| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Czy lubicie swoich nauczycieli??
Autor Wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 21:13   Re: Czy lubicie swoich nauczycieli?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zazulita napisał/a:
Czy luciecie swoich nauczycieli?? Mr. Green Jeśli tak, to którego najbardziej. Ja osobiście lubie panią od informatyki, pana od W-F oraz panią od polskiego. Moją wychowawczynię średnio lubię, ale nie jest najgorsza Wink


hmm...ja lubie babke od polaka choc jest bardzo wymagajaca, ale smieszna Very Happy

Nie nawidze babki od Angielskiego

A z reszta nauczycieli mozna sobie robic co sobie chcesz, i na lekcjach sa luzy, bo nauczyciela nie chce sie z nami walczyc a nam z nauczycielami...cgociaz nie...pan od historii z nami walczy...ale jemu nigdy nic nie wychodzi Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oOdnawiamy temat tak? No to jeśli tak to ja teź napiszęSmile
Najbardziej lubię paną od wf i pania od przyry;) Moim wychowawca jest wfista...Ae średnio go lubię:/

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam swoja sorke od biologii, jest poprostu the best ! Lepszego nauczyciela nie spotkalam w zyciu... Nie zamienila bym jej nawet za...Bruca Willisa xD Nie no tak serio to facetka jest powalajaca, potrafi sie posmiac, pozartowac (czesto i z nas :]) jak normalny czlowiek, a nie jak np baba z chemii (wilk w owczej skorze >D) czy woku, ze siedzi i jakby sie obrazily na caly swiat :/ Lub udaje taka, ze jaka to ona jest dobra a tak naprawde to tylko czeka, zeby ci zeby w szyje wbic xD
Lubie jeszcze sorke od fizyki, straszy ludzi, ale to, zeby sie uczyli, a tak poza tym to jest bardzo fajna i smiszna babka biggrin
A wychowawczyni jest rowna, tylko sie czesto wkurza... Ale jest lepsza (o niebo, a nawet o dwa), niz moj poprzedni wych biggrin

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie lubie chyba zadnych.. szczegolnie kochanej pani od fizyki ktora mamusie chce moja widziec za to ze jej robilam zdjecia kom bez aparatu.. mowie ze nie mam w kom aparatu a ta ze swoja gadka ze mam nie pyskowac, i nie bede jej oklamywac i ze ona to sprawdzi.. glopie babsko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nasza buda sie cieszy!!! Bo wywalaja faceta z Histy... jest zaje***cie!!! Ale to i tak nie ma znaczenia bo mnie w tej budzie nie bedzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 20:03   

Gdyby wywalili babe od histy to by była radocha SmileSmileSmile
Wywalili ją tak jak ona wywala rzeczy uczniów przez okno :/
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle ty sie teraz modl zeby ten nauczyciel nie znalazl innej pracy.. w szkole gdzie np ty kiedys pojdziesz.. bo jezeli ty sie przyczynilas do tego ze go wywalaja to mozesz potem miec lipe niezla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 21:39   

nasty...
ja mialam taka glupia sytuacje..

baba od przyry w podstawowce zostala zwolniona
przyszlam do gimnazjum i okazalo sie ze kto bioli uczy?Ta baba.
Szok byl,no ale..
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 23:11   

Ja swoją babe z fizy najchetnie wrzucilabym do tego czegos czym sie mieli mieso. Jejku ostanio wrzeszczlaa na mnie 5 minut ze nie napisalam jakiegos durnego pierwiastka.. ja nie wiedzialam nawet o co chodzi. NA moja kolezanke wrzeszczala za to ze nie umiala wzroru zrobic... nawte takiego nie mielismy ale to szczegol. potem nam 10 minut go tlumaczyla i sie szczepila ze go nie mielismy... ale walczyla do konca i chciala dopiac swego ze ma racje. Po pierwsze to sklerotyczka ale zapomina tylko o dobrych rzeczach. Druga baba ktora bym zarznela to babka od reli. Powinna swiecic przykladem ale nie moge tego powiedziec o niej... nasza lekcja religii wyglada tak:
wasi rodzice was nie wychowuja, a ja mam wychowywac? potem zbiera zeszyty wpisuje zaproszenia dla rodzicow... ale zaden nie przychodzi Razz potem jeszcze wyzwie rodzicow ... albo grozi nam ze powie im o nas tyle ze sie naucza jak nas wychowywac.
Wogle nie wiem co to za rela jak ona jakies egzorcyzmy odmawia... eh no zalamac sie mozna.
A i jeszcze od muzy. Babka wyzywa nas od gnojow, smierdzacych gnojow, cymbalow, smiedzieli, niedorozwinietych itd.itp. nasza wycha nawet juz gadala o tym z dyrektorem Razz
A w skzole muzycznej to juz wole nie mowic... wiedzma od ksztalcenia sluchu chyba mnie niedlugo zabije... a od pianina jest walnieta, postawi sobie lusterko i robi do niego rozne miny... o maj got.
A co do dobrych nauczycielek i milych to naprawde sa wyjatki Smile
pani od bioli swietna zasze zartuje, umie porozumiec sie z mlodzieza, pani od anglika tez fajna, milai wogle, pani od gegry tez super, no i jeszcze wychowawczyni od polaka no i to moze na tyle..Smile a i od chemi taka smieszna, i od wfu.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie moje kolezanki tak mialy.. i to wlasnie rodzice 1 z nich sie glownie przyczynili do zwolnienia i zaczeli sprawe.. no i kumpela teraz z glupiej sztuki ma caly czas 2 bo wszystko sie czepia :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 22:50   

Ha,a siora mojej kumpeli chodzi do liceum,gdzie uczniowie nie maja praw.Tylko obowiązki.Impossible,but possible.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja wychowawczyni nam ciagle powtarza "praw to wy macie pelno ale obowizakow to zadnych jak tak dalej bedzie to sie za rok znowu spotkamy.. ty masz sie uczyc a nie sie z pania x klucic o to do czego masz prawo" .. i tego typu gadki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 14:05   Re: Czy lubicie swoich nauczycieli??

zazulita napisał/a:
Czy luciecie swoich nauczycieli??

Nienawidzę. :[
Jebuty z nich.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To może ja opisze moje nauczycielki...Pierwszą w koljeności,której bym coś zrobiła jest geografica Neutral Ona jest walnięta...Drze sie o byle co, co cwile pytanka,kartkóweczki...Wczoraj mieliśmy kartkowke...na zebraniu powiedziala mamie jednego ze slabszych uczniow ze bedzie kartkowka i zeby sie przygotowal...Ale on oczywiscie nam nie powiedzial:| I nikt sie nie nauczyl...Przeczytalam pare zdan przed lekcja i akurat takie były pytania <LOL> a najlpeszpe jest to...ona wchodzi,siada, chwila ciszy...." a co by bylo jakbym teraz kartkowke zrobila?" wszyscy NIEEEEEEe a ona "wyciągamy karteczki..." Neutral Albo jak ktos gada to od razu jest "MILCZEĆ!"...a rygor wprowadza jak za II wojny światowej Neutral ...Nie lubie tez chemicy...ona tydzień w tydzień sie na nas drze Neutral ...Wejdzie, rzuci kluczami na stol, wydrze sie, spyta kogos, wydrze sie, wstawi pale, spyta nastepnego,wydrze sie, spyta trzeci raz,wydrze sie, "wytlumaczy", wydrze sie, zada 10 zadan do domu i powie jak to bardzo nas kocha i ze to jej 7 lekcjai bla bla....ona jest zdenerwowana i nie zdazyla nawet na przerwie nic zjesc a my mamy cala przerwe dla siebie(jasne) bla bla bla...Ostatnio pytala jedną dziewczynę i sie pyta jaka liczbe atomowa ma cynk...Ona,ze 30...A ta jak sie wydarła Neutral "Nie 30!! Pewnie,ze nie trzydziesci bo tzrydziescipiec!!!!!!!" <podchodzi do ukladu okresowego> aaa...przepraszam, 30...zrozumcie to moja 7 lekcja bla bla bla..." Neutral A wfistka to juz w ogole...Zawsze jak robimy jakies cwiczenia to oczywiscie "inne klasy maja o wiele lepsze czasy!! Wstydzcie sie!!"...Mielismy przewroty w przod i wtyl i poszla moja kolezanka,ktora zawsze sie smieje...I mowi "tylko prosze o nie smianie sie"...wszyscy tak- :> ...Kolezanka zrobiła...źle,bez oceny...Od razu facetka na nia z ryjem ze powiedziala "tylko prosze nie smiejscie sie", ze jak chce to moze iscdo szkoly dla klownow ble ble ble...Rolling Eyes Ostatnio robilismy przewroty to chyba tylko 4 osoby na 14 dostaly oceny (bo pozostale dziesiec "nie dostaloby nawet troji") Neutral A potem stanie na rekach i na glowie to juz w ogole...A co ona nam ocenia...Jakies "pseudo-pajacyki", brzuszki na czas...(z czego srednia ocen to 2,3...) i zawsze to MY jestesmy najgorsze ze wszystkich klas...To sa w sumie trzy nauczycielki,których najbardziej nie lubię,reszta ujdzie...najlepsza jest od matmy, pofarbowana na czerwono, tapeta z 3 tony wazy i zawsze ma krotkie spodniczki i kozaki na 3/4 nogi Neutral ona jest fatalna...wszyscy sie z niej nabijaja...kiedys wziela mnie do tablicy, meczylam sie,meczylam az w koncu powiedzialam,ze tego nie umiem zrobic i usiadlam w lawce...i to byl blad...od tamtej pory mi wypomina "jak bardzo sie zmienilam i czy jeszcze sie buntuje" Rolling Eyes Neutral ....Historyczka(histeryczka) uczy tez nas wosu jest w sumie fajna, ale strasznie wymagajaca...jak ma sie u niej 3 na polrocze/koniec roku to sie wymiata Razz A polonistka...-__- ...Brak slow...Jest tak wymagajaca jak nie wiem...Dała mi 2- z pracy klasowej a potem 2 z charakterystyki(tej charakterystyki do tej pory nie widzialam a wydawalo mi sie,ze chociaz na 4 napisalam = =)...Ale ogolnie jest ok...Fizyczka...OMG Razz Zwalowa jest...Juz wam opisywalam chyba wczesniej...Ale tez duzo osob ma u niej paly...Oceny mojej koleżanki: 1,1,1,2...Ostatnio ze sprawdzianu chyba piec pal bylo...Jak tlumaczy jakis wzor na tablicy to nikt nic z tego nie rozumie a potem sie drze,ze nie umiemy...ja mam u niej 4, ale strasznie duzo ucze sie w domu...w poniedzialek mamy sprawdzian caloroczny, oł je Neutral...A teraz religia...nikt facetki nie slucha kompletnie Razz Ja jej wspolczuje strasznie...chlopacy sie dra, chodza sobie po klasie a potem wszystko jest na nia...fakt powiedziala kiedys,że "chyba nas szatan opętał" (Razz) ale to ze zdenerwowania a potem moja klasa kablowala wychowawczyni,ze mowila, ze jestesmy dziecmi szatana itp. Neutral Mojej kolezance zabronila w zeszycie rysowac aniolki i kazala zeszyt przepisywac. Razz A i tak ciagle rysuje te aniolki Twisted Evil ... I kiedys do jednego chlopaka powiedziala,ze chyba jego rodzice do kosciola nie chodza skoro on sie tak na lekcji zachowuje...a ten od razu,ze ona powiedziala, ze jego rodzice sa swiadkami jehwy...Rolling Eyes Wspolczuje babce...Na zebramniu wszyscy rodzice (prawie wszyscy) podpisali sie pod petycja zebysmy mieliz kims innym katecheze Rolling Eyes Facia od angola jest nawet fajna...Nawet bardzo...Dobrze uczy, wszystko rozumiem. Kiedys jej nie lubialm,ale teraz jest ok. Babka od muzyki...ok. ale lekcje nudne Razz Przynajmniej nie musimy spiewac solo...Babka od biologii jest nasza wychowawczynia...Jako nauczycielka nawet fajna jest ale jako wychowawczyni tragiczna...Zorganizowala nam wycieczke 2dniowa z klasa, ktorej nienawidzimy...i sie dziwi,ze nikt nie chce na nia jechac. No i ostatnia-babka od plastyki:P fajna jest, latwo o szostke. i tyle Razz .
"tyckie" sie rozpisalam... ogolnie nauczyciele...tandetni Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Małgośka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 20
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale dawno mnie nie było...

Najfajniejsza jest gościówa od polskiego. Ona jest po prostu Thum Nie wiem, za bardzo na czym to polega. Po prostu ją lubię, ma coś takiego w sobie. I jeżeli za czymś będę tęsknić w tej szkole to właśnie za nią Kwiat

_________________
Mój numer GG - 5841291
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5841291
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |