| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Co robicie z "pozostaloscia" po masturbacji?
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 14:07   

Koprofag przestań, moze dla ciebie to dobre :/ ale to są młodsi...
Przejdź na dół
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie moge, odpowiadam poprostu co robie z pozostaloscia po mastrubacji, takie jest pytanie w topicu! Jeżeli kogoś to bulwersuje to niech nie czyta, ja sie poprostu wypowiadam...a to jest chya "miedzy nami chlopakami", a nie "miedzy nami chlopakami oraz 10letnimi dziewczynkami". Dobra, juz nic wiecej nie pisze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle robie to przy kompie. Kiedy czuje ze nadchodzi "ta" chwila wygodnie rozsiadam sie na krzesle ujmuje w dlon skorke na penisie, tak, aby sperma nie mogla wyplynac i delektuje sie efektem. Nastepnie szybciutko zapierdzielam do lazienki, siadam na kibelku, zwalniam uscisk i leci wprost do muszli. Nastepnie musze kilka razy obciagnac skorke, bo pozostalosci lubia zbierac sie po katach. Potem wycieranie grzybka w ladny reczniczek do rak. I to wsio!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

koprofag napisał/a:
To niech tu nie wchodzą, swoja droga, jest to dzial 'miedzy nami chlopakami', wiec po jakiego czlonka wchodza tu 10letnie dziewczynki?


I tu się akurat zgadzam w 100% z koprofagiem. To dział dla chłopców. Co do błędów również się zgadzam. Korona nikomu z głowy nie spadnie jeśli ktoś mu wytknie błędy. Czy nie można tego potraktować jak pomoc, wskazówkę...? Co za problem edytować post i poprawić błąd? To prawda wchodzą tu dzieci i czytają takie posty, które są nie dla nich. Ale czytają również posty z błędami i utrwalają sobie taką pisownię. Jedym słowem remis kochani.
Przecież dzieci mogą wejść na każde forum i czytać wszystko. Nie unikniemy tego. Można zrobić forum niewidoczne, na hasło, itd., ale to przecież bez sensu. W Seksie napisałam ostrzeżenie, że to nie dla dzieci (mogę i tu to zrobić). Ale czasami 10-latek jest poważniejszy i więcej wie niż 14-latek, dla którego te posty mogą być ordynarne.
Najlepiej niech moderatorzy tego forum napiszą (przyklejony) post i jasno określą, co można a czego nie można tu pisać. To samo moderatorzy innych for. Taki mały wewnętrzny regulamin...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zrozumialbym pretensje w moja strone, gdybym to ja zalozyl ten temat..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja zupełnie nie rozumiem jednej sprawy. Na post jako pierwszy odpowiedział moderator i uważał wtedy, że pytanie jest OK. Powinien przewidzieć, że odpowiedzi będą różne. Mógł temat przenieść do Seksu. Dopiero po dłuższym czasie obudził się.
Dziewczyny też mogły się spodziewać, że przeczytają tu najróżniejsze rzeczy.
Ludzie, dla jednego picie spermy, to normalka a dla innego same słowo masturbacja, to grzech, zboczenie i wszystko, co najgorsze.
Może po prostu zmienić nazwę działu z Między nami chłopakami na Męskie rozmowy? Dać do tego opis podobnie jak w Seksie i sprawa załatwiona. Ale jak pisałam - to moderatorzy muszą napisać, co to ma być za forum. Nie jestem wróżką. Jeśli moderatorzy chcą dział do pogaduszek (męskie ploteczki dla młodszych chłopców) to przenosimy takie tematy jak ten do Seksu i z głowy.
I jeszcze coś. Jest możliwość zablokowania pisanie postów dla wybranych użytkowników na danym forum. Wystarczy, że moderator zgłosi, że np. Weronika (bez urazy Wero - to tylko przykład) jest za młoda żeby w tym dziale odpowiadać. Tylko bez przesady, to nie chodzi, że ktoś ma inne zdanie niż Wasze czy kogoś nie lubicie Razz

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 21:09   

Koprofag dla mnie od samego poczętku byłeś jakiś nakręcony za bardzo a teraz to sama nie wiem co mam myśleć wspaniały slowniku ortograficzny...
Powrót do góry
Alien Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 17
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zalerzy od miejsca i sytułacji (ale zawsze najlepiej mieć chusteczke hig) Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kid Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 21
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. chcialbym zaproponowac zebyscie skonczyli ta bbitwe slowna bo to jest zalosne i dziecinne biccie piany.
2. powinnliscie zrozumiec tez ze nastolatki w roznym wieku gadaju o roznych rzeczach i czasami komfabuluja i to jest pewny etap zycia tj taki w ktorym jest to powiedzmy pewna koleja rzeczy.
3. Administratora forum proponuje zamknac temat.

_________________
dzieci - galeria twarzy dzieci.
aparaty cyfrowe - forum użytkowników aparatów cyfrowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kid napisał/a:

3. Administratora forum proponuje zamknac temat.


Po co od razu zawracać tym głowę Administratorce ? Smile Równie dobrze może to zrobić moderator tego działu, czyli Aren Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 11:03   

hmmm zobaczcie kiedy był ostatni post, po co żeście odkopywali takie stary tamety? wtedy okazało się że po co zamykać temat? sprawa ucichła a teraz znowu jakiś ,nowy, się pyta... smai wiecie Confused temat był, jest i będzie
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pozostałościami pozsmarować kanapke, dołożyć keczupu .... i
zajadać.

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 20:47   

Twórczy temat,po prostu mnie rozwalił...Nie wiem,kto takie "kwiatki" wymyśla i zakłada,ale może jednak nie chce wiedzieć...
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Troszkę głupi temat...Ale co zrobić?
Nie sadzicie,że masturbutacja to temat osobisty? ja bym nie napisła jak to robię i gdzie...:/

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ajeczka ale właśnie po to jest forum,aby móc się wygadać o wszystkim,większość osób się nie zna więc można pisać o wszystkim a ja nie uważam,aby masturbacja była tematem tabu.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |