| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
1 września - Nowy rok szkolny
Autor Wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 00:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nie mam pojęcia jakie osoby będe miał na roku, jakich profesorów itd. kompletnie nic nie wiem

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 00:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja wiem tyle ze z polskiego mam takiego nauczyciela ze moge sie juz zaczac zalamywac, a z chemi mam fajnego nauczyciela, mam nadzieje ze nie bedzie na bierzaco informowal mojej mamy o moich gorszych ocenach, i nie bedzie powodow zebym musiala sie z nim wyklucac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 00:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sebo- a co i gdzie studiujesz jesli mozna wiedziec?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 00:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dopiero zaczynam;) w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu kierunek Oraganizacja i zarządzanie w biznesie

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do nauczycieli to u mnie zmiany beda, kilku odeszlo (ciekawe czemu...), nowy wychowawca, nowa od matmy, biologii i chemia z dyrka

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wakacje nawet git. koncowka najlepsza. licznik wskazuje 900km, w dwa miesiace. moze dojade do tysiaca prezz najblizsze 3 dni. postanowienia? jak najlepsza srednia w lo. 4.5 mnie satysfakcjonuje w pełni. wiec mysle ze 4.2/4.5 byloby super.

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
To były najgorsze wakacje mojego życia. I chyba tyle.


nic dodac nic ujac

p.s. ja juz sie nie moge doczeac, kiedy wreszcie pojde do body ;]

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 14:53   

Hem no... wakacje były takie sobie, ale zdecydowanie za szybko się skończyły. :/
Postanowienia? Napisać dobrze egzamin i dostać się do jakiejś szkoły ;] No i hamować się z zachowaniem = ="
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe co do postanowień to nie wiem zobacze jak będą wyglądać moje wykłady i jak trudne będe miał przedmioty;)

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 21:03   Buuuuue!!! Szkoła!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Szkoła? Wakacje? Moze zacznijmy od wakacji. Byly do dvpy. Zimno ciagle i jeszcze nikt nie przyjezdzal. jakos szybko minly i w ogole.
szkoła Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green <wymuszony uśmiech> to wszystko jest wymuszone!! te buzko ocz. Jak widzicie, jestem zielona na twarzy bo sam wyraz ,, szkola" przyprawia mnie o mdlosci. planuje jak najszybsze opuszczenie jej i jak najczestrze wagary, choc wiem ze i tak to sie nie uda.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja chce juz zeby byl koniec tego liceum..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
ja chce juz zeby byl koniec tego liceum..

A kto nie chce.... ja jeszcze mam 2lata podstawowki(lacznie z tyn) , 3 lata gimnazjum i 3 liceum, potem jeszcze studia itp.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 20:22   

Przez pierwsze dni będzie spoko i w ogóle. Ale niestety, to będzie trwać AŻ do 30 czerwca (!!!) . Jeszcze dochodzi tyle nowych przedmiotów. Zakładam teraz sobie, że się nie będę wyrabiać.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 20:33   

Kosta napisał/a:
Przez pierwsze dni będzie spoko i w ogóle. Ale niestety, to będzie trwać AŻ do 30 czerwca (!!!) . Jeszcze dochodzi tyle nowych przedmiotów. Zakładam teraz sobie, że się nie będę wyrabiać.

Pozdrawiam.

Pierwsze dni spoko... zaczekaj aż pójdziesz do liceum, to się zacznie hardkor ;P Jeśli wierzyć facetowi z biologii, to na 1-2 lekcji mamy sprawdzian ;P
W innej szkole w moim mieście znów w poniedziałek mają z angola, z całego zeszłego roku.
Za to u nas klasy pierwsze liceum do czasu otrzęsin (czyli mniej więcej koniec września) nie mogą dostać żadnej pały :] Taki okres bezpieczeństwa. U mnie już pół klasy chce się do końca września przepisać do pierwszej klasy ;P
Co do 30 czerwca... ogólnonarodowy bojkot szkół? Twisted Evil
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 01 Wrz, 2005 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jak narazie ksiazek nie mam, jutro nie musimy zeszytow brac.. w poniedzialek mamy uroczyste rozpoczecie roku.. wiec narazie moze byc.. teraz przez najblizsze dni dopiero nauczyciele chca zobaczyc z jakich ksiazek sie uczylismy, ile sie nauczylismy i wybiora jakie dla nas ksiazki zamowic.. a co po poniedzialku bedzie to nie wiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |