| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Konklawe
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 20:59   

ajeczka11 napisał/a:
Josheb Racinger
A dak dokładniej Joseph Ratzinger Wink
ajeczka11 napisał/a:
Ma on 73 lata
Ma 78 lat Wink
Naniosłam poprostu drobne poprawki Mr. Green

A co do tematu to chciałabym żeby własnie Joseph Ratzinger został papieżem albo murzynek Francis Arinze z Nigerii Smile Nie przeszkadza mi to że ktoś jest z jakiegoś tam kraju czy ma inny kolor skóry (nawet taki Colors), ważne by zjednoczył ludzi Smile
Przejdź na dół
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:27   

nie wiem, nie mam ochoty, ten niemiec brał udział w działaniach hitlerowskich no coż wojna wojną zmuszenie kogoś zmuszeniem ale wątpliwości mam

pozatym temat ten dowodzi że konklawe to taka sama nowość jak śmierć papieża, znowu sprawa będzie roztrząsana naście razy oczywiście bez głębszego powodu, jeszcze powinny być zaklady, i tak to już jest straszne bo robi sie takie samo halo jak z papieżem
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:



frigg napisał/a:
tego ze nie nalezy wybaczac...


e? Razz

a pozatym moze ja mam to we krwi,moze nie,ale mam prawo sie czegos bac,nielubiec,nienawidzic,kochac ...


gabra jak ty ironi nie umiesz zrozumiec to jak masz rozumiec nauki JPII?? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
czemu nie czarny? wierzycie w jakies bzdury? jak narazie zadna przepowiednia nostradamusa sie nie spelnila.. pozatym to papiez.. nie wazne jakiej jest narodowosci, wazne jakim jest czlowiekiem!


Mi tylko chodziło oto że fajnie by było mieć czarnego papieża tak dla odmiany xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ze hitler byl niemcem nie znaczy ze kazdy niemiec jest jak hitler..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
to ze hitler byl niemcem nie znaczy ze kazdy niemiec jest jak hitler..


Wiesz ja bym nie był taki pewny... xDD
Można by o tym podyskutować Twisted Evil
Miałem dość dużo styczności z niemcami i zawsze jakoś podejrzanie sie zachowywali xDD Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
(...)jeszcze powinny być zaklady(...)

Są. W Wielkiej Brytanii bodajże. Jakieś zakłady bukmacherskie zorganizowały. Ciekawe czy w Polsce gdzieś można się o to zakładać. Spróbowałbym Laughing

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:50   

A mi sie wydaje, ze dla wszystkich to bedzie znowu zaskoczenie jak było z Karolem Wojtyłą, Janem Pawłem II ... przeciez nikt nie podejzewał ze zostanie Papieżem, a został i to wielkim.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi a ja jak bylam 2 tyg w niemczech jakos bylam zdziwiona zyczliwoscia paru osob.. schematy nie zawsze okazuja sie prawdziwe.. tak samo jak by o tobie mowiono ze polak to od razu pijak, zlodziej itd.. bo tak mowia podobno w innych krajach o polakach..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
codi a ja jak bylam 2 tyg w niemczech jakos bylam zdziwiona zyczliwoscia paru osob.. schematy nie zawsze okazuja sie prawdziwe.. tak samo jak by o tobie mowiono ze polak to od razu pijak, zlodziej itd.. bo tak mowia podobno w innych krajach o polakach..



Właśnie dlatego nie lubie niemców xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee dlaczego?
dlatego że:
nasty napisał/a:
bylam zdziwiona zyczliwoscia paru osob.. schematy nie zawsze okazuja sie prawdziwe
??
chlopcze
owo zdanie nie miało sensu
albo nie lubisz niemców za to iż schematy nie zawsze są prawdziwe
co by mnie rozczłonkowało normalnie

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
eee dlaczego?
dlatego że:
nasty napisał/a:
bylam zdziwiona zyczliwoscia paru osob.. schematy nie zawsze okazuja sie prawdziwe
??
chlopcze
owo zdanie nie miało sensu
albo nie lubisz niemców za to iż schematy nie zawsze są prawdziwe
co by mnie rozczłonkowało normalnie


Po prostu dużo bywałem z niemcami i oni zbyt mili nie byli...
Więc mam pewien uraz do nich dlatego ich nie lubie dziewczynko xDD

Trzeba się rozluźnić xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niekotrzy sa tacy, niektorzy sa inni.. i po co oceniac caly narod? no ale jak uwazasz.. mi to obojetne kto bedzie papiezem i tak..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 09:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
niekotrzy sa tacy, niektorzy sa inni.. i po co oceniac caly narod? no ale jak uwazasz.. mi to obojetne kto bedzie papiezem i tak..

a mi nie obojętne!!Osoba która zastapiłaby JPII musiałaby być przynajmniej w połowie podobna do Niego!!A co do nowego papierza jeszcze:cały czas mam nadzieję że któryś z kandydatów pokona procentami niemca:D I nie będzie to włoch. Dajmy szansę też innym narodom:)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 09:51   

Mi to osobiście wisi, kto zostanie papieżem. Może być to Niemiec, Murzyn, Rosjanin czy Marsjanin (ost. lekcja religii była poprostu boska - -" wg. mojej klasy najlepszym papieżem byłby ByrluBurlu z Msarsa :\)... Tak jak uczył nas JPII, tolerować każdego, bez względu na wygląd, rasę, kolor skóry... Więc każdego będę szanować tak samo... Chociaż konklawe nie oglądam, nawet nie wiem co się dzieje (tzn. czy jakieś postępy czy nic)...
A to, ze ma 78(73?) lata, to ma dluzszy staz koscielny...
Nie wiem, co macie do Niemcow... teraz coraz mniej zyje ludzi bioracych udzial w wojnie, a ich rodziny nie mialy przeciez wplywu na decyzje... Eh no nic, nie lubie takich przekonan ze "niemiec zły", "murzyn zły" itd. a jesli tak myslimy, to trudno sie dziwic, ze polacy uchodza za pijakow i zlodzieji Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |