| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Biedny papież:-(
Autor Wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
A zebym to ja wiedzial gdzie to jest?Smile Ja tylko wiedzialem ze bylem w patrolu 14 sektor D Smile Opuscilem swoj sektor tylko raz jak sie zapedzilem w strone toj tojow i wyszedlem na takie ogrodzone przejscie i szedlem przed siebie i skrecilem w lewo i bylo widac taka duza fontanne Smile

Więc byłeś gdzieś w okolicy Królewskiej LaughingLaughing BLISKIEJ okolicy Laughing

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chcialam pojechać do warszawy
gdyby nie ukradli mi legitymacji jakis czas temu
pewnie był przyjechałą
spotkalabym się wtedy zapewne z paroma osobami
połączyłabym się z masą ludzi, hm. w tym dniu
trudno
nie będzie mnie

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
chcialam pojechać do warszawy
gdyby nie ukradli mi legitymacji jakis czas temu
pewnie był przyjechałą
spotkalabym się wtedy zapewne z paroma osobami
połączyłabym się z masą ludzi, hm. w tym dniu
trudno
nie będzie mnie

Na wtorkową mszę kolej wszystkim bez wyjątku udzielała zniżki 50% na dojazd i powrót z Warszawy. Tak więc nawet bez legitymacji mogłabyś bardzo tanio przyjechać (na legitymacje jest jedynie 37% zniżki) Laughing

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:15   

No. A ja dzisiaj musiałem siedzieć jak ten głupi w szkole, i pogrzebu w TV nie widziałem. :[
I jestem "ociupinkę" przez to wkurzony. Confused
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trzeba bylo sie klocic = =
Przeciez mialo byc tak ze albo jest dzien wolny od szkoly albo szkola musi umozliwic uczniom w jakis sposob obejrzenie pogrzebu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:45   

U nas WIĘKSZOŚĆ szkoły miałą dzień wolny. Jednak moja klasa jest zaangażowana w program Socrates Comenius. (W skrócie - przyjechali do nas rówieśnicy z Włoch, z którymi mamy stworzyć stronę internetową o podobieństwach wśród młodzieży włoskiej i polskiej.) No i moja klasa miała przyjść........ było 6 osób + 1 Włoszka + 2 chłopaków ze starszej klasy. Telewizor był, i owszem, pogrzeb można było oglądać. Niestety, tylko teoretycznie. Dostałem zadanie tłumaczenia jakichś materiałów na stronę i żeby się wyrobić z tym, co mi zarzucili, z oglądania pogrzebu musiałem zrezygnować. (A ci, co nic nie robili, ewentualnie mieli lżejszą pracę, poszli sobie oglądać. Confused)


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Pią 08 Kwi, 2005 13:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bezsens ja bym sie nie dala = =
No coz pozostaja powtorki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:50   

Kinga napisał/a:
Bezsens ja bym sie nie dala = =

Łatwo powiedzieć.
Ale niestety nie w mojej szkole i nie z tymi ludźmi.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trzebabylo mnie powiadomic :> bym przybyla do twojej szkoly i zrobila im burde Razz ( czyt. potupała nozkami i popiszczała ) a jakby sie ktos rzucał Razz to dostał by w kostke <rotfl>
A na serio to ... to trzebabylo mi powiedziec Buuu RazzP

Nie offtopujmy jednak juz :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
Hah tez tam bylem EU i w piatek tez jade:) Ale pelnilem tam sluzbe raczylem ludzi slabnacych woda i kostka cukru a omdlalych ratowalem. W piatek tez ale moze byc trudniej jesli wiecej ludzi bedzie w dodatku w poludnie Wink

Czy taki harcerzyk co pare minut przed 10 wspinal sie na latarnie coby zawiesic jakas choragiew (niemniej mu sie nie udalo) na Placu Pilsudskiego to byles Ty? LaughingLaughing

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 17:17   

Ja na placu byłem we wtorek, a dzisiaj to tylko w telewizji obejrzałem, bo ktoś mnie wkręcił, że ma padać deszcz.
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie nie ;P Ja chodzilem z woda ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |