| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Czy popieracie homoseksualizm?
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 00:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez nie widze podobienstwa.. ci jak sie kochaja niech sie kochaja to nie jest chyba karalne ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 00:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Koty bawia sie swoimi ofiarami po zabiciu, czy w takim razie nalezy uwolnic wszystkich mordercow i pozwolic im na zabawe? :>


A czy koty morduja sie wzajemnie?

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 09:05   

nie jest karalne dopóki nie ejst czynione publicznie
dopre pytanie pułk
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tsej jak to nie jest czynione publicznie? moze i zadko ale czasem mozna gdzies spotkac taka pare a ze nie moga np dostac slubu to inna sprawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 10:11   

Pulkownik Nikt napisał/a:
Cytat:

Koty bawia sie swoimi ofiarami po zabiciu, czy w takim razie nalezy uwolnic wszystkich mordercow i pozwolic im na zabawe? :>


A czy koty morduja sie wzajemnie?

Nie, ale inne zwierzeta czasem tak ;o.
Chociaz nie znam zbyt wielu przykladow i nie wiem, czy wszystkie robia to tylko w wypadku glodu, jednak przypuszczam, ze jest inaczej. Np matki mordujace swoje mlode.. ;]
Nie czepiajcie tak sie tego przykladu, temat jest o czyms innym ;o
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 10:12   

nasty_girl napisał/a:
tsej jak to nie jest czynione publicznie? moze i zadko ale czasem mozna gdzies spotkac taka pare a ze nie moga np dostac slubu to inna sprawa

Eh mnie przeszkadza gdy widze takie zboczenie na ulicy. (tzn jak bym widzial, bo na szczescie nie mialem okazji) Chciala bys ogladac jakiegos pana kopulujacego z zebra na chodniku? ehehe ;]
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 10:46   

więc po cóź ten twój przykład...?
to wstyd ze nie jest karane chociazby przez lincz
ślub to sprawa kościoła...ale cywilny tez musi byc zakazany chociazby ze wzgledu na patologie takiego związku
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 10:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ale to juz by byla zoofila a nie homoseksualizm.. i nie mowie tu u seksie publicznym.. ale jescze robia sobie to w domu to co ci przeszkadza jakies sa plci ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:05   

nasty_girl napisał/a:
nie ale to juz by byla zoofila a nie homoseksualizm.. i nie mowie tu u seksie publicznym.. ale jescze robia sobie to w domu to co ci przeszkadza jakies sa plci ?

2 razy zle mnie zrozumialas.
Po 1 - tak, to byla by zoofilia, czyli zboczenie, takie, jak homoseksualnizm.
Po 2 - Traktuj ten przyklad troche jak przenosnie, wiadomo przeciez, ze geje nie dymaja sie po chodnikach. Chodzi mi o to, ze jednak zoofilii sie zupelnie nie toleruje, a homoseksualizm ma pewne spoleczne przyzwolenie.
Po 3 - Mowilem juz, ze niech robia w domu co chca, to nie nasza sprawa, jednak nie znaczy to, ze sa calkiem normalni ;].
Tsej - bo lubie je prezentowac ;] Po za tym rowniez wziales go zbyt doslownie ;o ale skoczmy juz o tym przykladzie ;]...
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze jest to troche dziwne, jednak jak widze jakies 2 panny albo facetow nie wzbudza to mojego wielkiego oburzenia... ich sprawa.. a zoofilia.. bez komentarza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zdaje mi sie ze ten temat juz zamknięt, nie?

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:57   

ów przykład zrozumiałem ale uznałem ze jest on nieadekfatny...moze i celny ale nietrafny a tym bardzije niefortunny
akceptacja społeczenstwa wiąże sie z napływem kultury zachodniej no i południowej z grecji babilonii teraz to nawet holandia a w stanach to nawet biskup wychodzi za mąż ...
zważmy na fakt...by nie patrzec na innych...to po cholere kopijemy to co niestosowne zamiast pozytywne...a faktem jest to ze w kulturze słowianskiej nigdy nie brano nawet pod uwage wzmianek o homoseksualizmie, dlaczego jest skażana ta duma?
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
ślub to sprawa kościoła...ale cywilny tez musi byc zakazany chociazby ze wzgledu na patologie takiego związku

wumien mi 'patologie takiego zwiazku'. Zadnego 'bo to oczywiste' czy 'no wiesz', tylko argumenty. Jak skonczysz, to podaj argumenty z homoseksualizmem jako choroba, a nie normalna orientacja seksualna [argumenty, a nie 'bo ja tak uwazam, i ksiadz z ambony tak mowil']

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O matko. Nigdy nie podejrzewalam ze ten temat tak dlugo sie utrzyma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 20:01   

patologia.." pani przedszkolanko dlaczego józio ma dwoch tatusiów?"
sorry ale normalna orientacja seksualna to hetero inne sa ...jakby nie patrzec tymi własnie nienormalnymi...a jezeli nawet to jakie sa wtedy nienormalne?
co prawda ja tak uwazam...ale nie powiedziałem nic bez poparcia ani na wiatr...chyba ze nie warto albo to oczywiste...
klechy to ty w to nie mieszaj...oni babraja sie w swoim my w swoim, u nich z reszta to tez popularne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |