| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Papiez...
Autor Wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:17   Papiez... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papiez Jan Paweł II, wspaniały człowiek, który zrobił dla ludzkości tak wiele dzisiaj jest bardzo slaby... . Media juz rozglaszaly ze umarl...na szczescie okazalo sie to plota... . W nocy przzeszedl operacje, zawal serca... . Jednak dla mediwo nie liczy sie on jako czlowiek! Liczy sie jako dobry temat na pierwsze strony gazet...nie ON... NIe wazne jest ile zrobil dla swiata wedlug nich...to okropne!

Kochani... smierc jest czescia zycia... kto boji sie smierci, nie zyje na prawde... Papiez ufa Bogu i wie ze kiedys przyjdzie moment smierci. Obysmy wtedy nosili go w swych sercach...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:19   

Na tym forum są już dwa tematy o papieżu.
Po jakie licho trzeci?
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:13   

Papież jeszcze nie umarł.. za zreszta to juz drogi temat wiec moze wypowiadajmy sie na tym drugim?
Bardzo mi przykro ... Papież wiele zrobił ale mysle, ze moze wyzdrowiec... tyle bylo cudow i teraz tez moze się zdarzyc.
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo zal mi papieza.Ale z najnowszych informacji wynika ze papiez jest na to przygotowany i tylko czeka.Media mowia ze napisal na malej karteczce "Jestem zadowolony, wy tez badzcie".Ten czlowiek tak wiele zrobil dla nas, dla swiata a teraz odchodzi.Wczoraj wieczorem ogladalam na TVNie caly czas serwis bo na tej stacji bylo wszystko na biezaco. Teraz czekam i chyba my wszyscy czekamy na nowe wiesci ktore maja zostac podanie po godzinie 9 czyli moze nawet teraz, a od tad gdy jestem na gg caly czas dostaje lancuchy o papiezu typu:

Papież jest ciężko chory. Człowiek który całe życie- poświęcił innym znajduje się na łożu śmierci. Jesteś katolikiem- muzułmanine, protestantem czy buddystą wszystko -jedno pomódl się za niego w swoim obrządku. A jeśli jesteś -ateistą to po prostu życz mu zdrowia odwagi i siły. Nie istotne -czy jesteś zwolennikiem kościoła i czy jego przeciwnikiem-. Na pewno nie jesteś przeciwnikiem życia. W związku z -ciężkim stanem zdrowia papieża dziś wszyscy zmieniają opis- na "zdrowie dla papieża" + coś od siebie. To nie jest -zwykły idiotyczny łańcuszek. Chodzi tu o człowieka, -dobrego, uczciwego kochającego innych. Moza to być- jedyna okazja aby ludzie zjednoczyli swoje myśli dla tego -wspaniałego polaka. wyślij to wszystkim których masz na -gadu-gadu, jak nie wyslesz i masz to w dupie to sie człowieku- nad sobą zastanów... albo
Dziś o 18 mlodziez modli sie o zdrowie papieza. Przylacz sie i Ty i zmow 10 rozanca. Powiadom inne osoby z Twojego otoczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Jestem zadowolony wy też bądźcie. Módlmy się z radością. Marii Dziewicy powieżam wszystko radośnie"
Te słowa wypowiedział Jan Paweł II. Jest spokojny i radosny więc gotowy na śmierć... Cały czas jest mi przykro tak jakby to sam Bóg umierał... Wiem że to bluźnierstwo ale tak to czuję.
Ja niebędę kochać następnego papieża tak jak tego... Mówią że pierwszym zadaniem następnego papieża będzie beatyfikacja Jana Pawła II. "Jestem zadowolony wy też bądźcie" uszanujmy wolę Boga..


Sztona

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 11:31   

Jejku czy nie możecie przestać o tym gadać, po co tworzą sie kolejne dyskusje i takietam rzaczy. PAPIEZ POWINIEN UMIERAĆ W SPOKOJU !!!!!!!!!
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 11:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najnowsze wiadomosci z konferencji prasowej: Stan sercowo oddechowy jest niezmienny(czyli nadal jest zly) ale stan swiadomosci pogarsza sie - papiez chwilowo traci swiadomosc.Wymowil takze pojedynczymi slowami z wielkim trudem "Poszukiwalem Was, teraz Wy przyszliscie do mnie" te slowa sa skierowane do mlodziezy.Te informacje sa z godziny 9. Wiecej dowiemy sie na nastepnej konferencji ktora nastapi niedlugo.

Sztona "Jestem zadowolony, wy tez badzcie" te slowa papiez napisal na karteczce. Nie byl w stanie nic powiedziec wtedy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coby sie nie powtarzac, proponowalbym pisac wszystko w jednym temacie. Sposrod wszystkich ten (http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=7050&start=60) jest najdluzszy.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba masz racje Eu. Bede pisac tylko w tamtym temacie. Niech jakis mod najlepiej zamknie ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |