| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Mundurki :-)
Autor Wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym chciała, żeby u nas w szkole były mundurki. Wszyscy chodziliby ubrani tak samo i nie było by komentarzy typu, że ktoś przyszedł do szkoły w beznadziejnym ubraniu.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Pecia
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 18:11   HAhaaha

Była u mnie w szkole delagacja uczniuw zFrancji i ubrani byli w mundurki wszyscy byli rozbawieni ich widokiem wiec jeden dziewczyna chciala sie umowc z goscie (oni byli z polskiej szkoly w Paryżu) i powiedzial jej po polsku ze to bardzo nestosowne w tym wieku takie lizusy i mieli normalnie lekcje z uczniami z Polski i byli wszystkiego tak nauczeni ze kujony klasowe byly załamane
Powrót do góry
Helyna
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 18:31   

HHEHEH i "KTOŚ"dała d*** i sie cieszy
zeby dać nie trzreba super mini!!!!
a wracajac do tematu to u mnie wbudzie( liceum w W-awie) trzeba nosić mundurki sa identyczne i jest ok.dziewczyny spodnice do kolanka lub długie, bluzka z krawatem i w zimie garniturek, a u chłopow spodnie w kantke, koszule z krawatem i w zimie garnitur =)
jest spoko (moderator. Helyna nie odnawiaj starych postów!)
Powrót do góry
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mundurki są do bani każdy wygląda tak samo i to jest właśnie zrąbane

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciala miec mundurek, ale tylko na 1 rok szkolny, bo pozniej to by bylo nudne i do bani Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
ja bym chciała, żeby u nas w szkole były mundurki. Wszyscy chodziliby ubrani tak samo i nie było by komentarzy typu, że ktoś przyszedł do szkoły w beznadziejnym ubraniu.


Jesli Ty się przejmujesz takimi komentarzami takich osób, to współczuję...

BTW smutne, iż młodzi Polacy tak podchodzą do takich tematów...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja niechcialabym miec mundurkow pewnie wygladalabym beznadziejnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TAK, W KOŃCU TO JEST NAJWAŻNIEJSZE - JAK SIĘ WYGLĄDA...

<moralizator mode : off ;P>

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wbrew durnemu gadaniu o waznosci inteligencji i tak kazdy najpierw patrzy na wyglad osoby, bo charakteru nie ma nikt wypisanego na czole.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ppark Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 132
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA napisał/a:
wbrew durnemu gadaniu o waznosci inteligencji i tak kazdy najpierw patrzy na wyglad osoby, bo charakteru nie ma nikt wypisanego na czole.


Nie każdy. I faktycznie, by poznać czyjąś osobowość i intelekt trzeba się nieco wysilić.
Ja kieruję się w tym względzie zdrową zasadą, że opinia ludzi którzy chcieliby mnie oceniać po wyglądzie i tak mnie nie obchodzi, jako bezwartościowa i nic nie znacząca.

_________________
I ze zgrozą pojąłem, że zazdrościć zdolnym
Temu, co w otchłań biegnie z skwapliwością wściekłą,
I, własną krwią pijany, po życiu mozolnym
Na śmierć przeniósłbym mękę, a nad nicość piekło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2020949
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oh, droga Amazonko Smile...

Widać, iż masz nieco... niepoprawne zdanie Smile. Owszem, wygląd pozwala poznać więcej osób... ale ja doszłem niedawno do pewnego paradoksu Smile. Czyż nie lepiej zniechęcać do siebie ludzi właśnie ubiorem? Przecież wtedy zaoszczędzimy nieco czasu - czasu, który normalnie spędzilibyśmy na testowaniu takowych osób...

Ja miast mam zdanie podobne do Pparka... i zapewniam Cię, iż jest pewien plus w złym wyglądzie... ten plus już w, dość niskim stopniu, opisałem...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem osoba, ktora lubi poznawac nowych ludzi, wiec jednak wole lepiej wygladac i dla mnie to nie jest strata czasu, tylko wlasnie "cos fajnego". Przynajmniej spedzam wiecej czasu ze znajomymi, niz we wlasnym pokoju przed kompem. No chyba, ze ktos ma inne upodobania niz ja, to wtedy wyglad dla takiej osoby nie jest zbyt wazny.

Nie mowie tez, ze wyglad jest najwazniejszy, tylko po prosty na pierwszy rzut oka i tak kazdego oceniamy przez to, jak wyglada.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał mundurki na jakieś 3miesiące zobaczyć jak to jest może fajnie może głupio nie wiem nigdy nie milam z tem styczności .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA napisał/a:
ja jestem osoba, ktora lubi poznawac nowych ludzi, wiec jednak wole lepiej wygladac i dla mnie to nie jest strata czasu, tylko wlasnie "cos fajnego". Przynajmniej spedzam wiecej czasu ze znajomymi, niz we wlasnym pokoju przed kompem. No chyba, ze ktos ma inne upodobania niz ja, to wtedy wyglad dla takiej osoby nie jest zbyt wazny.

Nie mowie tez, ze wyglad jest najwazniejszy, tylko po prosty na pierwszy rzut oka i tak kazdego oceniamy przez to, jak wyglada.


Gwiazdko betlejemska... nie chodzi o to, że nie powinnaś poznawać ludzi... ale chodzi o to, jakich ludzi poznajesz... nie liczy się ilość, tylko jakość. Zapamiętaj sobie me słowa Smile.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 23:30   

Ja się zgadzam z elfka tez podobaja mi sie mundurki w Japoni np. w komiksach z mangą sa swietne:) nawet chciałabym niektore sa fajne i tak hmm... słodko sie w nich wyglada i tak jak kazdy mwoi nie byloby problemu ze ktos sie beznadziejnnie ubierze, a te laski w koncu przestalyby pokazywac swoje obslizgle tylki ble......
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |