| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
ŻAŁOBA
Autor Wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o takich użytkowników jak potwora to z dziką radością będę łamać nie tylko podstawowe prawa konstytucji, ale wszystkie inne też.
Tępiliśmy tu chamstwo, wulgarne zachowanie i brak szacunku dla innych i tak będzie nadal.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 00:14   

Nie mowie przeciez nic o Niej. To takie kobiece - przekrecac wszystko ;].
imo wyrazanie swego zdania o tej sytuacji przezemnie nie jest chamstwem. Juz predzej nazwal bym w ten sposob wtracanie sie w moje wlasne przekonania, oraz jakies smieszne grozby ;o.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 08:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa napisał/a:
Tępiliśmy tu chamstwo, wulgarne zachowanie i brak szacunku dla innych i tak będzie nadal.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6707 napisał/a:
chamstwo n III, Ms. ~wie, blm
1. obelż. «ogół cech właściwych chamowi; zachowanie charakterystyczne dla chama; ordynarność, grubiaństwo, nieokrzesanie»

2. daw. «pogardliwie o ludzie, o chłopach»

coz, zgodnie z definicja slowa 'chamstwo', ordynarnie, grubiansko i nieokrzesanie zachowujesz sie wlasnie Ty, droga ToJa, wydajac samosady, ignorujac konstytucyjne prawo wolnosci slowa, rzucajac, na szczescie lzejszymi, inwektywami, czego u innych nie zaobserwowalem, a przynajmniej nie w takim natezeniu jak u Ciebie.

Zeby nie byc goloslownym:
Cytat:
Słowo daję, że jak ktoś jeszcze odważy się pisać takie posty, to posypią się głowy. W tym wypadku nie ma wolności słowa! To nie jest temat do głupich dyskusji. Komuś nie pasuje, to niech się nie odzywa.

Cytat:
nawet kibole potrafili pogodzić się

Cytat:
Gówniarstwo[...]

Cytat:
Twoje wypociny

Cytat:
jeśli w porę nie "skasuję" takich ludzi jak np. potwora

Cytat:
z dziką radością będę łamać nie tylko podstawowe prawa konstytucji, ale wszystkie inne też
.

pozdrawiam
okrutnie rozbawiony
altruista

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 10:04   

O, jak milo, ze nie tylko ja to zauwazylem ;].
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Nie mowie przeciez nic o Niej. To takie kobiece - przekrecac wszystko ;].
imo wyrazanie swego zdania o tej sytuacji przezemnie nie jest chamstwem. Juz predzej nazwal bym w ten sposob wtracanie sie w moje wlasne przekonania, oraz jakies smieszne grozby ;o.

Chamstwo zostało wyplenione. Tępiliśmy to czas przeszły.
To nie były groźby - to obietnica. I nadal to podtrzymuję. Jedna skarga użytkowników i "polecą głowy."

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Altruisto czy stopowanie takich ludzi jak potwora to Twoim zdaniem łamanie praw? To forum powstało z myślą o dzieciach. Owszem są tu i starsze osoby. Trafiając na to forum wiedziały, że wielu użytkowników to osoby bardzo młode. Zostając tu powinny mieć to na uwadze. Te dzieci były tu dużo dłużej.
A co chamstwa. Potwora jest w sieci. Jeśli ją zbanuję (a zrobię to, jeśli nadal będzie się tak zachowywała) zablokuję też dostęp do forum dla Ant0na, wierzby i jej brata i dla każdego, kto jest w tej samej sieci. Jak można to nazwać? Dla mnie to chamstwo, egoizm i powstrzymam się od innych określeń...

Kibic to kibic a kibol to człowiek, który jest przeciwieństwem prawdziwych kibiców. To bardzo delikatne określenie na takich ludzi.
Gówniarstwo Cię razi? A jak nazwać jak nie gówniarzami ludzi, którzy zapychają pocztę bzdurnymi łańcuszkami? Wysyłają tony tych śmieci i nie zastanawiają się, że setki takich jak oni również to robią.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 14:37   

Ant0n napisał/a:
Himitsu - jakas wpadka zawsze sie wydarzy, ale ja mialem pozytywne informacje na temat tej mszy.

No na temat samej mszy też miałem pozytywne informacje, bo burda ponoć przed mszą się wydarzyła :].
Zaś "wpadka" to chyba zbyt małe słowo, w końcu idea mszy (że się tak wyrażę, aczkolwiek nie wiem czy odpowiednio) była nie byle jaka. Choć raz mogli się opanować.

A jakby kto chciał, to na stronie klubu są króciutkie filmiki z mszy. Na jednym widać zapalone race naokoło stadionu... na żywo musiało to świetnie wyglądać. Aż żałuję, że mnie tam nie było.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 15:49   

Sorry, ale czemu nie piszesz na temat?
Pisalem, jakie mam zdanie na temat sytuacji z papiezem.
Pogrozilas mi, co uwazam za niezbyt dobre zachowanie, gdyz narzucasz mi swoje zdanie.
Po tej uwadze zaczynasz opowiadac o Potworze, co uwazam w tej sytuacji za bezpodstawne.
Hmm...
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, dlaczego wszystko bierzesz do siebie?
Potwora, to jedynie przykład użytkowników, jakich tu nie będzie. Wcześniej byli inni i albo się dostosowali albo odeszli. Nigdy nie podejmowałam takich decyzji sama. Ta cała dyskusja o naklejkach, szumie medialnym, itd. spowodowała sporo skarg na PW. Miałam to zignorować?
Ja też mam nieco odmienne zdanie na temat ostatnich wydarzeń niż większość na forum, ale uważam, że chwila była bardzo nieodpowiednia na pisanie, co o tym sądzę.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 22:30   

ToJa napisał/a:
Miałam to zignorować?


Egzekli.
Po co forum, na ktorym nie mozna pisac tego, co sie mysli...
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sporo trzeba się cofnąć Razz
Forum Trudne pytania powstało kilka lat wcześniej (to był gotowy komponent do stron). Innych działów było niewiele. Pomysł rzuciła jakaś studentka. Pomagała dzieciom jakiś czas i "zabawa" jej zbrzydła. Później był następny dorosły i skończyło się tak samo. Na forum nie było bluzgania i wulgarnych zachowań. Gdy pojawił się taki użytkownik bardzo szybko był "gaszony" Po założeniu tego forum deg mozolnie przenosił posty ze starego forum. Przez długi czas pomagał dzieciom. W razie wątpliwości konsultował się z lekarzami, delikatnie prostował błędne odpowiedzi dzieci, itp. Czas nie pozwolił mu dłużej z nam pomagać.
Są tu (a przynajmniej byli) użytkownicy, którzy bywali na dawnym forum. Większość, to były osoby po 10-12 lat. Teraz mają nieco więcej i starają się pomagać młodszym.
Inne działy powstawały "przy okazji" i z różnych pobudek biggrin Wielu użytkowników chciało być modami i rzucało propozycje nowego forum. Fora powstawały, były kasowane, łączone...
Było tu trochę ludzi w wieku 16-18 lat i starsi, którzy wpadali zrobić zadymę. Nieźle się bawili czytając o problemach dzieci i czasami "dziwne" odpowiedzi. Szkoda, że zamiast pomóc robili sobie głupie żarty, że zapomnieli jak sami byli w ich wieku.
Niektórzy "mąciciele" okazywali się w końcu całkiem fajnymi ludźmi.
Trochę to długie, ale dążę do tego, że fora poza Trudnymi pytaniami są nietrwałe. Serwis (nie forum) jest głównie dla dzieci. Dużo dzieciaków właśnie z serwisu tutaj wchodzi i nie pozwolę na zrobienie z forum - pominę milczeniem czego. Ale przede wszystkim nie mam czasu na przeglądanie postów i wcielanie się w rolę strzażnika. To co dla wielu jest normalnym zachowaniem razi rodziców i wiele młodszych dzieci. A robiłam to głównie dla nich i nie poświęcę 5 lat pracy nad serwisem dla forum. Jeśli przestanę nad tym panować, to je zamknę. W tej chwili nie mam czasu na szukanie odpowiednich osób do odpowiadania w Trudnych pytaniach (lekarz, psycholog), ale może kiedyś zabiorę się za to. Wtedy większość for zniknie.

Zawsze miałam skłonności do mieszania. Może więc dla odmiany prosto i jasno.
Na forum jest zarejestrowanych i bywa gościnnie zbyt dużo dzieci, żebym miała pozwoli na pisanie tego, co się myśli. To nie Wy, ale ja oberwę po głowie jeśli ktoś się doczepi.

Chcecie rozmawiać na tematy ( i w języku), których nie powinny czytać dzieci?
Nie ma problemu. Można zrobić dodatkowe forum na hasło. Wybierzcie moda, który będzie decydował komu dać hasło i bluzgajcie, plujcie się i piszcie o czym Wam się podoba.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 15:30   

Ja jestem przeciwko chamstwu i wulgarnosci, ale moje zdanie o sytuacji z papiezem nie nalezy ani do 1 ani tez do 2 kategorii ;].
I jezeli ktos sie oburza z tego powodu to chyba z nim jest cos nie tak ;].
Powrót do góry
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy ja moge byc tym modem ;]!!!

Od kogo mialabys niby dostac po glowie jak sie ktos doczepi? Bo troche to dla mnie niezrozumiale ;0

_________________
http://wape951.com/images/musicfile/yellowcard_logo.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n znowu wszystko bierzesz do siebie. Tylko do siebie. Zaczynam odnosić wrażenie, że masz bardzo wysokie mniemanie o sobie. Czy skasowałam któryś z Twoich postów? Nie ma zupełnej wolności wypowiedzi i nie będzie. Tylko tyle.
Potwora to proste. Serwis i forum należą do mnie. Ja odpowiadam za treści jakie się tam znajdują. A jeśli jeszcze nie wiesz, to serwisy dla dzieci są nieustannie monitorowane. Fora i czaty również. I bardzo dobrze. Tylko, że jeśli coś będzie nie tak, to dla mnie złożą wizytę panowie z Policji. Oczywiście rodzice też bardzo skutecznie potrafią bronić swoich pociech przed "złym wpływem Internetu" zgłaszjąc w odpowiednie miejsca jeśli coś jest nie tak. Nie mówię o dyskusji na poziomie. Jeśli jednak ktoś zamiast argumentów rzuca "mięchem" a w każdym poście wtrąca coś wulgarnego, to ludzie mają prawo się burzyć.
Ale przede wszystkim to kasa. Jeśli spadnie oglądalność serwisu, bo ludzie zaczną go traktować jak miejsce mało bezpieczne dla dzieci, to dostanę mniej kasy (reklamy). Poza tym dzięki serwisowi zdobywam kontakty i skanuję teksty. Nie mogę sobie pozwolić na zmniejszenie zarobków. Nie teraz. I nie pozwolę na to nawet kosztem zamknięcia forum.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 19:01   

ToJa napisał/a:
Ant0n znowu wszystko bierzesz do siebie. Tylko do siebie. Zaczynam odnosić wrażenie, że masz bardzo wysokie mniemanie o sobie. Czy skasowałam któryś z Twoich postów? Nie ma zupełnej wolności wypowiedzi i nie będzie. Tylko tyle.

Nie. Poprostu jestem taki wspanialy, ze chce, aby wszyscy zajmowali sie mna.
;]
A tak powaznie to poprostu ja poruszylem konkretna sprawe, dotyczaca mnie i o to mi chodzilo. A o wulgaryzmach i kto wie o czym jeszcze to ja doskonale wiem;].
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |