciej tajemnicy"
Trzecia część "tajemnicy" została spisana przez siostrę Łucję
przechowywana najpierw przez biskupa Leirii a pozniej koperta została przekazana do Tajnego Archiwum Świętego Oficjum

Jan Paweł II poprosił o dostarczenie mu koperty z trzecią częścią "tajemnicy" po zamachu z 13 maja

W 2000 Franciszek i Hiacynta zostali ogłoszeni błogosławionymi przez papieża Jana Pawła II. Również w 2000 roku zapada decyzja o ujawnieniu trzeciej tajemnicy fatimskiej

W tłumaczeniu wygląda ona tak

Cytat:
Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima.

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: 'coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim' Biskupa odzianego w Biel 'mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty'. Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

Tuy-3-1-1944». ( Tłumaczenie odtwarza wiernie tekst oryginalny, w tym także niedokładności interpunkcji, co zresztą nie przeszkadza w zrozumieniu tego, co widząca chciała powiedzieć. )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 17:57   

tak btw
co oznacza czarny a co bialy dym bo ja niewiem juz ==;


ludzie juz wybrali papieza!!aaa!!ale kto nim jest o0
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czarny cos tam ze glosowali chyba a nie wybrali
A biały ze wybrali

I wlasnie 4 minuty temu pojawił sie biały dym ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 18:17   

a poczekamy jeszcze 40 jak powiedzą kto to..ciekawe..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |