| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Liceum a technikum
Autor Wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Nie 30 Paź, 2005 07:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż, Sebo, wierze. ale teraz w technikum jest tak, ze na poczatku w klasie jest 30 osob, a juz po dwoch miesiacach 15 Razz. i zdaje z tego jakies 5. przykre w sumie.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 30 Paź, 2005 10:11   

Shaleniec napisał/a:
cóż, Sebo, wierze. ale teraz w technikum jest tak, ze na poczatku w klasie jest 30 osob, a juz po dwoch miesiacach 15 Razz. i zdaje z tego jakies 5. przykre w sumie.

ogolnie w szkolach srednich tak jest, chyba, ze o wysokim poziomie. U mnie nie zdalo kilkanascie osob : )
Powrót do góry
Aneta65 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 56
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorrki moze glupio spytam-pewnie powiece ze powinnam sie jus orientować-wlasnie to robie.....gadałysmy z dziewczynami w klasie i same nie wiemy jak to jest z liceum.....bo wiemy ze sa profile np. mat-info, mat-fiz, mat-geo, human, bio-chem......ale czy istniej coś takiego jak profil ogólny?? (po dluzszym zastanowieniu stwierdzilysmy ze chyba tak ale pewnosci nie mamy) (ogólny-to znaczy taki w którym nie ma wyszczególnionego nacisku na dane przedmioty tak jak np. mat-info - jest tam nacisk głównie na matematyki i informatyke) Ktoś odpowie mi na to pytanie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne są licea o profilu ogolnym:) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 20:39   

w kazdym LO jest ogolny:)
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 06 Lis, 2005 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stotka w moim teraz niby nie ma, zamiast ogólnego był Wos geografia i informatyka, ale w tym roku było dużo ochotników na biol-chem więc tę klase przerobili na drugi biol-chem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lis, 2005 19:10   

stotka napisał/a:
w kazdym LO jest ogolny:)


u mnie na 9 liceum jest chyba tylko w jednym, maxymalnie dwóch, teraz to przerabiają na profile które są najbardziej oblegane, nikt nie idzie na ogólny bo to nie kierunkowuje na studia
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lis, 2005 19:15   

to widac moj blad... w kazdym razie u mnie w LO'ach sa zawsze ogolne:)
Powrót do góry
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lis, 2005 19:15   

Coz...Profilowane...

Jak to rzekl kuzynek "mniej roboty"
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 07 Lis, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w kazdym sa ogolnie? a wlasnie nie.. takie sa bardzo zadkie, u mnie w miescie tylko w 1 szkole taki profil byl (i to takiej, ze .. no przyjmuja kazdego) no i teraz u mnie jest, a szkol moze i duzo nie jest, ale kilkanascie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 07 Lis, 2005 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie są licea z profilem ogólnym.. mysle, ze to zalezy od szkoly, czy taki profil jest albo tez od tego (jak napisala ona89) ile osob jest chetnych na dany profil.. bo jak kilka zaledwie osob chce na ogolny a 60 na biol-chem to co zrobic? normalne, ze przerobic:P

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
owca Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Paź 2005
Posty: 23
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie tez jest duzo ogolniakow ale jesli ktos jest zdecydowany to moim zdaniem lepiej isc na jakis profil bo wtedy mozna sobie lepiej poradzic przy maturce albo na studiach Razz

_________________
SmileSmile Uśmiechnij się SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lis, 2005 20:46   

na profil to sie idzie jak sie wie co sie mniej wiecej chce robic w przyszlosci... czyli wiadomo ze ktos kto chcialby byc ksiegowym nie pojdzie na humana;) przyklad, srednio trafiony.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli ktos jest naprawde zdecydowany, co chce w zyciu robic, w wieku 16 lat, to albo nalezy do tej niewielkiej grupy 'rozsadnej i dojrzalej mlodziezy', ktora wie, ze chce isc na medycyne/prawo/whatever, juz wtedy, albo mu sie tak tylko wydaje. To trudny wybor, ale jesli wie sie czego chce, to radze naprawde wybrac profil z rozszerzonymi przedmiotami, ktore wykorzysta sie na studiach juz od pierwszej klasy, bo to napewno zaprocentuje, jesli zas nie, to starac sie nie wmawiac sobie tego, tylko wybrac ogolny, ewentualnie pozniej sie jakos ustosunkowac, gdy juz sie podejmie ostateczna decyzje [mozna stracic 3 lata wybierajac profil humanistyczny ze wzgledu na, ze lubi sie polski i historie, a potem np zmieni sie zdanie i stwierdzi, ze lepszym jest sie jednak ze scislych przedmiotow]. Osobiscie chodze do jednego z najlepszych [o ile nie najlepszego...rankingi w tym roku to zweryfikuja, a slyszalem juz glosy posrod nauczycieli i uczniw, nie tylko mojej szkoly] liceów we Wroclawiu, ktore jest OGÓLNE. Wszystkei klasy są ogólne, dopiero za rok wybiorę sobie fakultety z przedmiotów, które będę zdawał na maturze. Jednak radzę wszystkim tym, którzy już zdecydowali, nie tracić czasu na zastanowienie i wybieranie szkół/klas z profilami [nie mylić z liceami profilowanymi]
tyle mojego, ogolnie rzecz biorac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi narazie odpowiada moj profil ogolny.. narazie, bo jak mi dojda nastepne jezyki, to bede siedziala calymi dniami i kula 4 jezyki i nic pozatym chyba..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |