| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nauczycielka i ja prosze o pomoc
Autor Wiadomość
karol15
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 21:44   

Daryl a ze tak zapytam ile masz lat ??
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to dzisiaj juz po poniedziałku opowiadaj czy sytuacj się powtórzyła, co powiedziała Ci chigienistka (jeżeli u niej byłes co powienieneś od razu zrobic Exclamation ) czekam na odpowiedź bo napisałabym coś jeszcze ale ei wiem co ze sprawą.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
karol15
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 16:05   

Byłęm dziś u niej tak kazali mi niesttety rodzice kazała mi sie rozebrac do majtek zbadała mnie i powiedzila ze ma chwile wolnego czasu a to byla ostatnia lekcja jej i moja ze moge z nią porozmawiac na tematy dojrzewania itp. Sprobowalem sie wymigac i powiedzialem ze musze sie pouczyc na jutro bo bedziekartkowa z matmy powtorzeniowa i musze sie pouczyc, a ona ze mozemy to zrobic razem, no i jakos glupio mi bylo odmowic. Chciałem chwycic za spodnie zeby sie ubrac a wychowawczyni powiedzila zebym sie nie ubierał bo jak bedziemy rozmawiac o dojrzewaniu to mi na ciele bedzie pokazywac rozne miejsca itp.
Usiedlismy i zaczelismy rozmawiac spoczątku mowila mi jak to przy dojrzewaniu chlopakowi zmienia sie glos jak robi sie szerszy w barkach ( i wtedy wlasnie pokazywala mi to na barkach ). pOtem zaczlea mnie pytac w jakim wieku zaczalem miec zmazy nocne.
Potem zapytała sie kiedy zaczelem miewac pierwsze wytryski odpowiadalem jej na pytania.
Isie zapytała czy ja mamjakiejs pytania tos sie zapytałem jakie sie powinno miec normalne rozmiary jąder ( wydawało mi sie ze mam troche za małe i miękkie, i cały czas teraz zaluje ze zadalem to pytanie ) a ona na to zebym scignal majtki to ona sprawdzi czy ze mna wszystko jest OK,. Powiedzialem ze nie trzeba tak sie tylko zapytalem a ona powiedziala zebym spełniał wymagania nauczyciela bo stawi mi 1 i uwage. No zrobilem to sciagnalem moje boxerki i ona wtedy zaczela dotykac moich jader co w maire chwil przerodzilo sie w zwyczajne pieszczenie !!! Nie wytrzymałem i spuscilem sie na podloge, ona sie na mnie popatrzyła z lekka ironia a ja przez ten czas ise ubralem i wybieglem z placzem z kalsy
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 16:26   

To jest molestowanie! Neutral Najzwyklejsze molestowanie! Zgłoś to rodzicom, koniecznie. Powiedz, ze jesli Ci nie wierzą, to niech sami zobaczą [mogą, np. stać pod klasą, kiedy nauczycielka będzie Cię dotykać, bo jestem pewna, że to się powtórzy] NIE MILCZ! Nie daj robic sobie krzywdy! Sad
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się! To jest zwykłe molestowanie! I szantaż przy okazji-ściągaj majtki bo jak nie to postawię 1 Rolling Eyes NIE MOŻESZ tak po prostu spełniać TAKIE jej polecenia! Tak NIE MOŻE być! Jak najszybciej powiedz o tym rodzicom i pedagogu szkolnemu. Ja już bym wolała dostać tą pałę i szczerze mówiąc mieć tysiąc takich pał i nie zdać,niż ściągać orzy niej majtki(choć jestem dziewczyną) Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej idź do dyrektora i powiedz że pujdziesz z tą sprawą to Mediów !!! zaraz zareagóje !!! powiedz komu możesz nawet KOLEGĄ !!! jeśli rodzice ci nie wieżą pójdź do pedagoga i psychologa szkolnego !!! i sprbój "wyciągnąć" czy ich też molestowała !!!

ale jak mogłeś zdjąć przed nią boxerki ??? żaden chłopak by tak nie zrobił !!! JA UWAŻAM ŻE CHŁOPAK SE JAJA ROBI Exclamation

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aska a niewiesz jak sie boxerki sciaga ? Rolling Eyes . Ja jestem innego zdania niz Ty . Zdaje mi się ze on mowi prawde ...


Ja powiem to co wszyscy przedemną ... Jak najszybciej musisz to powiedziec pedagogowi... rodzicom .... derektorowi ... to jest molestowanie ... ! !
Mam nadzieje ze nie bedziesz musiał mowic derektorowi o mediach ... napewno dyrektor zareaguje w odpowiedni sposob ... Ta nauczycielka powinna siedziec... Kto wie ile ona chlopakow molestowała .. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol15
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 20:32   

ale ja sie wstydze :( potem bedzie ze jestem jakis debil......
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 20:33   

Jeśli nie żartujesz, to kiepsko... nawet bardzo kiepsko Neutral

To molestowanie. Nie powinna Cię badać, to nie należy do jej obowiązków. Nawet jeśli inni Ci mówili, że to u niej zwykła praca. Jeśli tego nie zgłosisz, to będzie coraz gorzej.
Ona jest jakaś chora. Jeśli będzie próbowała kolejnym razem, ODMÓW. Lepiej dostać 1.
Radzę ci - jutro powiedz o tym pedagog. OD RAZU. Nie wstydź się, bo to poważny problem.

Mam nadzieję, że jakoś z tego wybrniesz... Confused koniecznie komuś powiedz Exclamation
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 20:43   

Czy fajna z niej [cenzura]??
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 21:44   

A czy to się liczy? Molestuje go i nie ważne czy jest super-laska, czy okropna, stara baba.
Powrót do góry
karol15
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 21:46   

molestowanie to znaczy gwałcenie ??
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 07:52   

Molestowanie to dotykanie kogo, wbrew jego woli.
Powrót do góry
ToJa (niezalogowana)
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 13:27   Nauczycielka i ja prosze o pomoc

To żałosne, że 15-latek daje się złapać na takie brednie nauczycielki. Jeszcze bardziej żałosne jest to, że Wy słuchacie jego bredni. Poczytajcie sobie jego posty (szczególnie uważnie ten o 2 badaniu). Majaczenia dojrzewającego nastolatka i nic więcej. Ma niezłą zabawę... ludzie trochę rozsądku!
Powrót do góry
karol15
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 15:12   

lol
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |