| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Jehowi..
Autor Wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myslalem ze do kosciola maja przychodzic wierni, nie turysci

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 21:55   

W epoce baroku sztuka sakralna miała przyciągać właśnie wiernych; w średniowieczu z kolei ukazywać ludziom potęgę Boga.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok, a teraz po co? Nie lepiej sprzedac te precjoza i nakarmic glodne dzieci?

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 22:17   

altruista napisał/a:
ok, a teraz po co? Nie lepiej sprzedac te precjoza i nakarmic glodne dzieci?

Nadal na niektórych działają.
Poza tym pomoc charytatywna czasami jest szkodliwa dla tych, którym się pomaga.
Jeszcze jedna sprawa- zamiast dawać pewną kwotę, lepiej tworzyć noclegownie, jadłodajnie, pomagać w szukaniu pracy itp.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dżisaz Santa Maria, wy o tych Jechowcach się rozwodzicie kurde od powstania tego forum. Ludzie to ludize a sekta(religia) to zupełnie co innego, są irytujacy z tym łążeniem po domach ale co ? Nieszkoliwi są dajcie im spokuj. W dzieciństwie (12 lat miałęm) przyjaźniłem praktycznie od niemowlaka się z taką rodzinką wyznania Jehowej, żadnych niesnasek...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jenny Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2005
Posty: 19
PostWysłany: Sro 31 Sie, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz prosto z mostu. Nikt nie ma prawa Cię zmuszać to wyznawania innej wiary. U nas w klasie też jest kilku Świadków Jechowy - są lubiani i prawie nigdy nie rozmawiamy z nimi na tematy ich wiary.

_________________
When you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have
all of me

Evanescence, My Immortal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
belarmin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 26 Sty, 2006 15:29   Szacunek się należy każdemu niezależnie od wyznawanej wiary Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inną sprawą jest jeśli po jednoznacznym dziękuję-NIE ktoś udaje, że nie słyszy i staje się wówczas męczący.
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 27 Sty, 2006 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wówczas znaczy to zę mówi przez niego SZATAN ZŁO I MROK !

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
belarmin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 4
PostWysłany: Pią 27 Sty, 2006 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Wówczas znaczy to zę mówi przez niego SZATAN ZŁO I MROK !

Niekoniecznie. Byłoby to zbyt proste. Najczęściej jest to zwykły brak wychowania (szkodliwe srodowisko) bądź - ktoś najzwyczajniej zapomniał po prostu zażyć środków psychotropowych. Nie pierwszy i nie ostatni.
Rolling Eyes

_________________
Najbardziej niebezpieczne marzenie to przekonanie, że istnieje łatwe szczęście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Sty, 2006 12:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol.. jescze jedno mnie zastanawia, dlaczeg w AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Pią 27 Sty, 2006 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie, czytam to i mnie za przeproszeniem SZLAG TRAFIA ! Po pierwsze-nie Jehowi czy jakos inaczej tylko Swiadkowie Jehowy. Sekta czy religia? Jak najbardziej religia. Czym sie kierujecie, mowiac, ze to sekta ? Tym, ze ksiadz w kosciele powiedzial ? Nastepna sprawa-nawracanie. Powiem tak: jak i wsrod Katolikow sa ludzie szajbnieci tak i wsrod Swiadkow. Ale kurde nie oceniajcie wszystkich miara jednego czy 2 glupich. Ja bym tez mogla skreslic wszystkich Katolikow i gadac na nich tak jak wy na mnie. Uwazacie sie za ludzi tolerancyjnych a wcale tacy nie jestescie. Myslicie, ze daja pieniadze, co ? To dlaczego wszystkie pijaczki nie sa u swiadkow ? Uuuu, dziwne ! o_O Wy na nas nachrzaniacie, tak ? I to jakies bajki, na ktore dowodow nie macie. A jak ja powiem, ze sa ksieza pedofile ? Zaczniecie mnie bluzgac ? Ciekawa jestem, bardzo.

A w to, ze jak mowisz, ze nie chcesz zaczyna cie bluzgac, to sorry, ale nie wierze. Chrzanisz jak nie wiem. Bo jesli tak robi, to Swiadkiem na pewno nie jest.

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
belarmin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 4
PostWysłany: Pią 27 Sty, 2006 21:19   Racja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powinniśmy uczyć się wzajemnego szacunku zwłaszcza w takich miejscach.
Obrażanie innyh do niczego nie prowadzi. Shocked

_________________
Najbardziej niebezpieczne marzenie to przekonanie, że istnieje łatwe szczęście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 28 Sty, 2006 09:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
Ludzie, czytam to i mnie za przeproszeniem SZLAG TRAFIA ! Po pierwsze-nie Jehowi czy jakos inaczej tylko Swiadkowie Jehowy. Sekta czy religia? Jak najbardziej religia. Czym sie kierujecie, mowiac, ze to sekta ? Tym, ze ksiadz w kosciele powiedzial ? Nastepna sprawa-nawracanie. Powiem tak: jak i wsrod Katolikow sa ludzie szajbnieci tak i wsrod Swiadkow. Ale kurde nie oceniajcie wszystkich miara jednego czy 2 glupich. Ja bym tez mogla skreslic wszystkich Katolikow i gadac na nich tak jak wy na mnie. Uwazacie sie za ludzi tolerancyjnych a wcale tacy nie jestescie. Myslicie, ze daja pieniadze, co ? To dlaczego wszystkie pijaczki nie sa u swiadkow ? Uuuu, dziwne ! o_O Wy na nas nachrzaniacie, tak ? I to jakies bajki, na ktore dowodow nie macie. A jak ja powiem, ze sa ksieza pedofile ? Zaczniecie mnie bluzgac ? Ciekawa jestem, bardzo.

A w to, ze jak mowisz, ze nie chcesz zaczyna cie bluzgac, to sorry, ale nie wierze. Chrzanisz jak nie wiem. Bo jesli tak robi, to Swiadkiem na pewno nie jest.


Te kochaniutka, to że świadkowie jehowy są sektą niepodlega dyskusji. Niesą uznawani w żadnym spisie religi i wyznań więc niemasz się co pieklić. To ze są księża pedofile też jest jasne, to że są kaznodzieje kanibale i zakonnice sprzedajne też się zdaża... Widzisz to jest świat a my tylko ludźmi.. Tolerancja... przereklamowane słowo..

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sob 28 Sty, 2006 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co xD Smieszny jestes. Ale niech ci bedzie, jak sobie tak do glowki wbiles, to ci i tak nic tego nie wybije.

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 29 Sty, 2006 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięuje za bardzo rozbudowany i wnoszący coś do rozmowy komentarz Smile... Wole być śmiesznym niż żałosnym...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |